Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Náklady na dopravu

Vaše návrhy a nápady

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 13 říj 2012 17:39

Behemot píše:Takže tak příští rok nejdřív :roll:

Myslíte že tak brzy? :o
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod Behemot » 14 říj 2012 18:41

No to je fakt, jsou spousty drobností, které slibovali před lety s tím, že to nemá smysl a budou v nové verzi (ještě dřív, než se začala vůbec dělat), takže stále nejsou ani v tomto a nová taky není, takže tak :roll:
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod auktiva » 16 říj 2012 22:11

To je vůči nám trochu nefér. Ano, nová verze se zpozdila to přiznáváme, není to lehké. Ale vždycky když byl problém řešili jsme ho, byli jsme tu pro vás a snažili se co to jen šlo. A věrní uživatelé jsou si toho určitě vědomi.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod CrayXMP » 16 říj 2012 22:37

To je vůči nám trochu nefér. Ano, nová verze se zpozdila to přiznáváme, není to lehké. Ale vždycky když byl problém řešili jsme ho, byli jsme tu pro vás a snažili se co to jen šlo. A věrní uživatelé jsou si toho určitě vědomi.


NEFER??! To snad nemůžete ani myslet vážně! Abych vám osvěžil vaši paměti:

a) nebyli jste to vy, kdo počátkem roku slavnostně oznámil BRZKE ZVEREJNENI nové verze 3 a to rámcově na přelomu února / března tohoto roku?
b) Nemáte snad již PREHRSEL DOTAZu, APELU, VYTEK a NADAVEK od nějakého května, že jste totálně Neschopní danou verzi zveřejnit??
c) není snad pravda, že jakékoliV ZASADNI ZMENY pokaždé omlouváte /správně VYMLOUVATE SE) na nutnost nové verze = té, které nejste schopni dokončit již déle jak 6 měsíců po VAMI OZNAMENE DEADLINE?!

- to už je z vaší strany až příliš arogantní osočování.. na vině jste JEN A JEN SAMI! Není a NEEXISTUJE (dobře financovaný a spravovaný SW podnik), jenž by díky nepředvídatelným požítím byl nucen opakovaně a neustále odkládat nejenom zveřejnění nové verze, ale také provádět úpravu funkcí stávající verze.. To jen vy sami degradujete neustále svou vlastí pověst a vedete všechny ostatní k přesvědčení ".. no jo, jenže Pepa přes den pracuje pro T-mobile a když se večer v osm vrátí domů, tak už je totálně padlej a nemá chuť ještě na něčem pracovat.. no a potom, co v březnu odpadl Franta, tak už nikoho jiného nemáme.. tak co jako máme dělat?"- to je totiž PRESNE TO, O CEM SVEDCI VAS PRISTUP!
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod auktiva » 17 říj 2012 13:00

Cray - to že jsme neudělali zrovna Vaší změnu neznamená, že neděláme nic jiného. Řešíme i závažnější problémy.

Navíc my nejsme softwarová firma a neživí nás vývoj software. Toto je o službách a prioritou je právě zajištění toho, aby ti kdo tu skutečně prodávají, prodávat mohli. Ano, novou verzi odkládáme, původní vizi jsme opustili a začali dělat něco jiného, nového a experimentálního. Ano, nemáme tolik zdrojů, lidí ani financí jako konkurence a i tak děláme maximum co můžeme a většina uživatelů to ví.

Pokud to vy nevidíte, nevadí, jste prostě ve skupině jako Drobek, pro kterého jsme byli od začátku horší jak Odklepnuto (které pro něj tolik udělalo) a náš server asi mine Vaše požadavky.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 17 říj 2012 13:50

Neškatulkujte mně do žádné skupiny. Mně jen vadí povinný konec aukce a širší rozdělení námětové filatelie. Jinak bych tu vesele prodával. Do zadku jako Vratislav vám nepolezu. Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod Behemot » 17 říj 2012 18:24

Jenže ty „drobnosti“ odlákaly desítky či stovky uživatelů. Co je tady Vráťovi jedno jsou prostě pro živnostníky kameny úrazu, což je třeba vzít na vědomí a podle toho se zařídit jestli tu ty lidi chcete. Podnikatelé nemohou prodávat, protože hledání stojí za hovno (jak předmětů, tak doteď nějaké rozumné a funkční hledání dle lokality a jiných atributů). Podnikatelé nemohou prodávat, protože nemají kam dát svoje podmínky, kteréžto navíc musí zveřejnit ze zákona. Podnikatelé nemůžou prodávat, protože stále nejsou zavedeny částky na desetinná místa. Asi nemusím pokračovat, hádám, že projít fórum dozadu si zvládnete sami pokud si tyto žádosti nepamatujete.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod CrayXMP » 17 říj 2012 20:39

Dávejte si mně do škatulky, jaké chcete, mne to nevadí a ani se kvůli tomu na vás nezlobím. Jinak tvrzení, že když neděláte přesně na mnou požadovaných změnách, je dost licoměrné - chtěl jsem jen pořádné vyhledávání a to rozhodně není jen pro mně - jen já se tak často kvůli tomu asi ozývám.

tohle vaše další tvrzení si máme vyložit jako jak? Ze jste původní nápad (vizi) na třetí verze odložili a teď děláte na jiné vizi třetí verze? Pak žádný div, že jste nic nedodělali.


Ano, novou verzi odkládáme, původní vizi jsme opustili a začali dělat něco jiného, nového a experimentálního.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod AVL68 » 17 říj 2012 21:04

auktiva píše:...a prioritou je právě zajištění toho, by ti kdo tu skutečně prodávají, prodávat mohli...


Hezká priorita. Ale, co ti ostatní? Stojíte o ně vůbec? :o
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron