Aukce

B1774 Traktor S 80 S100 pásový traktor Stalinec

  • Číslo Aukce:
    1520048
  • Sledovat aukciSledovat
  • Poslat přátelůmDoporučit
  • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů 1
Konec aukce
Skončeno 1536772800
12. 09. 2018. 19:20
Umístění
Chroustkov
284 01
Stav předmětu Použité
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 0
Kladné hodnocení:
Registrován: 2017-10-23, Kutná Hora
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
Poštovné & Dodání
Cenný balík
150 
Mezinárodní
Popis aukce

B1774 Traktor S 80 S100 pásový traktor Stalinec

Zobrazeno: 48

Traktor S 80 S100 pásový traktor Stalinec

  • Jedná se o kopii knížky, používaná,  formát A4 a menší jednostranně. Jde jen o souvislou část knihy s popisem a návodem na opravy  nikoliv katalog dílů, ten je prodáván zvlášť v jiné aukci. Dírková vazba s možností vyjmutí listů, stav viz foto. Listy nestejné velikosti cca 320 stran, místy vystříhané bílé části z důvodu pozdějšího tisku, obsah nadřazen velmi špatné vzhledové úpravě...

Dopravné:  Udaná cena dopravy v aukci zahrnuje balné a platí pro jeden předmět. Každý další v balení připočtete patřičný příplatek, udaný v aukci. Maximální počet předmětů v jednom balení je 5 ks. Těžké a objemné předměty posílám výhradně samostatně. 

Poslané zboží prohlédne přímo při převzetí zásilky na poště na přepážce a v případě jeho poškození či nekompletnosti sepíše o tomto na přepážce protokol a zboží si nepřevezme. Po vyřešení reklamace s Českou poštou mu bude zasláno jiné, nebo vráceny peníze. Pokud si zákazník nerozbalí zboží na poště, tak se vždy má za to, že přišlo nepoškozené a kompletní. Nemůže se tedy nikdy stát, že předmět bude doručen mechanicky poškozený, protože takovou zásilku na poště nepřevezmete a pošta mi ji vrátí sama zpět.        

Osobní vyzvednutí: Lze jen jeden den v týdnu, který si sám předem určím v rozmezí 17 až 20 hodiny na Praze 4 v Nuslích.  Zde zaplatíte v hotovosti při převzetí. Který všední den to bude, Vám sdělím emailem, nelze si jej vybrat, případně jen zvolíte "Osobní převzetí" ve Formuláři voleb přepravy, kde Vám také sdělím nejbližší možný termín vyzvednutí.

 Prodávám vždy zboží použité, určené na součástky nebo k obravě, které nelze reklamovat pro nefunkčnost ani vracet. Sledujte pozorně text aukce, na obrázkách můžete vidět i více zboží kusů nebo druhů zboží, než se skutečně draží.


.

Skrýt
 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.242s    Server time index: 1540355949