Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Vaše návrhy a nápady

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 30 čer 2012 19:52

Já si nestěžuji = jsem pracovitý chalan z Beskyd. Ako son si sám mohol prihadzovat , že sa nestydíte =KRYLIAS :o :o To ani sám sobe nejde a zde o jinom sa zde nediskutovalo . To asi u Vás na Slovensku :?: :lol: :lol: :lol:
A nechejte si overit svou adresu , pak to Vám bude predávát samo :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 30 čer 2012 19:57

OK - pozrite sa a spočítajte si teda všetkých prebehlíkov http://www.auktiva.cz/forum/viewtopic.php?t=245
Kto z nich tu nakoniec aj zostal z tých 36 strán?
Mali takisto ako aj ja veliký optimizmus k AUKTIVE a nenávisť k AUKRU.
OK - brej večer prajem :beer:
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 30 čer 2012 20:01

Takovým přeběhlíkům já říkám = ZLATOKOPOVÉ === to já neberu vážně . Ják nenajdou hned zlato, tak mažou jinde ( prirovnání) :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 30 čer 2012 21:11

vpdiablo píše:Co jste vy osobně udělal pro to, aby tu ti lidé byli nebo aby se zde zastavili?...

Vratislav16 píše:Takovým prebehlíkům jí říkám = ZLATOKOPOVÉ === to já neberu vážně . Ják nenajdou hned zlato, tak mažou jinde ( prirovnání) :lol:

Vpdiablo a Vratislav: Proč na kritiku reagujete útokem? To vás to tolik baví? Nikdy vás nenapadlo, že tím Autivě děláte negativní reklamu? :evil:
Vždyť nikdy nevíte, zda nekopete do někoho, kdo si to nezaslouží. :!:

To, co tu popisuji Vratislav nepochopí, ale u Diabla mě takové jednání překvapuje. :o Nebo každého stěžovatele považujete automaticky za budižkničemu a lempla?
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 30 čer 2012 21:17

AVL= přečtěte si prosím pozpátku diskusi. Já doporučoval tomu prodejci ze SLOVENSKA , aby si nechal ověřit adresu = že asi možná to více přitáhne zájemce o jeho aukce. Tak do mne zase neryjte = ahoj :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 30 čer 2012 21:22

Krylias: Ověření adresy, je jedna z drobností, co může vašim prodejům pomoci. :) I když je pravdou, že o žádný zázračný "lék" nejde.
V tom vedru je lepší zajít si na :beer: . Tož na :pivo: .
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 30 čer 2012 21:36

Vratislave, mám na Vás otázku: Jste ochotný si připustit, že některé :!: vaše odpovědi či rady, byť udělené v dobré víře, můžou mít odrazující/škodící účinek?

Prosím o stručnou a věcnou odpověď.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 30 čer 2012 22:13

AVL68 píše:Krylias: Ověření adresy, je jedna z drobností, co může vašim prodejům pomoci. :) I když je pravdou, že o žádný zázračný "lék" nejde.
V tom vedru je lepší zajít si na :beer: . Tož na :pivo: .

Fúú - v tomto vedru nemôžem ani pivo piť i keď mám naň velikú chuť :mrgreen:
V besných horúčavách aké tu momentálne máme málokedy pijem alkoholické nápoje :oops:
Len z mrazničky vyberám ľad a chladím každý pohár minerálky s limetkou či citrónom pre osvieženie...
___________________
Ja prajem AUKTIVE aby sa jej skutočne podaril poriadny skok ďaleko.Ale aby bol skok ďaleký tak musí byť v prvom rade rýchly a technicky správne skočený.
Verím,že nový systém bude po technickej stránke vynikajúci skok.Čas na rozbeh mala AUKTIVA takisto si myslím už dosť a tak už len poriadny rozbeh a hoplá ! 8-)
Snáď sa teda do konca roka stanú nejaké milé prekvapenia - nádej ako vieme umiera posledná.Lena by skutočne neumrela ... 8-)
Po novom systéme možno skutočne pripláva "druhá" vlna.Bodaj by bola vysoká.
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod vpdiablo » 01 črc 2012 12:08

AVL68 píše:
vpdiablo píše:Co jste vy osobně udělal pro to, aby tu ti lidé byli nebo aby se zde zastavili?...

......
To, co tu popisuji Vratislav nepochopí, ale u Diabla mě takové jednání překvapuje. :o Nebo každého stěžovatele považujete automaticky za budižkničemu a lempla?

Nepovažuji jej ani za budižkničemu ani za lempla, "i.....y","l.....y","a další pojmenování pro ty co neumějí ani do pěti počítat ze sebe dělají sami. Oni sem přijdou a očekávají, že výsledek bude automaticky stejný jako na nejmenovaných serverech, v tom případě sorry ale pak nemají v hlavě asi něco vpořádku.
Jestli má někdo představu že se to během jednoho roku změní aniž by pro to musel něco udělat, já mu ji brát nebudu,ale at je zticha a nedělá ze sebe s prominutím IQ tykve, i ten houpací kůň má více rozumu. Už jen to, že dodnes nemá ověřenou adresu a stěžuje si že se na jeho aukce nikdo nedívá a ani je nekupuje, sorry ale takoví lidé přemejšlí čím ????, být ověřeným prodejcem je snad základ pro prodej nebo ne?!, toužíte po reklamě, tak vytáhněte z kešeně 5-10 milionů a zaplatte ji, nebo si snad myslíte že vám někdo odprezentuje reklamu zadarmo pro vaše krásné oči?
Proč by měla Auktiva utrácet za reklamu, když tu není co propagovat, prodejci na jednu stranu křičí že tu nejsou kupující, a KDYKOLIV SEM NĚJAKÝ KUPUJÍCÍ PŘIJDE ... NEMÁ CO BY KOUPIL , protože je tu mizernej výběr a hlavně v těch kategoriích na které si prodejci stěžují nejvíce, tak kde je asi chyba ?????
Na co má Auktiva lákat kupující na PRÁZDNÉ REGÁLY ????????????? sorry ale to nefunguje nikde, nejdřív ten krám musíte naplnit a pak můžete lákat kupující, obráceně to nefunguje.

Takže ještě jednou pro ty méně chápavé, pokud Vám základní počty dělají problém a nedokážete pochopit, že cca 6000 uživatelů není a nikdy nebude milion dokud se o to sami jako prodejci nepostarate svou nabídkou, mlčte a nedělejte ze sebe blázny. A kdybych byl majitel Auktivy, nikdy neinvestuji statisíce a miliony do reklamy když tu není výběr zboží v kategoriích, které kupující hledá, pokud má někdo zájem vyhodit své peníze do kanálu a zainvestovat reklamu pro deset prodejců aby se cítili spokejeni, jsem si jistý, že Auktiva mu určitě bránit nebude.
PS: odpověď je především obecná a pokud si ji někdo vztáhne pouze na sebe tak asi ví proč.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 01 črc 2012 12:46

vpdiablo píše:Oni sem přijdou a očekávají, že výsledek bude automaticky stejný jako na nejmenovaných serverech, v tom případě sorry ale pak nemají v hlavě asi něco vpořádku.
Jestli má někdo představu že se to během jednoho roku změní aniž by pro to musel něco udělat, já mu ji brát nebudu,ale at je zticha a nedělá ze sebe s prominutím IQ tykve, i ten houpací kůň má více rozumu. Už jen to, že dodnes nemá ověřenou adresu a stěžuje si že se na jeho aukce nikdo nedívá a ani je nekupuje, sorry ale takoví lidé přemejšlí čím ????, být ověřeným prodejcem je snad základ pro prodej nebo ne?!, toužíte po reklamě, tak vytáhněte z kešeně 5-10 milionů a zaplatte ji, nebo si snad myslíte že vám někdo odprezentuje reklamu zadarmo pro vaše krásné oči?

Sorry diablík, ale Vy máte skutočne práve to íkvé hnilej tykve a v tej tykvi fest slušne napísané "nakakané" ;)
Písal som,že som tu aj prilákal českých predajcov z AUKRA a tí majú overené adresy.Prd im to však bolo platné tak ako by to bolo prd platné aj mne.Ak to Vy beriete za pravý dôvod nečinnosti ľudí na AUKTIVE tak Vás osobne ľutujem.
Neviem či rozumiete dobre slovenčine,ale písal som už - vystavovali tu moji známi predajcovia cca 2 a viac mesiacov,ale keď zbadali ako tu kapú psy čoby na Ukrajine, tak to nakoniec vzdali a zase odišli.Čo tu mali robiť? Strácať čas nebaví predsa každého.Oni plnili tie krámy o ktorých píšete!!! Ale prestalo ich to baviť.Vy by ste držali v obchode 1/2 roka tovar na ktorý sa nik ani nepozrie??? Nemali údajne ani jedno jediné sledovanie a aukcie s nulovým prezretím.Verím im.
Musíte byť asi fest IT negramotný keď neviete,že sa dá dnes aj celkom schopná reklama spraviť takmer zadarmo a nemusíte mať 5 a ani 10 miliónov vo vrecku.
Existujú veliké diskusné fóra,existuje youtube,existuje Internet,zdieľanie bannerov,Email ...Ale marcové snehuliaky myslím nikoho neprilákajú a ešte aj tie boli odstránené myslím až po upozornení niekoho z užívateľov.
Čo som spravil a robím i ja pre Auktivu som Vám už písal.
Pošlite mi Vašu adresu,resp.číslo bankového účtu a pošlem Vám 300.-Kč - to je myslím Vaša cena...
Ale ako vidím a čítam tak Vás dnešná situácia AUKTIVY ani netrápi a tancujete si tu stále s chuťou a kecárna je Vám za to veľmi vďačná.
I keď nárast aukcií za posledný 1/2 rok sa AUKTIVE nedá uprieť,takže len predsa je tam nejaký skok dopredu.
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron