Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Řazení příspěvků ve fóru

Vaše návrhy a nápady

Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod drobek47 » 10 črc 2011 06:30

Nešlo by trvale nastavit sestupné řazení, aby jeden nemusel po otevření hledat poslední příspěvek. Nebo aspoň přepínání z vzestupně na sestupně aby bylo nahoře a ne dole, abych nemusel pro přepnutí rolovat na konec stránky. Mě nezajímá co se tu psalo vloni, mě zajímá dnešek.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod auktiva » 10 črc 2011 07:35

Záleží co chtějí uživatelé. Sestupné řazení je celkem běžné
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod drobek47 » 10 črc 2011 08:35

Toto řazení znám jedině z Aukra. Ale tam je to o něčem jiným, Všechny příspěvky jsou na jedné stránce a zabalené. Když si chcete přečíst od někoho příspěvek, tak si ho musíte rozkliknout. Tam kde po otevření tématu je vše rozbalené, jako na odklepu a jinde je to vždy řazeno od nejnovějšího k nejstaršímu. Umíte si představit, že tam takový slovní fotbal má 31 000 přspěvků a když byste si ho otevřeli, tak by tam byl příspěvek z roku 2005 a vy byste museli hledat ten nejnovější. Aspoň to klikátko udělejte nahoře a ne dole.
Nebo nechte diskutující, ať se vyjádří. Mě to diskuzi tady znepříjemňuje, ale je to tu Vaše a já do toho nemán co kecat. Já se můžu vykecávat jako mnoho dalších na odklepu, nebo aukru a tady jen vystavovat svoje aukce.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod auktiva » 10 črc 2011 09:08

Ano, počkáme na vyjádření uživatelů. Nicméně toto řazení je opravdu používanější. Stačí se podívat po internetu na různá diskusní fóra
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod mynyeta » 10 črc 2011 09:38

Plně podporuji poslední příspěvek na konci. Pokud by byl na začátku, tak si nechci číst postupně, nač vlastně bylo reagováno, od začátku dolů. Příspěvek na začátku by znepřehledňoval diskuzi. Pokud má někdo potřebu, může si to nastavit podle sebe. Jestli to jde ale napevno, nevím...
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod drobek47 » 10 črc 2011 10:01

pokud by to bylo jako na aukru, tak bych souhlasil všemi deseti. Tam co nemám přečtený, tak je označeno červeně a jednotlivý příspěvky nejsou rozbalený. :lol: :lol: Už Vás vidím, jak si otevřete vlákno kde je 150 příspěvků a hledáte, kam to máte přečtený. Nebo to budete dělat jako někteří čtenáři, kterým když zavřete do půlky rozečtenou knížku, tak ji musí číst od začátku? :lol: :lol:
právě že to napevno nejde. :oops:
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod mynyeta » 10 črc 2011 10:18

drobek47: jasan, ale tady nehrozí, že si otevřete stránku se 150. příspěvky :lol:
Jestli to lze jednoduše nastavit, holt musí napsat admin. Něco na to asi je, nevím jak na tuto verzi phpBB (Topic Display Order), jen jestli tento způsob není kanón na vrabce.
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod vpdiablo » 10 črc 2011 19:33

já nevim ale dole na stránce uprostřed máte možnost si řazení příspěvků změnit dle libosti a masochismu :lol:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod mynyeta » 10 črc 2011 19:44

vpdiablo: jasan, drobek by to chtěl ale nastálo mít nastaveno.
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Řazení příspěvků ve fóru

Příspěvekod vpdiablo » 10 črc 2011 19:50

mynyeta píše:vpdiablo: jasan, drobek by to chtěl ale nastálo mít nastaveno.

UŽIVATELSÝ PANEL / NASTAVENÍ / PROHLÍŽENÍ PŘÍSPĚVKŮ ... a tam se můžou vyřádit
jinak uživatelský panel je levy roh fora nahoře jak je u něj napsáno (0 nových zpráv)
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron