Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Vaše návrhy a nápady

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 14 črc 2013 11:01

To že nespustili, udělali jen dobře.A sdělili proč auktivu3 nespustili. Stejně je krize, lidé málo kupují.To že zrovna nekupovali Vaše knihy= za toto zde nikdo nemůže ! :!: Snad rozdělení ČSR A VYSOKÉ POŠTOVNÉ MEZI Slovenskem a Českem. Mnozí prodejci nemají rozum= nabízejí predražené aukce=ZA TOHLE také nemůže auktiva. Auktiva FUNGUJE DOBŘE = co si můžeme přát jiného.Jen to,aby krize brzo zmizela a lidé zase kupovali. Na Slovensku jste mali AUKRO a to jste nechali zkrachovat :mrgreen:..... NEBUDU DÁLE REAGOVAT NA VAŠE VÝPADY.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Krylias » 14 črc 2013 18:47

Vratislav16 píše:Na Slovensku jste mali AUKRO a to jste nechali zkrachovat :mrgreen:.....

Na Slovensku sa skutočne AUKRU ako tak darilo.Ale viete prečo to tam aj nakoniec padlo? Že nie? Lebo posledné 2 roky pred jeho spadnutím ho spravovali české rýchlokvašky z VŠ,ktoré len sľubovali a sľubovali zmeny ... ako tu sľubovala aj AUKTIVA a z ich sľubov bol nakoniec len nechutný kopanec do zadku o ktorom už viete aj Vy :D
Takže nie MY sme nechali AUKRO skrachovať.
Už tomu konečne chápete? Sotva aj to ťažko...Majte sa a pite s mierou ! :beer:
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod bestshop » 11 led 2014 16:59

Mě by se líbila takováto lákavá ikonka Obrázek
Všude v zahraničí je to také (pod názvem Free Shipping)
bestshop


 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2013 16:39

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Bierovka » 31 led 2014 18:40

Už nevím kde jsem to viděl, ale některý aukční portál / pravděpodobně zahraniční / měl upravenu reklamu tak, že kdo měl na stránkách reklamní banner aukčního portálu, tak mohl mít u toho i odkaz ze svých stránek přímo do svých aukcí ! Bohužel nejsem počítačový odborník - spíše naopak - a tak bych tohle bych opravdu uvítal ! Možná to jde i nyní, může mi někdo poradit ? Rovněž by nebylo marné vytvořit pro prodejce banner, který by měli v e-mailu a odešel by s každým odeslaným e-mailem ! A za to by Auktiva odesílateli pošty navyšovala Kredit ! Rozesílám spousty mailů - nikoliv SPAM :mrgreen: ! - takže by to dostala opravdu spousta lidí ! :pivo:
Při rozesílání info z aukce "Doporučit" požaduje antispam 2 slova , přičemž to jedno nejde vůbec přečíst ! JE TO NUTNÉ ? Budu rozesílat info maily všem svým bývalým zákazníkům z Aukra / asi 1 000 / a to se z toho můžu zbláznit !
Díky za pomoc !
Bierovka


 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 zář 2012 20:05

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod vpdiablo » 01 úno 2014 22:03

Nevím jestli to k něčemu bude, ale do emailu můžete vložit podpis, nebo odesílat email ze šablony do níž můžete vložit třeba obrázek nebo to napsat jen textově s odkazem.
když už nic jineho tady mate dva obrazky, třeba se bude nějaký hodit.
Auktiva.png
Auktiva.png (62.84 KiB) Zobrazeno 2472 krát

3.2.2014 - obrázek jsem mírně upravil kvůli aktuálnímu stavu.
logoA+.png
logoA+.png (8.13 KiB) Zobrazeno 2486 krát
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16


Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod CrayXMP » 22 dub 2014 01:22

vpdiablo píše:Nevím jestli to k něčemu bude, ale do emailu můžete vložit podpis, nebo odesílat email ze šablony do níž můžete vložit třeba obrázek nebo to napsat jen textově s odkazem.
když už nic jineho tady mate dva obrazky, třeba se bude nějaký hodit.
Auktiva.png

3.2.2014 - obrázek jsem mírně upravil kvůli aktuálnímu stavu.
logoA+.png



Diablo!! i vy jeden piráte!!! :)))) :twisted: tohle je náš reklamní leták, který jsme před dvěma lety přibalovali k zásilkám kupujících (z e-shopu či z aukra)... Ale nebojte, za porušení autorského zákona vás určitě nebudeme popotahovat.. :P Auktiva už to má beztak spočítané, když nyní aukro zavedlo vystavování zdarma skoro ve všech významných kategoriích, včetně sběratelství..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod vpdiablo » 22 dub 2014 11:23

CrayXMP píše:
vpdiablo píše:Nevím jestli to k něčemu bude, ale do emailu můžete vložit podpis, nebo odesílat email ze šablony do níž můžete vložit třeba obrázek nebo to napsat jen textově s odkazem.
když už nic jineho tady mate dva obrazky, třeba se bude nějaký hodit.
Auktiva.png

3.2.2014 - obrázek jsem mírně upravil kvůli aktuálnímu stavu.
logoA+.png



Diablo!! i vy jeden piráte!!! :)))) :twisted: tohle je náš reklamní leták, který jsme před dvěma lety přibalovali k zásilkám kupujících (z e-shopu či z aukra)... Ale nebojte, za porušení autorského zákona vás určitě nebudeme popotahovat.. :P Auktiva už to má beztak spočítané, když nyní aukro zavedlo vystavování zdarma skoro ve všech významných kategoriích, včetně sběratelství..

8-) ;) JJ použil jsem to co tu bylo veřejně dáno k dispozici a upravil na aktuální stav.
Aukru už musí hodně téct do bot, když dává vystavování aukcí zdarma, nicméně mě vystavovat nedovolí, protože aukcemi s osobním převzetím obcházím jejich platební system PayU. A jak známo přes to vlak nejede, nicméně vše co jsem měl jsem prodal přes Bazoš a Bazar.cz a zbyly ty posledné dve vystavené věci a od chvíle co mi na Aukru zakázali prodej již vše vyhazuji do popelnice a na Aukru nenakupuji, raději si nechávám posílat přes RSS inzeráty z oblasti zájmu a těmi se pak probírám.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod petr.kj » 26 dub 2014 10:47

Že by se dalo na Aukru vystavovat bez poplatku ??? Netlučou nám klíny do hlavy!!!
petr.kj


 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2010 16:34

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 26 dub 2014 10:59

Bazarové zboží je tam bez poplatku, sběratelství je tam s poplatkem :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron