Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Vaše návrhy a nápady

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 23:05

auktiva píše:Tak těchto projektů je několik, kupříkladu emailing.cz myslím. Problém je v tom, že tito lidé si to přečtou, dostanou odměnu a tím to hasne. někde jsme na to i četli nějaké testy. Emailing jako takový má stále největší konverzi, ale mnohem lepší je získat adresy od provozovatele nějaké služby, než od lidí co si za to nechávají platit.



jen na okraj - emailing.cz = ADMASS :))

a co se týče těch adres, to jsem fakt zvědav, kdo by vám je poskytl, když každý první má v podmínkách napsáno, že je neposkytne třetí straně..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod auktiva » 11 pro 2011 23:07

My je nepotřebujeme poskytnout. Již v minulosti jsme si zadali text emailu a provozovatel si je sám rozešle.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod gugacka » 11 pro 2011 23:07

CrayXMP píše: že je neposkytne třetí straně..

hahaha..........chacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchachá :D :D :D :D :D :D :D a teď tu o karkulce ;)

CrayXMP píše:když každý první má v podmínkách napsáno
a druhý na to s*** :D :D :D :D
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 23:19

gugacka píše:
CrayXMP píše: že je neposkytne třetí straně..

hahaha..........chacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchacháchachá :D :D :D :D :D :D :D a teď tu o karkulce ;)

CrayXMP píše:když každý první má v podmínkách napsáno
a druhý na to s*** :D :D :D :D


tak teď upřímně nějak nechápu asi ten sarkamus.. já jsem napsal pouze, to čím se každý provozovatel ve svých OP ohání - tj. zmíněné "nikomu nedám".. to, že to to nedodržují, je jejich věc, ale určitě nečekáte, že bych otevřeně Auktivy vyzýval k tomu, aby v tomto duchu (na hraně - či možná již - platných ustanovení) postupovala.

a co se týče VP Diabla.. ten dovětek jsem taky moc dobře nepochopil. Podíval jsem se na ten příspěvek znovu a nenašel tam nic nevhodného. VPDiablovi tu odměnu přeji a v daném textu nebylo nic oproti jeho ocenění jako nejvíce přínosného uživatele.. tak nevím, co se vám na tom nezdálo.. naopak jsem tam uvedl, že mám za to, že ta odměna svým způsobem ne zcela plně mohla kompenzovat jeho přínos tomuto projektu, ať již to počítáte od hodiny práce či něčeho jiného. Jako možná přínosnější bych viděl, kdyby Auktiva se zkusila zamyslet nad konceptem, kdy MVP (most valuable professionals - to používá Microsoft) by se staly moderátory URCITYCH částí fora. Mám za to, že tento benefit by pro leckteré z nich byl mnohem přínosnější než třeba tisíc nebo 2000 kč - neboť je trvalý a oceňuje vaše vlastnosti, charakter a pochopení pro řešení případných problémů.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod gugacka » 11 pro 2011 23:39

Sarkasmus... když někdo bude mít zajímavou databázi za kterou mu bude ochoten někdo zaplatit, tak podmínky nepodmínky, jde to. A ani to nemusí vysloveně být ten držitel databáze, ale někdo kdo má přístup. To je mezi lidma (bohužel) normálka nemorálka. Oficiálně samozřejmě nikdo nic neví, jak jinak že.

Můj žblept k příspěvku u diabla beru zpět, psal jsem trošičku rychleji než myslel, a špatně jsem si to vyložil : :| i když stejně ste se tam navážel do Auktivy, a taky si za to trošičku můžete sám, já už tak nějak automaticky vidím crayXMP a čekám nadávání a pruzení a tak. Ale zase věřím, že jste čestný člověk, snad se nemýlím.

Problém bude taky v tom, že furt něco žádáte, skuste občas taky poprosit (ne style tak teda prosim no) ale prostě tak nějak normálně. A když to nejde no tak nic, jede se dál, co se nervovat. Taky je třeba uvědomit si, že využíváte jejich bezplatných služeb, tak si toho taky trošku važte....

S pomocnými moderátory souhlasím, tohle forum to bez problému umí a věřím, že časem to tak bude.
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod vpdiablo » 12 pro 2011 16:57

No perfektni by bylo propojit Auktivu s jiným portálem, který má slušnou návštěvnost a měl by tak i vlastní aukční stánek pro své uživatele, přesně ve stylu jakým to dřív úspěšně provedlo Aukro.
Pokud si dobře pamatuju, bylo na Atlasu a dalších asi 5 portálech,kde se točili lidi. Portál měl vlastní aukční síň ve svých barvách a grafické úpravě, jen data načítal ze serverů aukra, veškeré aukce zadané na těchto portálech byli samozřejmě viditelné, koupitelné všude, uživatelé nemuseli být registrováni na aukru, protože daný portál měl automaticky i stejné obchodní podmínky pro aukce. Tak to si aukro naposledy nejvíce pomohlo a prakticky kolem roku 2006/2007 pak díky změnám na aukru byl tento fungující model ukončen.
Pak jsou už jen dostupné bezbolestné platformy jako facebook, twitter a podobné kde se dá relativně s malým úsilím prohnat asi nejeffektivněji nějaký ten spot a bannery na auktivu.
Co se týká uvedené možnosti ... ADMASS, je to relativně levné, je zaručeno zobrazení dané stránky na určitou dobu, ale takových stránek si zobrazíte v prohlížeči několik a přesto si čtete jinou stránku nebo děláte jinou činnost, osobně vyzkoušeno, pak stránku zavřete a necháte zobrazit další, po 20-30 sec si zase odkliknete založku , ha čas doběhl zaviram. Existuje tam ale jedna vyjimka, pokud je stránka udělaná opravdu zajímavě a zaujme na první pohled, tak většina uživatelů tu stránku nejen přečte, ale zkusí jít i dál(u Banneru toto nefunguje), problém je ve výtěžnosti, nelze odhadnout zda to bude či nebude mít úspěch. Takže ADMASS by se dal ,ale je nutné pro něj vytvořit speciální stránku která bude nenucená, nepřeplácaná a přesto zaujme na první pohled, něco jako pozvánka na prohlídku, to by mohlo zafungovat.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod ancovicka-nails » 12 pro 2011 17:04

no stálo by za to přetáhnout ženský co choděj na mimibar a mimiaukce
možná dát banner na dáma.cz, ten má velkou návštěvnost a ženský tam hodně diskutují co kde nakoupit, řekla bych,že návštěvnost neklesla ani z rozmachem ksichtu apod.
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod auktiva » 12 pro 2011 18:28

Problém naráží na základní věc... v důležitých oblastech (elektronika, oblečení, doplňky, šperky..) nám prostě chybí zajímavá nabídka.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod ancovicka-nails » 12 pro 2011 18:41

A CO DÁT INFO vystavujte zdarma...každá mamina na mateřské se snaží si nějak přivydělat a pokud vím i na tom mimibazaru se platí za vystavení
je to začarovaný kruh,prodejci furt meldujou, že se tu neprodává no jak by taky mohlo, když tu nic nevystaví...stále si nějak nejsou schopni spočítat kolik,zaplatí na aukru na poplatcích, sice něco prodají,ale vydělá aukro...
znám to i z rodiny, má sestra má e-shopy na hodinky,bižuterii atd. vystavila tu párkrát a když nic hned neprodala zas toho nechala
já sama jsem oslovila několik majitelů e-shopů co prodávají i na aukru, kde se mlátí cenama, v jejich sortimentu tu není nikdo a stejně sem nejdou
blbá česká logika nikdo tu ten sortiment neprodává, tak to tu nikdo nekoupí...
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod vpdiablo » 12 pro 2011 22:56

jj přesně tak , je to začarovanej kruh, ale je to kvuli prodejcum samotnym, většina chce prostě přijít a prodávat, když to nefunguje hned tak prostě nevydrží.
Další věcí je že ačkoliv to maj zdarma, jsou líní jak vši a nejsou schopni ani hnout prstem pro to aby svůj byznys zde nějakým způsobem podpořili, nebo pomalu zajistili jeho rozjezd.
Je to přesně ve stylu, přijít, nic neudělat a jen brát ... jenže to umí každej, nejvíc se mi líbí ty jejich argumentace, až se tady bude prodávat jako na Aukru tak sem přejdu, to se vždycky válim smíchy pod stolem a zároveň bych dotyčného praštil pořádnou násadou od krumpáče po hlavě, aby se mu v tý makovici rozsvítilo. oni nejsou schopni pochopit ani tu nejzákladnější věc, pokud zde nebude nabídka, která pomalu začne natahovat lidi, tak to bude pořád stejný, přijdou vystavi na dva tejdny a s nářkem že se neprodává sbalej fidlátka a mizej zpátky.
Mi připadaj jak kdyby měli Obrázek když maj něco navíc udělat pro svůj obchod. Zajistěte nám kupující (... zadarmo milionovými reklamami) a my vám sem pudem prodávat ... taktéž jedna z vět u které jsem se smichy neudržel na židli.Obrázek
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron