Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Pro adminy

Vaše návrhy a nápady

Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 06:48

Můžete mi vy sami uložit do mých mailů odkaz na váš server, abych to nemusel zadávat já ? Nevím jak na to :D Co k tomu potřebujete ode mne ?
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 07:37

Dobrý den,
úplně nechápeme jak to myslíte.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 07:48

Odešlu mail nějakému známému a v tom mém mailu se zobrazí reklama vašeho serveru, já to neumím nastavit , myslím, že se tomu říká partnerský program :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 07:53

biggles píše:Odešlu mail nějakému známému a v tom mém mailu se zobrazí reklama vašeho serveru, já to neumím nastavit , myslím, že se tomu říká partnerský program :D

Hodně aukráků se mě ptá o jaký server jde, o kterém se mluví v diskuzi na A, oni se v diskuzi asi bojí odpovědět veřejně z důvodu zablokování a posílají mi maily se soukromými dotazy, tak bych jim tímto způsobem odpověděl... pokud to nejde nastavit od vás, tak prosím návod pro blbce, já některé věci týkající se nastavení nezvládám, starší ročník :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 08:11

Textový odkaz uložte do zdrojové stránky, já neznám termínus technikus, takže já nevím co je zdrojová stránka, co je odkaz, nebo cosi jako html asi se na to vykašlu, proč si mám komplikovat život. Když se mě někdo soukromě zeptá přes mail , tak odpovím AUKTIVA.Cz a je to :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 08:13

Pokud chcete využít partnerský program, stačí ve vašem účtu v sekci partnerský program > odkazy / bannery použít "Textový odkaz" a ten vložit do emailu. Někteří odvážlivci ho vkládají i do diskuse na aukru.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 08:15

ještě nás napadla fuknce pozvánky: vložíte email/ emaily svých známých a automaticky se odešle pozvánka na náš server třeba s Vašimi aukcemi.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 08:22

auktiva píše:ještě nás napadla fuknce pozvánky: vložíte email/ emaily svých známých a automaticky se odešle pozvánka na náš server třeba s Vašimi aukcemi.

A kde najdu pozvánku ? Chci po vás návod pro blbce, já nevím Můj účet, klikni na banery , klikni na to a na to , já bych si to napsal na papír a nastavím to, protože i když si návod od vás tady přečtu, tak si ho pak nepamatuji při následném nastavování ,fakt si nevím rady. Víte co, abych vysvětlil já třeba nevím co je baner, tak fakt nemůžu něco dělat, kašleme na to, když tak toto vlákno smažte
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 08:23

Ta funkce nás teprve napadla, dejte nám chviličku
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 08:31

Kluci fakt mluvíte s PC analfabetem, takže když nastavíte v mém účtu nějaké tlačítko , na které kliknu , a tím se mi nastaví automaticky reklama na váš server v mých odeslaných mailech, tak to bude pro nýmandy jako jsem já jednoduché, chci se zůčastnit partnerského programu a vydělávat na vás miliony a trošku vás podojit :D je to už jasné co chci, tak to udělejte nějak jednoduše pro blbce, jako jsem já :D :mrgreen:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron