Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Vaše návrhy a nápady

ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 22 říj 2012 11:36

Zakládám toto nové vlákno.Nejdříve popíši stav. Neprodaná aukce skončila v 18,00.00h v neděli 21.10.2012,jelikož je přednastaveno opakování 5x ,tak "robot" automaticky ji spustí okolo půl noci z neděle na pondělí. U aukce se odpočitává čas a do konce (nyní je 12:14h) zbývá 14dní a 6hodin , čili skončí až 5.11.
v pondělí. Opět se neprodá ,automat spustí a skončí 20.11. v úterý ,atd . Při posledním spuštění opakování aukce skončí v pátek v 18h . Čili já nemám šanci, abych si nastavil spuštění většího množství aukcí třebas na
sobotu , neděli , nebo na pondělí,úterý=== neb při automatickém opakování se konec neustále o den posouvá
dopředu. Proč = ono je to dáno systémem zde na AUKTIVĚ , kdy jsou automaticky spouštěné aukce okolo půl noci HROMADNĚ ROBOTEM.
Nevím zda si tohoto stavu někdo všiml,snad drobek ? Totiž když opakuji aukci ( teoreticky konec je 00:05h)v délce 14dnů , tak je konec vlastně za 15 dnů !!!!Aukce, které mně skončily v neděli ( 21.10) večer ( jsou robotem opakovány ) a skončí 5.11. v pondělí večer.
Nechci, aby zase byla zde nějaká hysterie, ALE CHCI SOLIDNÍ DISKUSI k tomuto tématu, jež by byla ku prospěchu rozvoje auktivy a ne nějaké "pindy" ,jako v jiných vláknech , kde nakonec diskuse skončí o něčem úplně jiném.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 22 říj 2012 14:10

Tohle automatické spouštění aukcí o půlnoci je ještě větší blbost než povinnost zadávat konec aukce. Jedinou výhodu to však má. Automatické opakování neprodaných není povinné a nikdy jsem to nepoužil. Tak mi to nevadí. Kdyby aukce, kterou spustím v třeba 14:22:25 skončila přesně za 7 dní, to je 14:22:25 hod. a ihned se znovu spustila, tak bych to považoval za dobrou vychytávku a rád bych ji někdy využil.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod vpdiablo » 24 říj 2012 01:58

právě tento způsob práce s časováním aukcí je prostě na pendrek, nelze si určit určitý koloběh na určité dny a hodiny a posloupnost určitých aukcí, je nutné zadávat kdy má aukce končit, a stejně systém nezaručí promíchání aukcí, což pak dělá v přehledu pěknej guláš.

Příklad, vystavil jsem všechny simm paměti pěkně za sebbou abych je měl v přehledu pohromadě jako jeden celek a jsou rozhazeny napříč celou vystavenou nabídkou. Nehledě na to že spousta jich končí ve stejný čas, ačkoliv při vystavení mezi nimi byly více než 5 a více minutové odskoky.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod auktiva » 27 říj 2012 20:35

Dobrý den,
po konci aukce je tam vždycky mezera... chvilku si aukce počká. Ono lidi co třeba čekali do poslední chvilky jestli se něco nestalo, tak by se divili že je tu hned znovu. Chtěli jsme vytvořit chvilku napětí. Ovšem kdy je znovu spuštěna záleží na denní době. Pokud je ukončena třeba dopoledne, není vystavena až po půlnoci (čekací doba je myslím 2 hodiny).

Původní záměr byla jednoduchost a aby opakování mělo nějaké předem zajištěné parametry. Něco s tím uděláme.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 31 říj 2012 15:50

Pořád tu straší ta povinnost zadávat konec aukce. Obrázek Nedám a nedám a nejsem sám. Obrázek. On to Vratislav podrží. Za tu dobu, co admini ladí auktiva 3, rozjeli mladíci v garáži facebook. Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 31 říj 2012 16:59

drobku = dlouho jste v pekle spal a zaspal jste informaci, jež sdělili admini v jiném vlákně, že další varianta nebude :lol: :roll: prozatím
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 31 říj 2012 18:05

Vratislav16 píše:drobku = dlouho jste v pekle spal a zaspal jste informaci, jež sdělili admini v jiném vlákně, že další varianta nebude :lol: :roll: prozatím


ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 31 říj 2012 18:09

přejmenujem tohle vlákno na :ZAČÁTEK+KONEC AUKTIVY.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 31 říj 2012 19:17

Ono to tady funguje i když ne k obrazu drobka. Nejvíce jsou asi zde spokojeni pivaři s etiketama. Pořekadlo = půjdeš-li proti zdí, ta se na tebe může jen zřítit, nebo si také nabiješ "hubu". A tak já se raději přizpůsobuji. No a těší mne ,že se mi podařilo rozšířit kategorie ve FILATELIE/ CELISTVOSTI a u POHLEDNICE. A nebudu reagovat na "blbiny".
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod auktiva » 01 lis 2012 14:08

drobek47 píše:přejmenujem tohle vlákno na :ZAČÁTEK+KONEC AUKTIVY.


Víme že byste si to přál, ale zatím to vypadá spíše obráceně.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron