Aukce

Fázový triakový regulátor napětí 220V 2000W stmívač

 • Číslo Aukce:
  1307497
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 2
Konec aukce
Skončeno 1531346100
11. 07. 2018. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 53
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota,
Poštovné ČR obyčejně +20Kč,
doporučeně +50Kč, atd.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
Odešlu nejčastěji v Po a ve Čt.
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Fázový triakový regulátor napětí 220V 2000W stmívač

Zobrazeno: 782

Fázový triakový regulátor výkonu, napětí 220V (50-230V) 2000W, stmívač

 • jedná se o regulátor s fázovou regulací, s triakem BTA16 600B
 • ovládání potenciometrem, trimrem lze nastavit minimální práh regulace
 • napětí jednofázové AC 230V, regulace zhruba 50 V až maximum
 • lze použít na odporové zátěže, klasické žárovky, případně na některé menší motory apod.
 • vzhledem k připojování modulu na síťové napětí je modul určen pouze pro lidi s vyhl.50, nutno dodržet bezpečnost, modul je galvanicky zapojen do sítě, případné riziko si nese kupující, nebo kdo ho zapojí
 • vnější rozměry cca. 48 x 56 x 29 mm
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i  proto zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat vzhledem k tloučťce pouze doporučeně za +50Kč (odpovědnost nese pošta) a poštovné za celý nákup platíte jen jedno
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank)
 • podmínkou před zakoupením/přihozením je nejdříve se důkladně seznámit se všemi informacemi i mými podmínkami; zakoupením/přihozením se vším souhlasíte (jinak nekupujte); mé podmínky i další informace jsou zde (doporučuji se také podívat)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo muhu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • nabízím i jiné varianty a další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

 

Tento modul - regulátor je určen pouze pro toho, kdo ví, o co se jedná a kdo dodrží bezpečnost při práci s elektřinou. Je nutné ho zapojit do obvodu správně jištěného správným jističem/pojistkou. Modul je určen pro vestavbu pod izolovaný kryt, nebo do krabičky. Doporučuji přizemnit plíšek (držák) s potenciometrem, nebo zajistit, aby knoflík nemohl nikdo sundat a dotknout se ani hřídelky potenciometru.

A pozor na chladič s triakem, ten je vodivě spojen na síťové napětí, nesmíte ho s ničím jiným spojit, natož se ho dotknout!
Jedná se o klasickou fázovou regulaci triakem. Trimrem lze nastavit minimální úroveň regulace, což je vhodné třeba pro motorek, aby nešlo nastavit napětí, při kterém by se motorek už netočil a mohl se pak přehřát. Vzhledem k použité fázové regulaci je každému znalému jasné, na co tento regulátor lze použít (odporové zátěže, klas.žárovky, některé motorky, apod.) a na co nelze použít (úsporné zářivky, LED žárovky apod.).

 

 

regulátor

 

Popis
Svorky N jsou pouze propojené (elektronika regulátoru N vůbec nepoužívá, proto nuláky můžete klidně propojit i mimo).
Elektronika regulátoru je zapojená mezi svorkami L-vstup a L-výstup. Je tedy logické, že u tohoto regulátoru je jedno, na kterou z prostředních svorek zapojíte L-vstup nebo L-výstup (tyto 2 svorky L můžete klidně prohodit).

 

 

 

regulátor

 

regulátor

 

regulátor

 

regulátor

 

 

wattmetr

   Na tomto obrázku je fázový triakový regulátor připojený za wattmetr (mám ho také v nabídce)   

 

 

 

 

.

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Prodané předměty
Uživatel Kusů Cena Datum
4
129 
18. 04. 2017. 15:35
2
129 
13. 11. 2017. 08:44
1
129 
27. 12. 2017. 08:50
1
129 
22. 02. 2018. 16:46
Stránka vygenerována za: 0.069s    Server time index: 1544921582