Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přenos aukcí

Vaše návrhy a nápady

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod auktiva » 22 lis 2011 21:59

Před chvílí jsme Vám posílali email, máte je na běžném místě.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 22 lis 2011 22:02

auktiva píše:Před chvílí jsme Vám posílali email, máte je na běžném místě.

Zlati! :pivo: :pivo: :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod CrayXMP » 22 lis 2011 23:06

zanna72 píše:Tady jde o to že nekdo ma svoje zboži a třeba něco prodava pro kamarádku ,tam s cenou dolu nepohneš protože chceš taky něco vydelat,řict kamáradce že za tuto cenu neprodaš aby ješte vydelal?Se svojim zbožim je to jine prodat jen aby neleželo,at jsou nejake obraty. :oops:



Nevím, jak vy, ale já osobně pro kamarády dělám věci ZDARMA a nesnažím se na nich VYDELAVAT. To je podle mě jedna ze základních vlastností přátelství - když potřebují oni pomoci, jste zde vy a naopak. Ale vydělávat na pomoci příteli..??? To se mi fakt příčí.. :o
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod gugacka » 23 lis 2011 00:23

něco jiného je pomoct a něco jiného využít služeb kamaráda... dost velký rozdíl
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod gugacka » 23 lis 2011 00:30

nebo jinak. Kamarád chce pomocí Vás vydělat. Není snad od něj fér, že se podělí?
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 23 lis 2011 09:00

CrayXMP píše:
zanna72 píše:Tady jde o to že nekdo ma svoje zboži a třeba něco prodava pro kamarádku ,tam s cenou dolu nepohneš protože chceš taky něco vydelat,řict kamáradce že za tuto cenu neprodaš aby ješte vydelal?Se svojim zbožim je to jine prodat jen aby neleželo,at jsou nejake obraty. :oops:



Nevím, jak vy, ale já osobně pro kamarády dělám věci ZDARMA a nesnažím se na nich VYDELAVAT. To je podle mě jedna ze základních vlastností přátelství - když potřebují oni pomoci, jste zde vy a naopak. Ale vydělávat na pomoci příteli..??? To se mi fakt příčí.. :o

Možna použila špatne slovo kamárad,to byl spiš znamy ktery chce po mne aby ja mu neco prodala co mu leži doma a nepotřebuje to.Tak mi o to poprosil,řekla mu co muže stat ,co dostane on co dostanu ja,jestli souhlasil dobře dam to tam,když ne tak....... :!:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 23 lis 2011 09:03

gugacka píše:něco jiného je pomoct a něco jiného využít služeb kamaráda... dost velký rozdíl

Ja nepotřebuji využivat služeb kamarada,spiš oni využivaji moje služby,ale mne to nevadi,ja ráda pomužu,neni v tom nic špatneho. :shock:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod vpdiablo » 23 lis 2011 15:03

zanna72 píše:
gugacka píše:něco jiného je pomoct a něco jiného využít služeb kamaráda... dost velký rozdíl

Ja nepotřebuji využivat služeb kamarada,spiš oni využivaji moje služby,ale mne to nevadi,ja ráda pomužu,neni v tom nic špatneho. :shock:

Napodobně, jen se to nesmí stát samozřejmostí a jednostrannou záležitostí. To pak kamarad nekamarad, konec meho zneuživani, starej se sam. :twisted:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod gugacka » 23 lis 2011 15:35

zanna72 píše:
gugacka píše:něco jiného je pomoct a něco jiného využít služeb kamaráda... dost velký rozdíl

Ja nepotřebuji využivat služeb kamarada,spiš oni využivaji moje služby,ale mne to nevadi,ja ráda pomužu,neni v tom nic špatneho. :shock:


přečtěte si to ještě jednou a pomalu, já jsem Vás tak nějak obhajoval ;)
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod CrayXMP » 24 lis 2011 01:08

gugacka píše:nebo jinak. Kamarád chce pomocí Vás vydělat. Není snad od něj fér, že se podělí?



ano, to bych viděl ze svého pohledu jako naprosto korektní - ale v takovém případě bych očekával, že se podělí Z CELKOVEHO VYNOSU a ne, že tam někdo bude argumentovat ".. a plus ještě nějaký zisk pro mě". Jinak to totiž působí naprosto jinak.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron