Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Vaše návrhy a nápady

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod charitacheb » 19 kvě 2019 20:03

Dobrý večer,

jsem tu nový a rád bych se zeptal, zda lze aukci nastavit na delší dobu, než 14 dní (což jsem našel v předvolbě). Potřebovali bychom naši benefiční aukci nechat běžet už ode dneška až do 30. 6. Zkusil jsem to vyřešit tak, že jsem to nastavil na 14 dní s trojím opakováním. Jestli to ovšem dobře chápu, opakovat se to bude jen tehdy, když se předmět neprodá. A neprodá se (pokud tam tedy už někdo přihodí) jen tehdy, když se nepřesáhne "Vyhrazená cena". Nastavil jsem proto určitou "Vyhrazenou cenu", o které nepředpokládám, že by se mohla jen tak překročit v prvních dvou třetinách aukce, ale zpravidla se při předchozích aukcích překročila v závěru. Takto by se to tedy mohlo automaticky třikrát prodloužit až k tomu 30. 6. Pokud toto ale platí, pak si ještě nejsem jistý, jestli to nakonec vyjde do tohoto data a nastaveného konce (23:55), protože si nejsem jistý, od jakého času robot tu další aukci nastartuje. Předpokládám správně, že ji nastartuje o půlnoci následující po skončení té předchozí (pokud ta končí ve 23:55)?

Děkuji za objasnění.

Petr Hruška

PS: Naše aukce je tady: http://www.auktiva.cz/maratonsky-obraz- ... 22537.html
charitacheb


 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2019 12:10

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron