Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Vaše návrhy a nápady

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 13 pro 2012 00:41

Na odklepu jsem nikdy nebyl. O Lustigovi jsem slyšel jen z vyprávění druhých. Podle všeho to vypadá, že šlo o nevyzrálou osobnost, neschopnou přijmout kritiku sebe a své práce.

Tady doufám, že zdejší majitel je jiný kalibr a na výtky není tak háklivý.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 13 pro 2012 09:00

toto je odpověď AUKTIVY ZE září 2012 v tomtéž vlákně

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!
od auktiva » 03 zář 2012 21:07
Děláme co můžeme, ale nová verze tu není, abychom tu Drobkovi udělali nové odklepnuto, nebo aby Cray měl své vysněné vyhledávání (které stejně většina uživatelů nevyužije). Současná verze je stabilní a většině uživatelů vyhovuje a přechod pro ně bude spíše přítěží.

Nová verze se píše kvůli budoucnosti auktivy a jejímu rozvoji. Nejde o to že bychom přidali jen několik málo nových funkcí, to jsme mohli udělat i do současné (až na výjimky). Auktiva 3 má zcela novou filosofii s důrazem na jednoduchost, uživatelskou přívětivost a přístupnost. Nejde jen o nový kabát, je to protknuto celým systémem. Chceme více zapůsobit na uživatele, nově rozdělit web, udělat vše rychlejší a efektivnější. Snažíme se vytvořit obchodní platformu která se bude ale značně lišit. Není to jednoduché, chce to správné načasování a vše dobře připravit aby to fungovalo jak má.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod CrayXMP » 23 pro 2012 01:38

Tak jsem se v září poněkud "unáhlil" a nepřesně odhadl záměry Auktivy (viz citace níže). Všem, kteří mohli mít na základě daného příspěvku falešné naděje (že by to snad mohlo být), se upřímně omlouvám, za nedocenění naprostého nezájmu ze strany JEDINEHO PROGRAMATORA A MAJITELE AUKTIVY - kterému je totálně fuk, co auktiva dělá, hlavně že si někde jinde vydělá na chleba.. ;)


Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!
od CrayXMP » 30 zář 2012 21:25

NO protože už je vlastně říjen - a navíc jsem dostal o víkendu v Datartu už vánoční tašku "Veselé Vánoce", tak podle všeho Auktiva teď novou verzi jen tak "nepustí" a schová si ji hezky marketingově k Vánocům jako "nečekané a úžasné překvapení a poděkování všem svým věrným uživatelům a bla bla".. no a kdyby to přeci jenom nestihli Vánocům, tak z toho může být také bezva novoroční dárek. CrayXMP



Zobrazit aukce uživatele CrayXMP

Příspěvky: 373
Registrován: 08 črc 2011 21:15Nahoru
--------------------------------------------------------------------------------

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!
od auktiva » 30 zář 2012 22:47

Dobrý den,
máte pravdu nebaví. Bohužel v poslední době bylo hlášeno hodně chyb a naší prioritou je udržovat v chodu aktuální server, protože obchod je pro nás to hlavní. Pokud si myslíte že si tu jen sedíme a dloubeme se v nose tak si to myslet můžete, my máme prostě hodně práce a děláme co můžeme ač za to asi nikdy oceněni nebudeme. Děláme co můžeme, to je maximum co slíbíme
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 23 pro 2012 10:12

Je faktem, že všude i zde je možné vylepšení. Ale na druhou stranu = AUKTIVA FUNGUJE BEZCHYBNĚ,nemá výpadky, obsluha jednoduchá. Dosud se zde nevyskytují podvodníci. Tady se ukáže ,kdo je dobrý obchodník. Nebo, kdo jen řve a nadává. Douška= když v nějakém obchodě se mně něco nelíbí= tak tak po druhé nelezu.
Cray nic ve zlém , mějte se fajn.......... a přeji příjemný konec roku. Admini zde něco vybudovali, no a nyní asi odpočívají :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod drobek47 » 23 pro 2012 11:12

Vratislav16 píše:Je faktem, že všude i zde je možné vylepšení. Ale na druhou stranu = AUKTIVA FUNGUJE BEZCHYBNĚ,nemá výpadky, obsluha jednoduchá. Dosud se zde nevyskytují podvodníci. Tady se ukáže ,kdo je dobrý obchodník. Nebo, kdo jen řve a nadává. Douška= když v nějakém obchodě se mně něco nelíbí= tak tak po druhé nelezu.
Cray nic ve zlém , mějte se fajn.......... a přeji příjemný konec roku. Admini zde něco vybudovali, no a nyní asi odpočívají :lol:


Úž je tady zas. Obrázek

Já jen nadávám, ale obchodník jsem dobrej. Za měsíc a něco jsem prodal skoro 600 aukcí. Kolik Vy, že tady stále někoho poučujete?
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 23 pro 2012 12:24

Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 23 pro 2012 16:04

Sliby-chyby. Rok se chýlí ke konci. Auktiva jeho čas promarnila. Škoda... :(

Snad se v tom příštím roce zdejší majitel "probudí" z celoroční letargie a své zakrnělé dítko pošoupne aspoň trochu kupředu.
Přeji všem klidné a pohodové svátky. :pivo:
Naposledy upravil AVL68 dne 24 pro 2012 00:06, celkově upraveno 1
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 23 pro 2012 21:35

Takisto aj ja prajem všetkým pokojné a milé Vianoce ;)
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29


Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 27 dub 2013 07:46

tady to funguje= není na co nadávat. Nadávají jen na aukru...............
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron