Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Vaše návrhy a nápady

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Franta » 19 srp 2015 12:48

Já vám Varolinko/Karloslave dlabu na celou mršinu auktivy, na ni netřeba dštít nic, než snad vápno co se sype na mršiny v pokročilém stadiu rozkladu. Auktiva chcípe bez cizí pomoci. K poznámce o prodeji - nevidím prachžádný důvod zde něco prodávat (a pohlednice nekupuji) kvůli obavě aby nabízené zboží nenačichlo zdejším mrtvolným puchem.
Brw - všeptněte "karolince" nebo jak si nazýváte vaše druhé jáství, že "requiescat in pace" znamená "odpočívej v pokoji".

...ještě mne tak napadá - komuže je určeno vaše doporučení aby "si udělal obrázek..." atd., když tady vůbec nikdo kromě vás není???
Přeji vám pěkné vyvztekání :lol:
Franta


 
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2011 17:10

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 19 srp 2015 17:27

odpověď tomuto individuu naposled, zlost a síra ho stejně brzo roztrhne == ahojte.Dle výrazů a slovní zásoby má jen on pravdu a ostatní ne .Mimochodem=je to jeden z mála "divadelních" kecalů-na aukru jim diskusi zrušili a tady s něma nikdo nechce "kecat" o něčem a o ničem.Za celé 4roky co je zde registrován=nic nekoupil,ani neprodal. Jen se snaží dštít oheň a síru do okolí. . Poznámka : já a další mi kamarádi, kde jsme nasbírali tolik kladných hodnocení ??? Asi od aktivních uživatelů auktivy. Doplnění= i hluchý může prodávat a nemusí být slyšet. Když se nediskutuje o ničem a něčem, to neznamená, že je zde mrtvo :namol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron