Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Vaše návrhy a nápady

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod auktiva » 10 bře 2012 12:26

Něco podobného je v plánu, ale asi to nebude hned při spuštění nové auktivy.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod zdedoalt » 10 bře 2012 13:03

Vyúčtování musí fungovat i na více položek , zatím nad 100 položek špatně sčítá.
Nastavený filtr po provedení úpravy se nevrací do výchozí polohy , je nutno znovu filtrovat po káždé položce.
Zavést možnost hromadných úprav, u čekajících položek není možno smazat více položek najednou je tam pouze funkce Přidat poznámku.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Behemot » 11 bře 2012 01:07

Diatreta píše:Nemohli bychom mít možnost vygenerovat přímo zákazníkovi fakturu? Jen aby tam bylo, co prodávám, komu a č. účtu a jestli jsem, či nejsem plátce? Č. faktury by se dalo měnit. Jako výrobci by mi to dost usnadnilo práci. Na jiném portále to mají a je to skvělá pomůcka pro výrobce, mít to již připravené. Je to jen dotaz.

Jsem či nejsem plátce, k čemu to je? Pokud doklad nesplňuje přesné dané náležitosti ze zákona, můžete si tam psát patnáctkrát „jsem plátce“ a „daňový doklad“ a daňovým dokladem to stejně nebude. Poslední dobou začínám vidět, proč mi účetní říkala, jak jsem měl všechno pěkně připravené. Nic osobního, možná to není váš případ, ale přijde mi, že většina lidí co si udělá živnost a začne něco prodávat a přitom nemá tušení, jak to vlastně dělat. Přitom mít nastudované zákony je povinnost :pivo: (Teď naposled budu po paní z Aukra, která očividně má problémy i s jednoduchým účetnictvím, chtít pořádný doklad i s dopravou. K čemu je mi bez dopravy?? To si sdružení do učetnictví nedá!)

Konkrétně k tomuto: za účetní programy, které toto dělají, se platí nemalé licenční poplatky, moc nevidím důvod, proč by toto měli administrátoři dělat. Jako klidně mohou, ale měsíce tu žádáme základní funkcionality, takže upřímně doufám, že se napřed udělá toto, a ne zdarma bonusové věci pro pár lidí, které normálně stojí tisíce.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Diatreta » 11 bře 2012 09:27

Behemot - už dvacet čtyři let vydávám faktury k mému zboží, na druhém prodejním portále tuto službu zákazníkům mají, tak jsem se jen zeptala, protože mi to usnadní práci - nemusím nic mimo č. faktury doplňovat. Odešla jsem z plácovství DPH a mojí povinností, dle finančáku, je to nyní na každý doklad uvádět - to snad víte. Pa. :drink:
Jsem ráda, že admini pochopili co si přeji a moc děkuji.
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod zdedoalt » 11 bře 2012 15:42

U položek kup teď možnost úprav textu počtu u položek které mají více kusů.Je tam možnost pouze prodáno nebo neprodáno, neexistuje stav příhozu, který je blokován.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod auktiva » 11 bře 2012 17:27

zdedoalt: teď úplně nechápeme co tím myslíte.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod zdedoalt » 11 bře 2012 19:14

Pokud je na stavu vice než 1 kus a je něco z toho prodáno např vystaveno 5 ks z toho prodán jeden kus již nelze cokoliv opravova např oprava popisu, počet kusů, cena atd.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod auktiva » 11 bře 2012 20:34

Už rozumíme. Bohužel s popisem nic udělat nelze. Z důvodu nějaké pozdější reklamace uživatele je důležitý popis předmětu v aukci a tedy musí zůstat neměnný. Počet kusů a cena by mohla být měnitelná.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod zdedoalt » 11 bře 2012 21:05

Nejde o zpětnou opravu již prodaného ale opravu pro další prodej, taktéž můžu položku smazat a vystavit znovu , ale je to pracné a nikoho to nepoškozuje. Já mám například v popisu položky zakodovane umístění ve svém "skledu" a při omylu to neopravim a položku nedohledám.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod michalsilak » 11 bře 2012 22:23

Nové funkce:
1)nejvíce bych uvítal novinky které mi přijdou emailem ze zadaných oblíbených slov a také novinky v kategoriích za předchozí den.
2)více rozčlenit kategorie
3)Na aukru je systém řešení sporů.Nechtěl bych aby jste tuto službu kopírovali,protože tam je zcela nefunkční.Jen nějakou funkci,pokud jako prodejce-či kupující budu nespokojen a nedohodnou se dvě zůčastněné strany,tak aby auktiva a její admini mohli do tohoto sporu zasáhnout a měli rozhodčího práva.
michalsilak


 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 zář 2009 20:48

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron