Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Náklady na dopravu

Vaše návrhy a nápady

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod auktiva » 17 říj 2012 22:42

Drobek: Vy tu nadáváte již dlouho a pro svou škodu. Dlouho jsme nemohli vůbec pochopit co Vám vlastně vadí. Ono je někdy lepší domluva když se popíše problém než hanění.

Behemot: Na obchodní podmínky jsou Podmínky prodejce, pokud je máte extra dlouhé, je lepší tam, nebo do aukce vložit odkaz. Přidávat ke každé aukci text o stovkách řádek není to pravé a zase nechceme tu mít aukro, kde si na stránky "o mně" prodejci filutové psali co chtěli a pak se tím oháněli.

Ano vyhledávání není to pravé to přiznáváme. Ale třeba implementace třeba na Aukru je také strašná a tomu se chceme vyhnout.

CrayXMP: Jste jediný co si stěžoval. My se snažili udělat vyhledávání co nejjednodušší. Ne děláme druhou verzi. První měla být vylepšením současné, tato je kompletně nová.

AVL68: My stojíme o všechny uživatele (krom podvodníků a neustálých rýpalů co nás stejně nikdy nebudou mít rádi). Ale tak je tu pár lidí co si stěžují a pak spousta kteří auktivu běžně používají. Jsou tu uživatele mladí i staří, počítačově gramotní i negramotní. Musíme myslet na všechny a ještě to skloubit s našimi vizemi a možnostmi. Vždycky se najdou tací co chtějí věci jinak a toto nebude klon ani Aukra ani Odklepnuta. My chceme jít vlastní cestou.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 18 říj 2012 07:08

auktiva píše:Drobek: Vy tu nadáváte již dlouho a pro svou škodu. Dlouho jsme nemohli vůbec pochopit co Vám vlastně vadí. Ono je někdy lepší domluva když se popíše problém než hanění..


Já přece nenadávám, jen upozorňuji, že jste jako Otto Lustig. Půl roku jen slibujete a nic se neděje. Kdybyste před půl rokem sami neoznámili, že do 14 dnů bude Auktiva 3 a nežádali nás o to, co si tam přejeme mít, tak nikoho nenapadne něco požadovat a mohli jste v klidu pracovat.
Co na našem požadavku zrušit povinné zadávání konce aukce je nepochopitelné? Co je nepochopitelné na požadavku na rozdělení námětové filatelie? To pochopila i moje manželka, a ta je stoprocentní počítačový analfabet.
Dole pod diskuzí máte počet přihlášených v diskuzi. Většinou jsou tam jeden až dva uživatelé. Celkem nás pravidelně diskutuje šest. Ostatní uživatelé sem přispějí jednou, max. dvakrát a když vidí, že je to úplně k ničemu, tak se víckrát neukáží. Ještě to udělejte jako na Odklepnuto a nepohodlným uživatelům zakažte přístup do diskuze a můžete si tu s Vratislavem klepat na rameno a libovat si, jak to tu všechno krásně a bezproblémově funguje.
Abych prokázal dobrou vůli, tak možná nějaké aukce zveřejním i přes nedostatky, které tu jsou.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod auktiva » 18 říj 2012 22:57

Drobek: Jenže vy prostě řeknete že tu je povinný konec a tím to končí. On tu není, dlouho jsme si lámali hlavu kde je problém, až jsme zjistili že to není u konce aukce, ale u rychlého vystavování.

Pokud chcete změnit kategorie, musíte říct jak a je na to sekce o "patro níže" případně máme kontaktní email na kterém nás zastihnete častěji.

O tom že neděláme nic nemůže být jinak řeč. Ono to třeba není vidět, ale i na současné verzi se dělají úpravy, děláme na nové verzi, pomáháme uživatelům s problémy.. my máme práce celkem dost. Za zdržení se omlouváme, také nás mrzí, ale celé to nabralo jiný směr který se původně nedal předpokládat.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod CrayXMP » 19 říj 2012 00:15

Drobek to vystihl naprosto přesně:

Dole pod diskuzí máte počet přihlášených v diskuzi. Většinou jsou tam jeden až dva uživatelé. Celkem nás pravidelně diskutuje šest.


ostatně - co vlastně čekáte? celý rok jste nebyli schopni změnit ani tak NICOTNE POLOZKY TYPU: "čekáme Vaši platbu na náš účet!"! - týká se neoveřené registrace. takhle ukrutné stanovisko si, co vím, nedovolí dnes ani Aukro .ale je to pochopitelně váš server a vy víte nejlépe,jak nejenom přílákat, ale hlavně si i udržet i své "nalákané" zákazníky.

omlouvám se, ale mě takto super korektní přístup opravdu nesedí:

a) podívejte se jen na to, v jakých forech se za poslední tři měsíce diskutuje - a jak často. Ohledně třetí verze všechna vedou
b) když jste zjistili, že první návrh Auktiva 3 není to správné ořechové, tak jste ani nepovažovali za nutné ostatní (=´své klienty) informovat. Za tu bidu SI ZASLOUZITE VSECHNY NADAVKY A SPILANI!
c) nejste SW firma? koho to prosím vás ZAJIMA??''' Mně? vůbec!! Něco inzerujete - tak buď jste schopni to splnit - nebo nejste - a pak jděte od válu a pusťte k trhu SCHOPNEJSIHO. |Co si jako má jedinec o vás myslst, když vidí, jak Lustig zničehonic ruší po letch diktátorsky forum, absolutně mlží, nekomunikuje apod.. - jste další na řadě?


x) UDELEJTE SI LASKAVE JASNO: bud aukční server, který chce plně konkurovat Aukru - a jako takový vyžaduje max. SW support - nebo jen to budete šolíchat jako nejak part-time job po práci, a podle toho to tak dopadne. Mně osobně je váš přístup v tuto chvíli tzv. "totálně putna".. já už jsem si, jak jste zjistili, na vás svůj názor učinil - a jak jste správně podotkli "na mnoho věcí si stěžuji jen já".. což ale nic nehovoří o těch, kteří se s danými výtkami ztotožnují a z nejrůznějších důvodů nemají zapotřebí je sami ventilovat - jen si radši potichu počkají v ústraní, až to někdo vyřeší.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 19 říj 2012 07:13

auktiva píše:Drobek: Jenže vy prostě řeknete že tu je povinný konec a tím to končí. On tu není, dlouho jsme si lámali hlavu kde je problém, až jsme zjistili že to není u konce aukce, ale u rychlého vystavování

Vadí nám (i Vratislavovi) ten konec při zadávání aukce pomocí "Prodat podobný předmět" a při opakování. Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod Vratislav16 » 19 říj 2012 07:36

To vadí jen drobkovi, mně ne :!: :!: :!: Já to navrhoval,já tento návrh dal jako další alternativu nabídky auktivy . Ale NIKDO ,NIKDO = mimo drobka ( ten tento problém si přisvojil, že bez vyřešení nemůže zde vegetovat :lol: ). Přitom NIKDO,NIKDO se nepřipojil , takže NIKDO,NIKDO tuto alternativu NECHCE. :P :P A "rvát" se ,aby bylo jen po mém,za jiné uživatele, kterým je toto šumafuk se nebudu :o
TAKOVÁ JE TO PRAVDA. TAKŽE UZNÁVÁM, ŽE ÚSILÍ ADMINŮ pro 1-3 zájemce je zbytečné , toto asi uzná každý. Přeji hezký den :D
Ono trvat mnohdy na nepodstatných věcech pro ostatní a dělat z malého problému = VELKÝ PROBLÉM == je zbytečné plytvání energií
mou a jistě i adminů
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 19 říj 2012 09:49

auktiva píše:Drobek: Jenže vy prostě řeknete že tu je povinný konec a tím to končí. On tu není, dlouho jsme si lámali hlavu kde je problém, až jsme zjistili že to není u konce aukce, ale u rychlého vystavování.

Pokud chcete změnit kategorie, musíte říct jak a je na to sekce o "patro níže" případně máme kontaktní email na kterém nás zastihnete častěji.


Dával jsem to sem již několikrát. Třeba tady:
drobek47 píše:Nešlo by Sběratelství - Známky - Námětové, tématické - dále rozdělit na:
Architektura
Doprava
Fauna
Flora
Kosmos
Osobnosti
Sport
Umění
Ostatní
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 19 říj 2012 13:55

Ja mam treba vuci stavajici verzi jedinou vyhradu, a to je implementace vyhledavani. S tim zbytkem se da zit a dokonce i vystavovat (a to i pro obchodniky), nejake problemy budou vzdy a vsude, jiste se objevi vyhrady i k nove verzi, az jednou bude.

Ale ta hromada predrazeneho srotu v nekterych kategoriich, to je proste tragedie a vystavovani tam je celkem zbytecne straveny cas.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod auktiva » 21 říj 2012 22:14

drobek47 píše:
auktiva píše:Drobek: Jenže vy prostě řeknete že tu je povinný konec a tím to končí. On tu není, dlouho jsme si lámali hlavu kde je problém, až jsme zjistili že to není u konce aukce, ale u rychlého vystavování

Vadí nám (i Vratislavovi) ten konec při zadávání aukce pomocí "Prodat podobný předmět" a při opakování. Obrázek


Ano, konec je tam nastaven z minula protože většina lidí chce mít konec v přesnou dobu (a těm co je to jedno tak tam nějaký čas prostě nastaví systém). Přidáme Vám políčko kde si budete moci nastavit jiný čas.

Ohledně kategorií - něco s tím uděláme. Bohužel to tu chce probrat a přestavit ve více ohledech.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Náklady na dopravu

Příspěvekod drobek47 » 22 říj 2012 05:29

MY nechcem políčko, kde budeme MUSET nastavovat jiný čas. My chceme (i Vratislav) aby i při ručním opakování aukce končily za danou dobu. Opakujem aukci v 14:08 na 7 dní, tak má také v 14:08 za 7 dní skončit. Udělal jsem si tady test na tři dny a zjistil jsem, že aukce končily v rozmezí 3 dny až 2 dny a 11 hodin. Dál jsen nepokračoval a všechno jsem smazal.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron