Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Vaše návrhy a nápady

Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod bartejs-pohledy » 01 črc 2011 10:29

Dobrý den, jsem přeběhlík z potápějícího Aukra, rád bych zde mněl stránku "O mně" jako na zmiňovaném portále. Myslím že je to super záležitost jak zdělit zejména kupujícím nějaké důležité informace. Další část otázky není možné nějak hromadně importovat do aukcí číslo mého účtu, kam mohou uživatelé rovnou platit za vyhrané/zakoupené aukce? Co vy na takové zmněny. Vláďa
bartejs-pohledy


 
Příspěvky: 8
Registrován: 15 čer 2011 20:16

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod auktiva » 01 črc 2011 10:49

Dobrý den,
stránku "O mně" nemáme z jednoho prostého důvodu: mnoho prodejců "vykuků" tam psalo své obchodní podmínky a pak se na ně odvolávalo.

Místo toho máme podmínky prodejce (Můj účet > nastavení > [url = http://www.auktiva.cz/myaccount.php?mpage=sett&sub=rule]podmínky prodejce[/url]), kam můžete napsat všechny podrobnosti ohledně vašíchj aukcí, platby a podobně a ty budou automaticky přidány ke všem vašim položkám.

Další místo, kde by mohlo být vaše číslo účtu je ve zprávě pro kupující

Pokud používáte vlastní šablonu a máte vyplněné číswlo účtu v nastavení, můžete využít i předdefinované konstanty.

Pěkný den
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod Vratislav16 » 01 črc 2011 10:53

Zdravím Vás zde ,(jsem uživatel)= já dávám č.účtu + jiné info =do ( přes NASTAVENÍ) /ZPRÁVA PRO KUPUJÍCÍ ...takže tyto potřebné informace dostane jen kupec a nejsou u aukce pro jen prohlížející. Dovolím si upozornit na PODSTATNÉ DOBRÉ VĚCI=
Při spuštění aukce si můžete přednadstavit =počet zveřejnění aukcí(1 až 30x), pokud nebudou prodány.Pozor =neprodané jsou pak v čekajících a jsou spuštěny cca o půl noci ! SPOUŠTĚNÍ NEPRODANÝCH JE ZDE AUTOMATICKY PROVÁDĚNO ROBOTEM == nemusí se provádět pracně ručně prodejcem u pc.
Na aukru je možno se splést a pak jsou aukce spuštěny i 2x stejné ! Ještě bych chtěl poprosit adminy = upravte prosím
nějak sdělení novým UŽIVATELŮM = někteří prostě asi neumí číst a leknou se, když jim dojde email,že jsou evidováni se sdělením ať zaplatí 48,-Kč za ověření adresy.!Ověření adresy je dobrovolné a záleží na uživateli zda toto využije Chce to trochu jinak formulovat. OVĚŘENÁ ADRESA= zvyšuje důvěryhodnost uživatel !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod auktiva » 01 črc 2011 11:01

Dobrý den,
žádný takový email určitě nechodí. Ověření je jen dobrovolné a jeho stav je zveřejněn v pravém rohu administrace vašeho účtu
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod bartejs-pohledy » 01 črc 2011 11:34

Díky za odpovědi, v žádném případě jsem se nechtěl přidávat k prodejcům "vykukůmů, ale jen informovat kupující. Samozřejmně že si tam někteří uživatelé budou psát nesmyslné požadavky, ale jde to přeci ošetřit nadřazeností obchodních podmínek Auktiva. Jinak díky za doubrou a rychlou odpověď. Vaše rady ohledně zdělení pro kupující a č. účtu rád využiju. Bartejs
bartejs-pohledy


 
Příspěvky: 8
Registrován: 15 čer 2011 20:16

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod AVL68 » 01 črc 2011 13:04

A co kdyby stránka O mně musela projít schválením od Auktivy? Samozřejmě za poplatek (dejme tomu 48Kč ;) ), aby se zaplatil čas, který strávíte jejím pročtením.

Ono, větší čas než schválení, by jistě zabrala debata s uživatelem, kterému by bylo O mně neschváleno. S některými by jistě byla hodně těžká domluva :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod auktiva » 01 črc 2011 13:12

My stránku "O mně" jako takovou nejspíše vůbec nezavedeme. Na obchodní podmínky jsou tu podmínky prodejce (podmínky uvedené jinde než v aukci jsou dokonce v rozporu se zákonem, protože kupující nemá povinnost je číst) a chtěli bychom do budoucna dát možnost úpravy profilu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod AVL68 » 01 črc 2011 13:27

Úprava profilu by mohla být dostatečná náhrada za stránku O mně. Věřím, že to časem doladíte ke spokojenosti všech.

Zvyk je železná košile. Jistě je nás víc, co si přinášíme své návyky od jinud, a ty se ne vždy kryjí se záměry Auktivy. Mějte s námi trpělivost. Díky.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Stránka " O mně" ? Číslo účtu do aukce.

Příspěvekod auktiva » 01 črc 2011 13:45

Auktiva vznikla jako odpověď nespokojených uživatelů konkurence, takže víme o čem mluvíme. D9ky zkušenostem jsme se ale rozhodli některé zlozvyky potírat a nahradit je optimálnějším způsobem.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron