Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Velikost fotografie

Vaše návrhy a nápady

Re: Velikost fotografie

Příspěvekod Behemot » 10 lis 2011 15:37

No já prostě opravdu nedokáži pochopit co je těžké na zadání něčeho takovéhoto do vyhledávače, a zatím mi to nikdo nikdy nevysvětlil. Vím co chci udělat, tak to napíšu a vypadne mi spousta webů s manuály pro konkrétní aplikace. Jestli jsou co k čemu, tak tam vysvětlí i pořádně co se to vlastně s tím má dělat.

I když jsem sám někdy mnohokrát co přesně vlastně hledám, tak dalším hledáním jsem vyzjistil co chci a pak už to šlo ráz na ráz. Vyplývá mi z toho celkem jasně že lidem se prostě nechce. Ano, občas mi to taky nejde a seknu s tím, ale protože mám motivaci se dobrat k cíli, tak se k hledání vracím tak dlouho, dokud to nenajdu. Proč to nejde i u ostatních lidí?
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Velikost fotografie

Příspěvekod Momina » 10 lis 2011 16:22

Například , že nevím co hledat ? Nebo co by to mělo obsahovat ? A nebo proto , že na fórech se o těch programech baví řečí marťanů, které nerozumím ? Ale jak sem psala, Diablo mne nasměroval a za to moc dík. Tobě to může přijít jednoduché, pro mne je to strašné, sem jen uživatel, že to jakž takž ovládám, takže zas a znova opakuji, stačí nakopnout správným směrem a ne prskat a dělat ze mne idiota. Já sem zas v něčem jiném dobrá, kde Ty ne
Momina


 
Příspěvky: 40
Registrován: 04 lis 2011 12:58

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron