Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Vaše návrhy a nápady

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 19 srp 2014 19:39

O krajských městech a Ostravě + tam kde má aukro "pobočky"také vím, ale když si spočtu = tam a zpět = 100km + ztráta času = vyjde to na stejno jako u nás ve městě za 10 minut za =200,-Kč. Partneři ze Slovenska a ciziny nemají jak platit : bud přes FIO , neb ČSOB , neb v dopise, neb mnozí ze Slovenska mají účty v ČR. Jiné platby vesměs neznají a tak je problém zde na AUKTIVE i na aukru, atd. Konečně došlo na to, že payU musí mít uživatel ověřenou identifikaci kvůli (třebas) " praní peněz". Něco do sebe payU má, neb pomáhalo zamezovat podvodům na áčku = zboží zaplaceno a neodesláno... :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod paboukkakabouk » 11 říj 2014 09:27

Zdravím všechny a Vratislava obzvlášť :pivo: . Jste úžasný idealista :P . Podle mně, aukro pay u hlavně podporovalo bratříčkování. Ale je pryč, zaplať pánbů.
Chybou bylo a stále je, že místo pay u,nezavedli dobrovolný pay pal. Koneckonců založení účtu u FIO banky je zdarma a podle mých zkušeností z 10 slovenských uživatelů mi přes FIO banku zaplatilo 8. Je to rychlé a pohodlné 8-) .
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 13 říj 2014 09:09

PayPal? Proc platit 10.- za prijeti platby a dalsich 3.4% provize v dobe kdy vetsina bank nabizi ucty a polozky zadarmo?
PayPal je vynikajici na platby s cizinou za hranicemi eurozony, prijatelny na platby do a z eurozony a ponekud drahy na platby po republice.

Jinak v cem je problem do aukce uvest moznost platby pres PayPal? To muze kazdy udelat i sam, pokud to chce podporovat.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod CrayXMP » 06 črc 2015 23:58

no ty woe.. já se divím, že sem vůbec někdo leze! :D.. po roce od posledního commentu.. to INDIVIDIUM, co si "trouflo" porazit Aukro.cz, totálně přepískal své síly. ale to bych mu neměl za zlé.. považuji ho za ho TOTALNIHO KRETENA A SVINI!! že není schopen přiznat svůj neúspěch otevřeně jako chlap a napsat na forum, že auktiva je mrtvý projekt, že už nemá čas, sílu ani energii se tomu věnovat! [ .. že nedokáže jako pravý CHLAP přiznat, chtěl jsem, snažil jsem se - ale neuspěl jsem sem..

místo toho tady akorát zbytečně zabírá místo pro případné nové projekty, které nejsou obeznámeny s historií "one man show", a z nějaké trapné nostalgie si pořád myslí, že auktiva udělá díru do světa..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 07 črc 2015 11:19

CHYTROLÍNE Vy jste minule ani nebyl schopen se spojit se svým kupcem. SBĚRATELÉ ZDE POŘÁD ŽIJÍ= ostatní ať se starají o své bydlo. Kdo se stará ,ten má ! Kdo se nestará, může se odstěhovat do Řecka, tam mu jistě budou lítat do huby pečení holubi zdarma :D Já běžně (je to návod ) ,když prodám jinde , sdělím kupci, že mám obchody tam a tam. Aby se tam také podíval(DĚLÁM SOBĚ NAHÁNĚČE). A tak podobně jsem zde získal možná stovky dalších uživatelů. Vy cray umíte jen nadávat na majitele "budovy=AUKTIVY)" a sám pro prodej neumíte nic udělat = jen šířit tu blbou náladu. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod AVL68 » 17 srp 2015 21:01

Cray nechápu Vás. Vaše komentáře mívají hlavu a patu, dalo by se z nich soudit, že jste inteligentní jedinec. Ale to výrazivo! Čtvrtá cenová hadr. Myslíte, že hulváctví něčemu pomůže?

Takto dobrovolně sestoupit na dno žumpy ..., máte snad nějaký mindrák či co? :evil:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Behemot » 29 říj 2015 17:57

CrayXMP píše:no ty woe.. já se divím, že sem vůbec někdo leze! :D.. po roce od posledního commentu.. to INDIVIDIUM, co si "trouflo" porazit Aukro.cz, totálně přepískal své síly. ale to bych mu neměl za zlé.. považuji ho za ho TOTALNIHO KRETENA A SVINI!! že není schopen přiznat svůj neúspěch otevřeně jako chlap a napsat na forum, že auktiva je mrtvý projekt, že už nemá čas, sílu ani energii se tomu věnovat! [ .. že nedokáže jako pravý CHLAP přiznat, chtěl jsem, snažil jsem se - ale neuspěl jsem sem..

místo toho tady akorát zbytečně zabírá místo pro případné nové projekty, které nejsou obeznámeny s historií "one man show", a z nějaké trapné nostalgie si pořád myslí, že auktiva udělá díru do světa..

Kdyby aspoň reagoval na to, že mu někdo nabízí, že to koupí. Největší potenciál posrat Aukro už je pryč, protože i tam se po úbytku lidí chytli za hlavu a dá se to používat, na druhé straně nepoužitelnou sračkou začíná být i eBay. Ale von mlčí jak hrob.

Dokonce už i já jsem se mezitím dostal k firmě, převzal zavedený anglický web zabývající se recenzováním zdrojů a možná se dožiju i nasazení e-shopu…jen tady je jak na hřbitově.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 30 říj 2015 12:52

Behemote = Vy asi musíte v Praze exelovat u zakazníků, všechno víte , vše vyřešíte !!!!!!!! . Majitel auktivy bydlí blízko Vás =máte možnost vyniknout,nepište, ale jednejte s ním osobně.Určitě pomoc přivítá :lol: :lol: :lol:Ještě douška = nic nekupujete a neprodáváte ,jen mudrujete své moudra.Tak jako mnozí aukráci mudrovali o něčem a o ničem a pak se stejně vypařili do kosmu a byl zde zase klid a čas na obchodování. To zde probíhá v kategoriích sběratelských. Ostatní ať se starají :drink: :drink: :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 30 říj 2015 19:15

Nejste u hotentotů ,kde píši anglicky, ale v česku,kde hovoříme česky.až nás zaberou arabi, tak budem psat arabsky, ale nyní česky píšem= nepotřebujem asi diskutovat , ale prodávat. Já si dovedu sehnat kupce ,abych měl na "truhlu" a ostatní jsou mi ukradení. Na aukru se mudrovalo ostošest o ničem, jen se zvedala "žluč" = takže udělali správně, že to tam zrušili .Behemote = tady mlatíte jen vymlacenou slámu = tak jako ostatní diskuteři z aukra, jež se po chvíli ,kdy s něma tady nikdo nediskutoval= vypařili do kosmu.NAKONEC= PODÍVEJTE NA NÁZEV VLÁKNA ,JMENUJE SE= Jaké funkce chcete ................. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron