Aukce

Fázový triakový regulátor stmívač 220V 4000W kryt

 • Číslo Aukce:
  1307517
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů 1
Konec aukce
Skončeno 1559858100
06. 06. 2019. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 63
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Fázový triakový regulátor stmívač 220V 4000W kryt

Zobrazeno: 408

Fázový triakový regulátor výkonu, napětí 220V (0-230V) 4000W, stmívač v plechovém krytu

 • jedná se o regulátor s fázovou regulací, s triakem BTA41 600B (nebo obdobným)
 • ovládání potenciometrem
 • napětí jednofázové AC 230V, regulace zhruba 0V až maximum
 • lze použít na odporové zátěže, klasické žárovky, případně na některé menší motory apod.
 • vzhledem k připojování modulu na síťové napětí je modul určen pouze pro lidi s vyhl.50, nutno dodržet bezpečnost, modul je galvanicky zapojen do sítě, případné riziko si nese kupující, nebo kdo ho zapojí
 • vnější rozměry cca. 85 x 78 x 38 mm
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat vzhledem k tloušťce pouze doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info)
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • nabízím i jiné varianty a další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

 

Tento modul - regulátor je určen pouze pro toho, kdo ví, o co se jedná a kdo dodrží bezpečnost při práci s elektřinou. Je nutné ho zapojit do obvodu správně jištěného správným jističem/pojistkou. Modul je umístěn v kovové krabičce. Doporučuji přizemnit kostru, připojit na ochranný žlutozelený PE vodič. Zde osazený triak je silnější, na špičkový proud 40A, proto odporovou zátěž okolo 4000W by měl tento regulátor v pohodě zvládnout. A tento triak by měl mít vývod na chladič (plíšek připevněný ke chladiči) vnitřně odizolován, proto by nemělo vadit kontakt s přizemněnou kostrou.
Jedná se o klasickou fázovou regulaci triakem. Vzhledem k použité fázové regulaci je každému znalému jasné, na co tento regulátor lze použít (odporové zátěže, klas.žárovky, některé motorky, apod.) a na co nelze použít (úsporné zářivky, LED žárovky apod.).

Před instalací doporučuji sundat modrou ochrannou fólii, pokud je přilepená na plechu (jako na obrázku). A to i zevnitř (po demontáži plošného spoje). To aby se případně neseškvařila .... ;-) ... při zahřátí ...

 

 

 

 

regulátor

 

regulátor

 

Zapojení :
1 - vstup N
2 - vstup L
3 - výstup L
4 - výstup N

 

Popis
Svorky 1 a 4 jsou pouze propojené (elektronika regulátoru N vůbec nepoužívá, proto nuláky můžete klidně propojit i mimo).
Elektronika regulátoru je zapojená mezi svorkami 2 a 3. Svorka 2 (vstup L) vede do regulace (na triak) a z triaku přes trubičkovou pojistku F20A na svorku 3 (výstup L).

 

 

 

 

--- --- ---

 

   Ukázka zapojení jiného podobného regulátotu  (mám ho také v nabídce) a dále dalšího regulátoru  

 

 

regulátor

 

regulátor

 

regulátor

 

regulátor

 

 

wattmetr

   Na tomto obrázku je fázový triakový regulátor připojený za wattmetr (mám ho také v nabídce)   

 

 

 

 regulátor

 

 

 

 

 

.

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.093s    Server time index: 1560688430