Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Vaše návrhy a nápady

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 22 čer 2012 08:35

Už jsem reagovat nechtěl, ale nedá mi to. :)

Vratislav16 píše:AVL = musíme být přesní...

Ano, je :!: nutné :!: být přesný! Ale abych byl přesný, musím vědět o čem je vlastně řeč. Bohužel, Vy se často vyjadřujete ve stylu známého rčení: já o voze - vy o koze.
Vratislav16 píše:...mnozí "zápasí s počítačem"...

Ano, existují "bojovníci s PC", na které je třeba brát ohled a pro jejich "zbytečné" dotazy mít pochopení. Ovšem takoví "věční začátečníci" většinou pozorně naslouchají, učí se, ALE NEPOUČUJÍ! Což by u některých témat měl být Váš případ. :twisted:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 22 čer 2012 09:57

AVL= oba chceme, aby AUKTIVA JELA a byla protiváha AUKRA. Já nepoučuji, jen konstatuji ,jak to v normálním životě funguje. No a nevím proč se dosud admini nevyjádřili (za půl roku k požadavku)= vyhledávání
aukcí na 2 slova, třebas = PARNÍ LOKOMOTIVA a jak byto bylo opačně = LOKOMOTIVA PARNÍ.Vím, že normální plebejec nebude psát "PARNÍ LOKOMOTIVA" v uvozovkách, jak zde také padlo. To jen na konec této plodné diskuse, přeji hezký víkend :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 22 čer 2012 14:35

Rikam to uz dlouho, ze dneska je pomerne dulezitou znalosti umet pouzivat vyhledavace a jak z nich dostat smysluplnou odpoved, aby se clovek neprebiral tunou balastu...

Normalni clovek ocekava, ze na dotaz PARNI LOKOMOTIVA nedostane zpatky nabidku PARNIKU, ELEKTRICKYCH LOKOMOTIV nebo odznak TJ LOKOMOTIVA. Toto zde nefunguje a je to skoda. Na Aukru to funguje korektne a nic na tom nezmeni neustale mistni vykriky, potazmo od lidi kteri o tematu prilis nevedi, ale zato jsou dostatecne hlasiti, resp. psavi.

Vratislav: co cekate VY jako odpoved na dotaz PARNI LOKOMOTIVA? Uspokoji Vas nabidka PARNIKU? PARNI LODI? Odznaku TJ LOKOMOTIVA? Pokud ano, chapu ze jste se stavem spokojen.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 22 čer 2012 16:35

Mne již diskuse unavila, jdu užívat léta. Snad admini to nějak vyřidí. Já relativně zakazníky si najdu a ostatní ať se starají.Poznámka = kolik nás zde diskutovalo ? Možná 5 :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Behemot » 22 čer 2012 21:40

To má asi jen dokázat, že ti ostatní to vzdají a ani se nezaregistrují pro nákup, natož aby chtěli něco prodat nebo nedejbože to chtít nějak vylepšit, že? Jenže až to i ty čtyři z pěti přestane bavit, tak se Auktiva může vrátit ke svému pětiprocentímu meziročnímu růstu (nebo něčemu tak malému). Skoro z ničeho.

No, každopádně, snad jsme se zbavili zdroje OT a flame, tak tedy, můžeme se vrátit k diskuzi 4 znalí tématu plus administrátoři, ne? :opily:
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 23 čer 2012 16:09

Podle mě admini na ladění a vylepšování starého systému rezignovali. S tím bych souhlasil, pokud by nový systém přišel v řádu týdnů. Bohužel, od prvních připomínek uběhly už měsíce, je proto škoda, že se některé (málo pracné) nápady nerealizovaly a neodzkoušely na starém systému. :(

No, co už teď navzdychám(e). Snad termín "v létě" co tu poletuje, je konečně ten pravý a dočkáme se už té dlouho očekávané novinky, ze které budeme "paf". Samozřejmě paf, jako mile překvapeni. :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod auktiva » 23 čer 2012 22:22

Ono to "málo pracné" je relativní. Né všechno jednodušše vypadající je jednodušše realizovatelné. Tedy netvrdíme že jsou to složité věci. Ale připomínek je tu vícero a nový systém je vyřeší najednou. Ale nepleťte se, systém nepíšeme kvůli připomínkám. Současný systém nevyhovuje naším budoucím plánům ani rozvoji auktivy a proto je nutné ho nahradit novým.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Franta7 » 25 čer 2012 09:37

Přidám se k uživateli Cray s dalšími stesky, které by měly být řešeny, a to do té doby, než Autivě definitivně splaskne gloriola zachránce nespokojenců z Aukra. Moc času nezbývá...
Fotky: 3 fotky stačí tak nejvýše pro prodejce mobilů nebo triček. Pokud chci jako sběratel historickýách rádií pořádně ukázat co vlastně uživatelům nabízím, pak 3 fotky nestačí.
Reklama: Autiva si musí rozmyslet, jestli půjde cestou chcípajícího Odklepu nebo cestou významné konkurence Aukra. Ta druhá cesta není bez alespoň nějaké reklamy myslitelná (viz zmínka v tomto vlákně o "rozvoji Auktivy...).
Můj vzkaz adminům: kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy.
Moje zkušenost: nedávno jsem tady vystavil docela zajímavé rádio z r. 1941 a výsledek? 1 (slovy JEDEN) příhoz, shlédnutí 15, sledování nula. Totální propad...
Zkusím vystavit ještě jednu sběratelsky zajímavou věc a uvidíme, co bude dál....
Franta7


 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 čer 2011 09:49

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 25 čer 2012 10:12

auktiva píše:Ono to "málo pracné" je relativní. Né všechno jednodušše vypadající je jednodušše realizovatelné...

Ohodnotit, nakolik je konkrétní nápad či připomínka pracná, je jen a jen NA VÁS. Já o tom s vámi samozřejmě polemizovat nebudu, poněvadž o programování nevím ani zbla.

Přesto považuji za chybu, když jste před tím půlrokem, po zjištění, že nový systém hned tak nezprovozníte, nějakou tu drobnost (dle vaší úvahy) nerealizovali. :(

auktiva píše:Ale nepleťte se, systém nepíšeme kvůli připomínkám. Současný systém nevyhovuje naším budoucím plánům ani rozvoji auktivy a proto je nutné ho nahradit novým.

Paráda! Právě takové střípky z vašich reakcí ve mě budí naději, že Auktiva není pouze studenský projekt šikovných programátorů, ale že jde o řádný podnikatelský záměr. Přimlouvám se za více takových náznaků "lepší budoucnosti" :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 25 čer 2012 10:54

Franta7= zase jeden píše rozumy a nic si nepřečte :!: Obrázky jdou opravdu 3 zveřejnit + do popisu aukce můžete dát dalších i 100 obrázků :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron