Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Vaše návrhy a nápady

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod LiborH » 08 bře 2012 17:15

Zdravím,
to rozčlenění kategorií ve filatelii a pohlednicích bych přivítal,tak jak to uvádí Vratislav,jinak jsem velmi spokojen.
Jediné co mi vadí je,když předčasně ukončím aukci,např.z důvodů,že se položka prodá na burze,tak ta položka se mi následně objeví mezi neprodanými a pokud bych na to zapoměl a nevymazal bych ji z neprodaných,tak mi tam při opakování znovu naskočí do nabídky k prodeji a pak se mi už stalo,že se zase prodala ale já už ji neměl.Bohužel několikrát se mi to stalo.Ale je možné že dělám nějakou chybu já. :pivo: :pivo:
Tak se mějte LiborH
LiborH


 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 čer 2010 17:33

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 08 bře 2012 17:30

LiborH== návod na vymazání jsem ti poslal emailem = čao :lol: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod vpdiablo » 08 bře 2012 18:04

Z mého pohledu mi chybí 24h cyklus aukce. Ted ji spustím a přesně za xx dní v přesně tuto dobu aukce zkončí, pokud se neprodá a bude mít automatické opakování, tak se automaticky spustí třeba následující den, ale ve stejný čas jako napoprvé.
8-)

No a pak pro ty co si nemohou zvyknout na strukturovaný styl fora, vytvořit nějaký ten nestrukturovaný pokec ve stylu aukrobordelu, aby neodcházeli debatit jinam. :drink:

Forum samozřejmě zachovat.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod auktiva » 08 bře 2012 20:51

Pokud se aukce neprodá, tak je v neprodaných. Jestli je prodaná jinde nebo ne my bohužel vědět nemůžeme.

Stále nechápeme tu touhu po tom aby byla aukce spuštěna v přesně daný čas, opravdu je mnohem důležitější konec.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 08 bře 2012 21:25

Uvedu příklad = je 21,08h začínám navádět aukce přes podobné ( měním jen název,cenu popis ,obrázky), takže frekvence mezi navedením aukcí je 1-3 minuty. V době mezi 21,08h až 22,08h jsem schopen vytvořit a spustit třebas 30aukcí . Mezi něma může být časový rozptyl =1-3minuty . Takže již nemusím zasahovat a určovat kdy končí ( nyní rozptyl 5 minut)= toto musím určit nyní.
Možnosti nyní = 1) buď u těch cca 30 aukcí nechám u všech stejný čas konce ( nyní možnost = 21,00 hod), nebo 2)= budu každou posouvat o 5min, což dovoluje nyní systém. Určitě končí spousta aukcí v jeden nějaký oblíbený časový úsek. No a pokud prodejce ví, že zveřejňuje zajímavé aukce, (tak jak je bude navádět s časovým posunem), bude mít kupec i možnost v poslední minutě konce jednotlivých aukcí postupně přihazovat na další a další u 1 prodejce. Jak se ale píše v jiném vlákně = jsem zásadně proti tzv. plovoucímu konci aukce. Tato blbina byla (nebo ještě je ) na odklepnuto.
Ale stavající možnost = tzv. konec aukce bych nechal. Ono uživatelé by sami určili co by v budoucnu převážně využívali. No záleží, jak by toto zatížilo serwr a programátory.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod CrayXMP » 08 bře 2012 22:23

budu se opakovat, ale uvítali bychom:

a) to lepší vyhledávání, když tedy napíšu "Dell Latitude D620", tak chci, aby vyběhly položky, které splnují všechna tři slovy. A je mi jedno, zdali budu muset psát vše do uvozovek, či nikoliv. Ale nějak to opravdu potřebujeme implementovat

b) do horní hlavičky aukce, kde je čas do konce, cena předmětu atd.. doplnit i výherce či přihazující - ať to není rozstrkané jako ted, že kupující a výherce je až někde uplně dole na stránce.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod drobek47 » 09 bře 2012 06:56

auktiva píše:Pokud se aukce neprodá, tak je v neprodaných. Jestli je prodaná jinde nebo ne my bohužel vědět nemůžeme.

Stále nechápeme tu touhu po tom aby byla aukce spuštěna v přesně daný čas, opravdu je mnohem důležitější konec.


Nechápu, proč tak zatvrzele trváte na tom, že je důležitý konec. Přece, když chci, aby aukce končila v 16:30 tak si ji spustím v 16:30.
Příště třeba budu chtít, aby ta samá končila v 10:00, tak si ji v 10:00 zveřejním a nemusím pracně předělávat konec. Ono, když máte 10 aukcí, tak to není žádný problém, ale jsou tu tací, co jich mají víc jak 10 000. Už jsem tu psal, jak soused po zjištění, že aukce neskončí přesně za 7 dní po zveřejnění, odmítl tady vystavovat a to už měl zaplaceno ověření adresy.
Naposledy upravil drobek47 dne 09 bře 2012 07:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod drobek47 » 09 bře 2012 07:14

píšete: "Pokud se aukce neprodá, tak je v neprodaných. Jestli je prodaná jinde nebo ne my bohužel vědět nemůžeme."
Vůbec jste nepochopili, co vám Libor píše. Vy to přece vědět nemusíte, Libor ví co prodal jinde a tady to chce zrušit. On chce, aby aukce definitivně zmizela, když si klikne na "Zrušit aukci" a ne aby se přesunula do neprodaných. Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod LiborH » 09 bře 2012 09:04

p.Drobku - přesně tak jak píšete :
Libor ví co prodal jinde a tady to chce zrušit. On chce, aby aukce definitivně zmizela, když si klikne na "Zrušit aukci" a ne aby se přesunula do neprodaných.

Přesně jste to pochopil jak to myslím já - jen jsem se bohužel nedostatečně srozumitelně vyjádřil.Ano přesně tak - položku někde třeba na burze prodám,tady kliknu na zrušit aukci,aby už zmizele z mé nabídky,protože ji už nemám a ta položka se nevymaže,ale oběví v neprodaných.Dle mého názoru by se měla spíše přesunout mezi tzv.skryté a nebo ůplně smazat.

Tak se mějte LiborH :pivo:
LiborH


 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 čer 2010 17:33

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod auktiva » 09 bře 2012 13:41

Pokud chcete aby aukce končila v 16:30 tak si jis pustíte v 16:30. Ano, tato možnost tu je (krom rychlého opakování) a ano, proč dělat přímo to co chceme, když k tomu můžeme jít oklikou. Nebojte, pro lidi, pro které je začátek důležitý také něco budeme mít.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron