Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Vaše návrhy a nápady

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod zanna72 » 14 pro 2011 17:06

Kde se povoluje HTML editor?Mne to nejde prokliknout. ;)
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod Twiggina » 14 pro 2011 17:09

na tohle už si koukla:
Twiggina píše:Jo a ještě - když dáš umístit podpis nahoru, tak při odpovědi ho budeš mít nahoře a nad něj můžeš psát.
Pokud máš zadáno umístit dole, tak při odpovědi bude až úplně dole pod mailem kamarádky. Mrkni nato co si jí odeslala, jestli to není až úplně dole pod jejím psaním.
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod ancovicka-nails » 14 pro 2011 17:12

zanna72 píše:Kde se povoluje HTML editor?Mne to nejde prokliknout. ;)

mám za to, že v pokročilém nastavení
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod zanna72 » 14 pro 2011 17:15

ancovicka-nails píše:
zanna72 píše:Kde se povoluje HTML editor?Mne to nejde prokliknout. ;)

mám za to, že v pokročilém nastavení

Koukla jsem tam a mam to povoleny t.zn.zaškrtnuty ale když odesilam emajl tak to neni modry aby to bylo možny prokliknout,zas neco špatne delam ach jo :(
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod Janeet » 21 pro 2011 20:14

souhlasím, chce to reklamu ;)
Janeet


 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 pro 2011 15:54

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod ancovicka-nails » 21 pro 2011 22:18

stará známá pravda je, že nejlepší reklamu dělá spokojený zákazník
takže pokud se vám auktiva líbí, tudíž jste spokojený uživatel, řekněte o tom svým známým, sdílejte na sociálních sítích apod.

nic ve zlém, na aukru lidi nadávají na poplatky, jen sem vlezou už chtějí poplatky :roll:
já jsem z aukra kvůli poplatkům odešla opravdu nemíním platit čtvrtinu obratu aukru na poplatcích, nejsem sebevrah
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod webvetesnik » 31 pro 2011 07:49

Nebo by auktiva mohla efektivně využít adfox a adwords.volbou správných keywords
by se mohlo na mimib. a podobných webech mohly vyskočit linky k auctivě,nemluvě o nespočtu dalších domén s obrovský průtokem lidí,kteří by se tu mohli usadit,osobně vlastnim pár malejch webů s adsense a adfox a prokliky ,na ty odkazy ročně přesáhnou počet uživatelů auktivy.A to je mi záhadou,sice nevím jakou má Aukt. návštěvnost která nekončí registrací ,ale stálo mi to vrtá hlavou.
Protože sám sem Aukro dezertér ve stádiu před útěkem a v Auktivě vidím do budoucna solidní potenciál,rozhodl jsem se,že mi nezbyde nic jiného než se opravdu aktivně zapojit do propagace a rozvoje tohoto portálu a prozatím investovat čas a také se na chvíli smířit s menším ziskem z aukcí ,které přehodím z A na Aukt.,taky trochu rozjet affiliate a doufat,že v NEBUDU JEDeN z MaLa prodejcu co Nehodlaj sedět na PrDlE nebo se nechat vykořistovat monopolem.
TAK PF2012 a Hodně štěstí auktivě.cz
:pivo:
.
webvetesnik


 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2011 16:13

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod zanna72 » 31 pro 2011 09:36

webvetesnik píše:Nebo by auktiva mohla efektivně využít adfox a adwords.volbou správných keywords
by se mohlo na mimib. a podobných webech mohly vyskočit linky k auctivě,nemluvě o nespočtu dalších domén s obrovský průtokem lidí,kteří by se tu mohli usadit,osobně vlastnim pár malejch webů s adsense a adfox a prokliky ,na ty odkazy ročně přesáhnou počet uživatelů auktivy.A to je mi záhadou,sice nevím jakou má Aukt. návštěvnost která nekončí registrací ,ale stálo mi to vrtá hlavou.
Protože sám sem Aukro dezertér ve stádiu před útěkem a v Auktivě vidím do budoucna solidní potenciál,rozhodl jsem se,že mi nezbyde nic jiného než se opravdu aktivně zapojit do propagace a rozvoje tohoto portálu a prozatím investovat čas a také se na chvíli smířit s menším ziskem z aukcí ,které přehodím z A na Aukt.,taky trochu rozjet affiliate a doufat,že v NEBUDU JEDeN z MaLa prodejcu co Nehodlaj sedět na PrDlE nebo se nechat vykořistovat monopolem.
TAK PF2012 a Hodně štěstí auktivě.cz
:pivo:
.

Vitej v klubu. :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod autopepa » 02 led 2012 17:48

Dobrý večer. Chtěl bych Vám dát návrh. Jestli máte nějaké letáčky na propagaci Vaší Auktivy tak mi je můžete zaslat a já jsem ochoten je roznést vždy v tom městě, kde budu. Jezdím pravidelně jednou týdně Plzeň - Beroun - Praha - Kolín - Hradec Králové. Jsem sice časově omezen ale těch 10 až 15 minut na roznesení mě neubyde. Každý týden mohu oběhnout jinou čtvť města. Aukro mě tak nas..lo, že to pro Vás rád udělám aby se o Vás více vědělo. Zjistil jsem, že o Vás moc lidí neví a to je podle mne chyba. Neříkám, že se mnoho lidí přihlásí ale za zkoušku by to myslím stálo. Na Aukru ještě chvíli budu protože jsem jim já blb poslal peníze tak je chci vyčerpat a víc ani kačku. To bylo v té době, kdy jsem o Vás ještě nevěděl. :)
autopepa


 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 říj 2011 18:54

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod auktiva » 02 led 2012 21:15

Pokusíme se něco vymyslet
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron