Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Vaše návrhy a nápady

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod The_Star_Rover » 25 lis 2011 01:45

Auktiva nabere uživatele jedině takto:

a) reklamou
b) samotnými uživateli

Jinak to nepůjde. Sám se snažím sem přetáhnout moje stálé zákazníky.

No bude to běh na dlouhou trať.. Držím palce auktivě! :!:
The_Star_Rover


 
Příspěvky: 7
Registrován: 02 lis 2011 00:36

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod Marieberta » 07 pro 2011 20:28

Toto sdílím s přáteli na fb. Mohu to takto propagovat? Pokud ne, sdělte mi prosím a já to odsraním.

Obrázek
Uživatelský avatar
Marieberta


 
Příspěvky: 25
Registrován: 04 lis 2011 19:21

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod zanna72 » 07 pro 2011 20:36

Marieberta píše:Toto sdílím s přáteli na fb. Mohu to takto propagovat? Pokud ne, sdělte mi prosím a já to odsraním.

Obrázek

:pivo: :pivo: :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod auktiva » 07 pro 2011 20:41

Dobrý večer,
jistě že můžete ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod drndula » 08 pro 2011 20:17

No, já nevím, ti největší řvouni jsou stále na Aukru a obávám se, že ani masivní kampaň nepomůže. Navíc mám dojem, že už si všichni zvykli a rezignovali. Nás pár to fakt nevytrhne. :(
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod drndula » 08 pro 2011 20:20

marty56 píše:Hodně lidí ,prodávajících i kupujících jsou na Aukru nespokojeni a hledejí kam ,,přejít,,.Váš aukční servr je dost zmcnován,,,využijte toho nalakejte je k sobě ...potřebujete reklamu lidi o vás moc nevědí a to je škoda....hodně lidí hledá ,,Aukční,, servr né E-shop tak jako se to stalo s Aukrem ..že se mění v něco o co lidi stracejí zájem...Lidi hledají to co vy nabázíte ..u vás by mohli najít to co na aukru stratili .tak šup než vám ujede vlak..

Obávám se, že vlak už ujel. Moc lidí už z Aukra nechodí. :(
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod auktiva » 08 pro 2011 20:29

To si jen myslíte, ale za týden..dva.. bude na aukru další "malér" a bude nás zase o pár víc a tak to bude než se misky vah přehoupnou.

Musí se ale vyčkat do správného momentu a neunáhlit se. Ano můžeme se probojovat nahoru s desetimiliónovými investicemi do reklamy, jako to udělalo aukro, ale pak bychom se je museli snažit dostat z uživatelů stejnými kroky jako to teď aukro dělá a to nechceme.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod Twiggina » 08 pro 2011 20:46

Re: drdula
Nebojte, nemusí lejt, stačí když kape. ;)
Aukro dělá jeden kopanec za druhým.
Také jsem dlouho váhala se přemístit, ale nakonec jsem zde a na auru mi dobíhají aukce a pak jim zamávám.
Žádný člověk tohle nemůže dlouho vydržet. Mohou se mnou houpat, ale ne třískat o zem. A přesně to se tam teď děje a myslím, že i nadále dít bude.
Jsem tu za čtrnác dní tejden, zatím jsem zlanařila jen dva lidi, kteří jsou zde, ale nehodlám to hned tak vzdát.
Tak hlavu vzhůru přece nejsme žádné prďoly. :pivo:
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod AVL68 » 08 pro 2011 21:07

Na Aukru se do vánoc už ničeho dobrého nedočkáme. Jedou si podle svého "e-shop" plánu a necouvnou. Jen ta fajnová reklama v televizi, co musela stát. Možná až po novém roce, pokud by se tato "promyšlená" změna ukázala jako propadák, tak Aukro zareaguje. Jak, a zda už nebude pozdě, je ve hvězdách.

Sám nevím, zda si mám návrat Aukra do normálu přát. :? Bývalo mě tam dobře. Ovšem z pohledu Auktivy by bylo vhodné, aby se Aukro už nezměnilo. ;)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ,,Auktivo,,Dejte o sobě více vědět,,

Příspěvekod ancovicka-nails » 08 pro 2011 21:58

no já myslím, že se pohřbí povinným payu, ted tam ještě prodejci jsou, protože doufají, že ještě něco prodají...mimochodem, tyky nám tam dojíždí aukce - dnes jsme neprodali na aukru ani za korunu :roll: , máme ještě e-shop, propagace ve srovnání s propagací aukra nulová, a od rána nám na e-shopu nabíhají prodeje...takže tou reklamou to asi taky nebude :lol: ,lidi jdou tam, kde jsou spokojení...na aukru jsou prodejci proto, že si myslí, že by jinde neprodali...stejně neprodají...až si koncem měsíce spočítají kolik vydělali po zaplacení aukropoplatků, tak ti rozumní prodejci se budou snažit ušetřit na nákladech a hledat kde prodávat
pozoruji, že ted tu aktivně začli vystavovat zboží ti co se registrovali při problémech a změnách v květnu a červnu..ted na podzim se zaregistrovali další velcí prodejci, ale zatím tu nezačli aktivně prodávat
jinak všechny, co si myslí, že se na aukru vyplatí prodávat majitelům e-shopů - tak opravdu nevyplatí --ty doby jsou dávno pryč
Naposledy upravil ancovicka-nails dne 09 pro 2011 00:22, celkově upraveno 1
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron