Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Vaše návrhy a nápady

Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod vaclap » 08 bře 2013 13:24

Z počátku to tu vypadalo docela nadějně, admini odpovídali a vše vypadalo nadějně.
Jenže se stalo to, co zákonitě přijít muselo. Vystavovat zdarma v Česku nefunguje. Místo toho, aby prodejci nasadili přiměřeně nízké ceny, začali je šroubovat
do nesmyslných výšin a nyní je tady výkladní skříň předražených a tím neprodejných klumprů.Rozumní prodejci se vrátili k Aukru a zůstala tu jen hrstka, která
"když je to zadarmo, tak proč ne" stále otáčí svoje neprodejné zbytečnosti.
Je to škoda, osobně mne to mrzí, ale tudy cesta nevede.......END
vaclap


 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2011 19:27

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod AVL68 » 08 bře 2013 16:04

Hmm... Vy si fakt myslíte, že (ne)zavedení poplatků je stěžejním problémem tohoto serveru? Takže podle Vás stačí pouze zpoplatnit tady tu "nicotu" (neplatí pro sběratele) a úspěch bude zaručen? :o
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod Vratislav16 » 09 bře 2013 12:02

Nic proti vaclapovi = pro úplnost naposledy zde byl činný před rokem, hodnocení má = 4 body ! ! :!: a volí takováto "silná slova". Nepamatuji si, že by zde nanesl nějaké návrhy, nebo podněty. Je faktem, že tento serwr je již dosti vymakaný. A nějaké změny ? I to by jistě bylo třeba. Jak říká pořekadlo za tolik " peněz ,je i tolik muziky" , takže buďme rádi , že tu máme auktivu ,jako protiváhu aukra.Když někdo třebas něco prodá na aukru , je děs tam vychystávat aukce, neb v "okně" PRODÁNO nejsou ikonky a pak člověk padá do mdlob, když uvidí = MŮJ ÚČET = KOLIK MÁ ZAPLATIT ( provize + popl. za zveřejnění).Další problémy na aukru nebudu vypisovat= to si tam na diskusích každý přečte a udělá si usudek sám .To že zde občas zavítají nějací "zlatokopové" je pravda ,chvíli většinou zde spustí křik a zhasnou ,jak kometa.Když se podíváme na aukru= tak i tam se buhužel aukce točí dokola ,dokolečka. A tamější podvody
s přihazováním, časté výpadky, atd ,atd. Na druhé straně je faktem,je ,že je tam velký potenciál kupců.
Je také známo , že prvopočátek "zviditelnění aukra" udělali sběratelé a tak zde jsme v této fázi, pak samozřejmě budou fáze další a další ,aby se auktiva také přiblížila představám majitele tohoto serwru a začala mu také vydělávat :!: .Zajímavé je ,že i zde si sběratelé dokázali natahat i své kupce. Vždy se zde něco někomu nebude líbit, ale bohužel život je již takový.Nebude vše ,jako dokonalý robot.A tak vesměs vítězí jen silný a ten který se přizpůsobí
podmínkám. Kdo to nezvládne = zahyne, nebo odejde jinam. Přeji hezký den :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod DeadRich » 10 bře 2013 10:38

Je fakt že je tu málo lidí ale když si vezmete co udělalo zavedení poplatků za vystavení s odklepnutem.... já osobně budu postupovat tak že si zde vystavím 1000 - 2000 aukci, a pak na aukru vystavím třeba 50 u kterých vím že se prodají na první vystavení a kupující pak odkážu na celý můj sortiment zde, myslím si že je to celkem rozumná cesta jak sem nalákat lidi.
DeadRich


 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 srp 2010 12:34


Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod Vratislav16 » 10 bře 2013 11:47

Výborně= já a mí přátelé podobně zde také lákame kupce. Dneska na př.2 :drink: Podvodníci ať si zůstanou jinde
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod vaclap » 13 bře 2013 07:23

Máte pravdu Vratislave, že jsem tu byl naposledy před rokem. Ale proč?
Prodal jsem nějaké přebytky v sekci "Radia a technika" , kde jsem zjistil následující. Jsou zde nabízeny předměty za ceny, které by na Aukru nikdo nenasadil,
protože nejsou účtovány poplatky za vystavení. Na Aukru musím nasadit takovou cenu, aby se předmět prodal nejpozději při 3.zveřejnění, jinak se mi to nerentuje. Zde mohu nasadit nesmyslnou cenu a nechat to cyklovat donekonečna, viz někteří prodejci a tím je to zabité. Po měsíci aktivity na Auktivě mi začaly
chodit maily typu: Ale vždyť tu není nic nového.
Stále mám na mysli sekci radia.
Věřte mi, že mám Aukra taky plné zuby, ale vidíte sami, že tady to prostě nejede....
Vždyť toto je "podnikatelský záměr", který nepotřebuje mít přiměřený zisk?
Omlouvám se kolegům prodejcům za ostrá slova, ale čekal jsem spíš reakci adminů.
Přál bych si, aby se něco stalo...
Přeji pěkný den.
vaclap


 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2011 19:27

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod Vratislav16 » 13 bře 2013 09:21

RADIO = ani mně to zde žádnou aukci nenašlo !!!!!!!!!!
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 13 bře 2013 11:59

Vaclave, takhle se haldy odpadku (pardon, sberatelskych rarit) vystavuji kolem dokola nejen v sekci radia. Bohuzel.
Naposledy upravil www.pojezdy.eu dne 13 bře 2013 13:29, celkově upraveno 1
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Chcete námět? Tady je - zavřete to tady

Příspěvekod Vratislav16 » 13 bře 2013 13:23

točí se = na aukru,auktivě, v obchodech= zkrátka všude :lol: :lol: :lol: + A jak se zde může točit nějaké radio= když tu není žádné !!!!!!!!!! :!: :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron