Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Rok slibů a stále NIC!

Vaše návrhy a nápady

Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod drobek47 » 13 pro 2012 07:03

Kdy nám konečně admini přiznají, že Auktiva3 nebude a pokusí se vylepšit stávající?
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 13 pro 2012 08:58

toto je na př.odpověď AUKTIVY ze 2.9.2012= z jiného vlákna

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!
od auktiva » 03 zář 2012 21:07

Děláme co můžeme, ale nová verze tu není, abychom tu Drobkovi udělali nové odklepnuto, nebo aby Cray měl své vysněné vyhledávání (které stejně většina uživatelů nevyužije). Současná verze je stabilní a většině uživatelů vyhovuje a přechod pro ně bude spíše přítěží.

Nová verze se píše kvůli budoucnosti auktivy a jejímu rozvoji. Nejde o to že bychom přidali jen několik málo nových funkcí, to jsme mohli udělat i do současné (až na výjimky). Auktiva 3 má zcela novou filosofii s důrazem na jednoduchost, uživatelskou přívětivost a přístupnost. Nejde jen o nový kabát, je to protknuto celým systémem. Chceme více zapůsobit na uživatele, nově rozdělit web, udělat vše rychlejší a efektivnější. Snažíme se vytvořit obchodní platformu která se bude ale značně lišit. Není to jednoduché, chce to správné načasování a vše dobře připravit aby to fungovalo jak má.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod CrayXMP » 13 pro 2012 12:16

No tak to bylo tedy od vás hodně laciné, Vratislave.. myslíte si, že Drobek je nějaký totální Stoupa a tohle nečetl? Samozřejmě, že vámi zkopírovaný text viděl již dávno. On to téma založil kvůli tomu, aby znovu "vyprudil" diskusi, proč ta nová verze stále není.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 13 pro 2012 12:21

CRAY = JEN JSTE CHTĚL vyhledávání na =2 slova , nic jiného :lol: :lol: To vyhledávání auktiva neudělá. Takže
chcete ,aby Vám auktiva naháněla kupce ?????To bychom tady za služby museli patřičně platit. A auktiva sdělila, že se platit nebude ! Takže co vlastně chcete nového ?
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod CrayXMP » 13 pro 2012 16:13

naprosto nechápu souvislost s tím, co jsem napsal já.

Tak ještě jednou pro vás po lopatě: Ten zkopírovaný text od Auktivy nemusíte cpát do každého fora (dokonce i do toho, kde se původně objevil o několik stránek dříve) a za B) Asi si připadáte jako nějaký Kryštof Kolumbus, který objevil Ameriku. To, co jste zkopíroval - NAPROSTO ZBYTECNE!! - Drobek stejně už dávno ví (jako já).

a p.s. Přestaňte se pořád tlemit jako nějaký neskutečný debil! (takovou úroven mají některé vaše příspěvky jako právě tento)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 13 pro 2012 18:11

Prostě si Vaše reakce nedovedu vysvětlit + to je úroveň !!!!!!!!!! Když auktiva jednou řekne NE , tak to já beru !!!!!!!! Nebo přednesu pořádné argumenty a nenadávám jako d......č + ještě doplňuji= řeknu Vám to Cray "po lopatě" = Vy jste chtěl vyhledávání na 2 slova, auktiva odpověděla NE. Vy AUKTIVU jen napadáte a tak si myslíte , že Vám budou dávat za nadávky pečené holuby na talíři ???? Tak to vidím já .:lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod drobek47 » 13 pro 2012 19:14

Obrázek Jestlipak se V.......v pozná?
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod AVL68 » 13 pro 2012 19:40

Nepozná, nepochopí... ;)

Cray a Drobku. Doporučuji vám, brát Vratislava jako špatné počasí. Když prší nebo se přižene vichřice, není v tom zlý úmysl. PROSTĚ SE TO DĚJE. Nelze s tím nic dělat. Nemá smysl vybíhat do toho nečase a snažit se s ním diskutovat, nebo mu nadávat. :D
Naposledy upravil AVL68 dne 13 pro 2012 22:23, celkově upraveno 1
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 13 pro 2012 20:54

AVL = JÁ JSEM pořád stejný. Asi (přirovnání) byste nekomunikoval s partnerem, který bude jen na vše nadávat ,"formou urážek něco žádat" :lol: :lol: A vyhovíte mu ???? Asi ne .A souhlasím s auktivou, že tyto žádosti ignoruje :lol: Tak to bohužel v životě je.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Rok slibů a stále NIC!

Příspěvekod Franta7 » 16 pro 2012 21:30

Auktiva byla kdysi (není to tak dávno!) příslibem solidní a zajímavé perspektivy.... Mňo...
V současné době by se, coby tlející nebožtík, měla nechat zasypat sanitárním chlorovým vápnem, aby se kolemdokola nešířily nakažlivé bakterie z jejího hnilobou rozkládaného organismu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Franta7


 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 čer 2011 09:49

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron