Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Vaše návrhy a nápady

Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod jokecom » 31 pro 2012 14:39

Dovoluji si touto cestou Vás znovu a jako jeden z mnoha zde, upozornit, nebo lépe... položit Vám otázku.

Proč se z Vás za tak dlouhou dobu, při problémech a diktátu, který aukro praktikuje, nestal plnohodnotný, nebo alespoň funkční aukční server?

Proč jste nevyužili situace na trhu, kde poptávka stále roste a aukro má naštvané zákazníky?

To mě vede k zásadní otázce... máte Auktiva.cz jako "koníček po práci" , nebo z toho chcete mít něco více než jen prázdné sekce, nudu pro kupující a nezájem prodávajících?

Nic ve zlém, ale kdo u Vás vede marketing? Dovoluji si tvrdit a vsadím se ;) , že kdybych půl roku věnoval Vašemu serveru, počet současných aukcí bude minimálně desetinásobný. A kde se něco prodává za zajímavé ceny... to se kupující dozvědí velmi rychle.

Já Vám fandím, jen jsem rozhořčen, jak zahazujete svůj potenciál.
jokecom


 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 pro 2012 13:08

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod Behemot » 31 pro 2012 18:15

jokecom píše:Já Vám fandím, jen jsem rozhořčen, jak zahazujete svůj potenciál.

Vítejte ve frontě.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod AVL68 » 31 pro 2012 18:35

Obávám se, že vaše oprávněné výtky nepadnou na úrodnou půdu. Zdejší projekt je takový... nemasný-neslaný. :(
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod CrayXMP » 01 led 2013 18:13

jokecom píše:Dovoluji si touto cestou Vás znovu a jako jeden z mnoha zde, upozornit, nebo lépe... položit Vám otázku.

Proč se z Vás za tak dlouhou dobu, při problémech a diktátu, který aukro praktikuje, nestal plnohodnotný, nebo alespoň funkční aukční server?

Proč jste nevyužili situace na trhu, kde poptávka stále roste a aukro má naštvané zákazníky?

To mě vede k zásadní otázce... máte Auktiva.cz jako "koníček po práci" , nebo z toho chcete mít něco více než jen prázdné sekce, nudu pro kupující a nezájem prodávajících?

Nic ve zlém, ale kdo u Vás vede marketing? Dovoluji si tvrdit a vsadím se ;) , že kdybych půl roku věnoval Vašemu serveru, počet současných aukcí bude minimálně desetinásobný. A kde se něco prodává za zajímavé ceny... to se kupující dozvědí velmi rychle.

Já Vám fandím, jen jsem rozhořčen, jak zahazujete svůj potenciál.



Podívejte se např. do vláken "Půl roku práce a NIC!! NIC!! " nebo "rok práce - a nic!".. tam vyčtete vše podstatné. Krátce řečeno, hned jste na to přišel - pro majitele/jediného programátora to je takový "koníček" - dennodenně se totiž živí někde jako typický zaměstnanec. Jak to vím? Nevím - ale stačí se podívat na web "jeho firmy - zakoutsky.cz, jak je naprosto nechutně odfláknutý a nemá zde žádné projekty - u takového člověka byste si zřejmě nikdy neobjednali výrobu webu a zaplatili za ní desítky tisíc Kč (to, aby si vůbec na své živobytí vydělal). Dalším určitým vodítkem může být se třeba podívat na příspěvky ze strany Auktivy - naprostá většina všech má čas zadání v nočních hodinách - přes "pracovní den" byste se jich na prstech dopočítali.. proč asi..

Takže jsme v situaci, kdy tu máte nějakého JEDNOHO programátora.. inzerovaný "tým auktivy" čítá dva lidi (jeho + zřejmě jeho přítelkyni či kamarádku, kdyby to byla zaměstnankyně, tak SNAD NECO dělá a min. odpovídá ve foru za něj.

Auktiva je zrátka v tuto chvíli bez jakékokliv vyhlídky na další případný růst či změny - když ani po roce nebyl schopen dodělat novou verzi systému, s kterou se tady tak PARADIL, vychvaloval a sliboval..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod Vratislav16 » 24 úno 2013 13:49

Z DNEŠNÍ DISKUSE JEDNOHO NAŠTVANÉHO NA AUKRU !!!!!!!!!!

Úplně nejlepší by ale bylo přesunout všechny své aukce na Aktivu, druhý největší aukční portál. Vystavování zdarma, žádné provize a navíc vám ještě za každou vystavenou aukci připíšou desetník a získané peníze je možno použít na propagaci aukcí. Nyní je ta nejvhodnější doba, kdy Aukro jde ke dnu! Je ale potřeba udělat i něco navíc, informovat své stálé obchodní partnery, že přesouváte všechno své zboží ke konkurenci, ať nakupují tam.



Aukro už musí konečně pochopit, že si nemůže dělat co chce a že by mělo naslouchat i svým zákazníkům, protože bez nich by Aukro dávno zkrachovalo! A pokud neuděláme něco my – prodejci (kupující nás budou následovat – kde je nabídka, tam je i poptávka), tak Aukru si bude dovolovat čím dál víc….
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod pivovar » 24 úno 2013 15:51

Já bych asi se vším souhlasil,a možná by se mělo přejít na Ikup.cz a pro sběratele Přiklepni.cz.Po počáteční euforii mi strašně vadí opakování aukci uvedení znovu jako nové,když vím že tu jsou opakovány pořád dokola.Včetně mých,to se musím přiznat.Na ikupu se mi to jeví jako alternativa,tohoto serveru.
pivovar


 
Příspěvky: 31
Registrován: 12 črc 2009 19:37

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod drobek47 » 24 úno 2013 17:00

pivovar píše:Já bych asi se vším souhlasil,a možná by se mělo přejít na Ikup.cz a pro sběratele Přiklepni.cz.Po počáteční euforii mi strašně vadí opakování aukci uvedení znovu jako nové,když vím že tu jsou opakovány pořád dokola.Včetně mých,to se musím přiznat.Na ikupu se mi to jeví jako alternativa,tohoto serveru.


taky to není alternativa. Zdarma tam je jen 50 aukcí. Když jich chcete ve sběratelství víc, tak musíte platit tarif.
To strkání opakovaných aukcí mezi nové jsem tady kritizoval už před pár lety. To přece vyhání kupující. Kdo by se hrabal ve 40 000 stále stejných NOVÝCH aukcích. Dostal jsem takový vylágoš, že jsem sem rok nevlezl. Jestlipak někdo uhodnete od koho?
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod Vratislav16 » 24 úno 2013 17:08

ikup = roky se nemůže vzpamatovat= je tam pořád okolo 8000 aukcí a priklepni.cz = tam je materiál ve filatelii "pro děti " . Tady se stěhujou kamarádi ze Slovenska a z ciziny- a za 8 měsíců zde přibylo cca 1500 nových uživatelů.Nabízený materiál zde je na určité úrovni.Až pomine krize a admini spustí to co mají v hlavě ( nyní na toto není doba) = TAK TO TU JISTĚ POFIČÍ :drink: :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod CrayXMP » 25 úno 2013 01:10

Nyní je ta nejvhodnější doba, kdy Aukro jde ke dnu!


mně ale osobně vůbec nepřijde, že by Aukro šlo ke dnu - naopak se mu daří lépe než kdy jindy (finančně). To, že mají občas nějaké technické problémy a Auktiva je nemá .. to je jako asi srovnávat MHD ve vesnici o 2000 lidech a MHD v Brně s 500.000 (nebo kolik má Brno). Jsou to totálně odlišné IT systémy.

co jde naopak ke dnu, je tento server.. administrátoři NAPROSTO REZIGNOVALI na jakékoliv změny a úpravy a že někomu přidají novou kategorii.. no nenechte se vysmát, jen doplní nové ID do seznamu kategorií, což mají za pár vteřin.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktivita.cz ... proč nejste AUKČNÍ server

Příspěvekod AVL68 » 25 úno 2013 18:20

Auktiva ani Aukro ke dnu nejdou. :!:

Auktiva se docela úspěšně prohání po svém sběratelském rybníčku, což jí stačí. Větší ambice nemá. Vplout do větších a hlubších vod nemůže, protože by ji první velká vlna smetla. Ono by to konec konců ani nešlo, chybí tady kapitán!

Aukro už na moři je. Plaví se relativně bezpečně. Sice každou chvíli zhasne motor a ubikace pro pasažéry jsou v hrozném stavu, ovšem vodu nenabírá. Přes tu neskutečnou bídu má furt plno, takže do šrotu ji majitel neodtáhne.

No a protože okolo nejede žádný moderní zaoceánský parník, není kam přesednout. Jsme tak nuceni tyhle dvě dýchavičné kocábky používat hóóóódně dlouho. :( :(
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron