Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Vaše návrhy a nápady

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 08:10

Dobrý den,
stále se to řeší. Pokud není cena překonána k obchodui nedochází a prodejce si ji nemůže libovolně měnit, takže Vás nemůže nutit k obchodu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod hancl » 11 črc 2011 08:27

Děkuji za odpověď,ale vy mi asi nerozumíte o co mi jde.Do té aukce se přidal díky prodloužení po ukončení další dražitel a ten třeba tu cenu vyžene až k mé původně zadané ceně.Jde o to,že bych se nerada s prodávajícím dohadovala o koupi.Během toho času už mohu zakoupit jinde.Korespondenci o oznámení o ukončení aukce mám schovanou,ale chci předejít nepříjemnostem.
Uživatelský avatar
hancl


 
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2011 19:25

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 08:29

Dobrý den,
pokud by vaše nabídka dosahovala vyhrazené ceny, systém by automaticky dorovnal a vy aukci vyhrajete. Pokud aukce skončí kvůli nedosažení vyhrazené ceny, nikod z přihazujících ji nepřekonal.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod hancl » 11 črc 2011 08:47

Vy mi stále nechcete rozumět.Jde o to ,že ta aukce skončila v sobotu a já nehodlám čekat jestli vyhraji v úterý nebo si to pan zadavatel zase prodlouží i s předcházejícími příhozy.
Uživatelský avatar
hancl


 
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2011 19:25

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 08:56

Asi si opravdu nerozumíme. Musíte zadat částku která je alespoň rovna nebo větší vyhrazené ceně. Pokud by se tak stalo, tak by již aukce dávno skončila a vyhrajete, pokud se tak nestalo a nikdo vyhrazenou cenu nepřekonal, pak k prodeji nedochází a nikdo v současném opakování ani v budoucím aukci nevyhraje.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod hancl » 11 črc 2011 09:08

Nezlobte se,ale tohle není opravdu moje první aukce,kterou dražím.Vím jak to funguje,ale vy nechcete pochopit,že aukce skončila v s o b o t u a pan zadavatel tu samou aukci prodloužil do úterka.Aukce pokračuje i s bývalými příhozy i když už byla ukončena a teď do ní vstoupil další dražitel.Ta aukce nemá být vůbec otevřená s těmi bývalými příhozy,ale měla by být zadána zase od nuly.Prostě v sobotu skončila a né,že pokračuje do dosažení ceny.Když jste mi poslali v sobotu email o ukončení aukce ,tak tím to pro mě skončilo a nemám zájem něco dražit po bůh ví po kolikátem prodloužení.Nevyhrála jsem v sobotu v řádném ukončení původní aukce ,tak konec.Snad už jsme si porozuměli.
Uživatelský avatar
hancl


 
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2011 19:25

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 09:10

Ano, tomu rozumíme. My si mysleli že se bojíte že můžete někdy v budoucnu aukci vyhrát.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod vpdiablo » 11 črc 2011 10:41

auktiva píše:Ano, tomu rozumíme. My si mysleli že se bojíte že můžete někdy v budoucnu aukci vyhrát.

No ono jde spíše asi o to že aukce byla automaticky zopakována, a jsou tam i původní příhozy, což by nemělo být, aukce by měla po zopakování být čistá bez příhozů, to jest při opakování aukce by všichni dražitelé a všechny příhozy od nich měly být vymazány, sledování a zobrazení taktéž.
Z mého pohledu je opakovaná aukce novou aukcí jen má zadavatel usnadněno vystavení tím že nemusí nic znova zadávat.
Vemte si že by se to samé stalo u aukce kup ted, po jejím zopakování by měl prodejce hned prodán další počet předmětů kupujícími z minulého vystavení.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 11:13

Ale u aukcí typu Kup teď tomu tak opravdu je. Aukce se u nás nevytvářejí nové, pouze se znovy vystaví ta samá aukce. U Kup Teď ničemu nevadí, že tam stále jsou staré prodeje. Museli bychom vytvářet novou aukci a to si uživatelé nepříli kvůli zmatku (u eshopu máte u jedné položky také stále stejné ID)
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Seznam nedostatků a vylepšení pro A-team

Příspěvekod vpdiablo » 11 črc 2011 11:43

auktiva píše:Ale u aukcí typu Kup teď tomu tak opravdu je. Aukce se u nás nevytvářejí nové, pouze se znovy vystaví ta samá aukce. U Kup Teď ničemu nevadí, že tam stále jsou staré prodeje. Museli bychom vytvářet novou aukci a to si uživatelé nepříli kvůli zmatku (u eshopu máte u jedné položky také stále stejné ID)

Pravda u kup ted to vlastne nevadí pokud je to jen zobrazení, jen by mohlo mást že je třebas 20 z 20 vystaveno k prodeji a přitom je 15ks prodáno dle zobrazených kupujících, u vyhrazené ceny to taky nevadí dokud není překročena tak by se měl zobrazovat maximální příhoz uživatele, možná že v tom pak měl/a hancl problém, jestli přihodila třebas 100kč a zobrazovalo se 1kč, s tím že každý další přihazující pak zvedá výši až do maximální částky příhozu prvního. Opravdu nevím aukci sem neviděl jen přemýšlým nahlas coby kdyby a proč je vlastně kupujici z již ukončené aukce zobrazován u nově vystavené.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron