Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Vaše návrhy a nápady

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod Vratislav16 » 26 zář 2013 12:59

Vážený pane cray= je zde plno vychytávek, jen si chce vše proklikat. Na příklad se dostanu přes = PRODÁNO / VYUČTOVAT ,neb
PŘIDAT KOMENTÁŘ( jen dole v okně PRODÁNO rozkliknu = SMAZAT.
Pak přes PRODÁNO se dále dostanu na = VYUČTOVÁNÍ VYDANÁ , neb na STAV ÚČTU . Nebo na statistiku ,kde mám další informace ( aktualizují se myslím 1x denně)
Já běžně u aukcí píši, že i při více ziskaných aukcích = POČÍTÁM POŠTOVNÉ 1x . Spolupracuji s kupci a odesílám i 2- 50 aukcí
najednou v jedné zasilce. Já ale mám aukce ,o něž potencionální zájemce má zájem rozvrstveny ve 14 dnech= neb takový cyklus
mám zveřejnění .
Ještě maličkost = pokud si otevřete své, neb někoho aukce = tak si je můžete srovnat , tak aby slovo zčervenalo (a čarka dole=
další klep myší =a čárka nahoře : příhozů ..... vidíte nahoře srovnány aukce s příhozy , atd ,atd.............. můžete na př srovnat akce dle času do konce .......Nyní napište upřímně, zda o těchto možnostech na auktivě jste věděl. :pivo: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod Trump » 26 zář 2013 19:45

Jako kecat dovede každej. To je právě to...Jak vznikne něco nového, nikomu se tam nechce a čeká až to udělá někdo dříve. Začarovanej kruh. Pak prosperují nenažrané portály, protože snaha změnit je tu mizivá. Od politiky až k aukcím :-) Jen remcá na Fóru :-( Český problém. Na tom auktionu jsem už vystavil min. týden aukce a z 17 aukcí jsem 4 prodal za tržní ceny co bych dostal na aukru. Takže se to asi fakt rozjíždí.
Trump


 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 zář 2013 15:32

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod AVL68 » 26 zář 2013 19:47

CrayXMP: Ano, nic (nikdo) nevyčnívá z řady. Přitom různých vychytávek by se dalo vymyslet více. Když nejsou peníze na řádnou "mediální masáž" (reklama), je dobrý nápad to, co zajistí uživatele. Jenže zajímavé a originální nápady asi došly... :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod CrayXMP » 26 zář 2013 22:00

Vratislav16 píše:Vážený pane cray= je zde plno vychytávek, jen si chce vše proklikat. Na příklad se dostanu přes = PRODÁNO / VYUČTOVAT ,neb
PŘIDAT KOMENTÁŘ( jen dole v okně PRODÁNO rozkliknu = SMAZAT.
Pak přes PRODÁNO se dále dostanu na = VYUČTOVÁNÍ VYDANÁ , neb na STAV ÚČTU . Nebo na statistiku ,kde mám další informace ( aktualizují se myslím 1x denně)
Já běžně u aukcí píši, že i při více ziskaných aukcích = POČÍTÁM POŠTOVNÉ 1x . Spolupracuji s kupci a odesílám i 2- 50 aukcí
najednou v jedné zasilce. Já ale mám aukce ,o něž potencionální zájemce má zájem rozvrstveny ve 14 dnech= neb takový cyklus
mám zveřejnění .
Ještě maličkost = pokud si otevřete své, neb někoho aukce = tak si je můžete srovnat , tak aby slovo zčervenalo (a čarka dole=
další klep myší =a čárka nahoře : příhozů ..... vidíte nahoře srovnány aukce s příhozy , atd ,atd.............. můžete na př srovnat akce dle času do konce .......Nyní napište upřímně, zda o těchto možnostech na auktivě jste věděl. :pivo: :pivo:



vy jste zase naprosto nepochopil, o čem je řeč, a taháte sem nějakou "statistiku" či "logistiku prodeje" - kterou má v dnešní době Allegro/Aukro už naprosté lépe zmáknutou, než tady nějaká Auktiva.. jen byste tam musel prodávat. A navíc, o nějaké "seznamy" tady vůbec nešlo, ale o nové možnosti prodeje.. :evil:
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod Vratislav16 » 27 zář 2013 15:49

Cray = jenom kritizujete a mluvíte o něčem a o ničem. \\\\\ proboha konečně sdělte národu co chcete ! Neb napište toto přímo adminům , neb majiteli auktrivy .
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod CrayXMP » 28 zář 2013 21:59

Předpokládám, že majitel v pozici "jediného admina" tohoto serveru minimálně občas kontroluje forum, aby se dozvěděl nové podněty a aktuální problémy uživatelů.. a jestli ne..? tak proč se vůbec snažit? Nehledě na to, že tohle dostal na talíři už před rokem a půl.. a když ten člověk není schopen plnit ani svoje vlastní sliby (viz auktiva 3.0), tak co od takové osoby jako čekáte?
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod Krylias » 28 zář 2013 22:06

A jéjéééé ! Vratko opět válí :mrgreen:
CrayXMP píše:...a když ten člověk není schopen plnit ani svoje vlastní sliby (viz auktiva 3.0), tak co od takové osoby jako čekáte?

Rada od Vratka? Nemáte overenú adresu a to je chyba prečo tu nikdy nič nepredáte.Dajte si overiť adresu a uvidíte ako sa Vám obchody pohnú ...
Bohužiaľ tu nie je ani nič na nákup.Teda okrem pivných tácok & ostatných zberateľských vecí.
Každý (okrem veľmi špecifických zberateľov) to tu hneď vzdá.Novinky a oznámení z Léta Páně ...

Tu bol ešte aj "diablik" plný optimizmu :arrow: http://www.auktiva.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=446#p4798
vpdiablo píše:To že jsem dostal bonus který využiji pro vystavování aukcí je příjemné, ale hlavně to vypovídá o tom , že teamu Auktivy záleží nejen na serveru,ale i na jeho uživatelích a o to více mě to těší.

Už ani on nič nevystavuje. 8-)
---
A nerozmiem ani odkiaľ nabral ten 1 pozitív za posledných 7 dní.Možno Vratko vie :arrow: http://www.auktiva.cz/user/vpdiablo/?ctype=1
---
Zaujímavý je aj Trump :) :arrow: http://www.auktiva.cz/user/Trump/
Naposledy přihlášen: 01. 01. 1970 01:00

---
Jediná konkrétna vec za čo ja chválim Auktivu je tá,že tu nie je totálne žiadna cenzúra ako napr. na Aukre ;)
Keď Aukro odoženie svojou blbou E-shopovou politikou aj ostatných zberateľov či bazáristov všeho druhu tak by sa Auktiva mohla "možno" pozbierať.Momentálne pozorujem,že už dlhé mesiace je tu počet vystavovaných aukcií na stálom počte = mŕtvom bode.Kedysi to aspoň pomaličky rástlo.Teraz už nie.
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod CrayXMP » 05 říj 2013 19:52

Vaše rada "ověřte si adresu" by byla relevantní, pokud by se jednalo o naprosto neznámého prodejce .. .myslíte si, že nás 95 procent "potenciálních" kupujících, co sem zavítají, nezná?? Stačí se podívat na naprosto podobu prodejního nicku, kteří si prakticky všichni prodejci z Aukra zvolili stejnou i na Auktivě, aby to kupujícím usnadnili. A když jsme se odkazovali v každé aukci na naše prodeje na Aukru, tak KAZDY, naprosto KAZDY se mohl přesvědčit, že nabízíme stejné zboží, stejné fotografie, popisy atd.. navíc i podle e-mail adresy si mohl lehce zjistit, že to zřejmě dojde do stejné schránky.

ne, v tom to vůbec není, nesvádějte to na to, tak lehká výmluva je naprosto trapná a směšná.. Problém je v majiteli serveru a jeho propagaci sběratelství na úkor "spotřebního zboží".
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod josefbus » 05 říj 2013 23:24

Hezký večer,rovněž jsem před rokem hledal nějaký jiný aukční portál,abych již nemusel být na Aukru,tedy jen a jen na aukru. Zřejmě asi víte jak jsem s přesunem dopadl,nikde nic a tak jsem se rozhodl,že si zkusím nechat udělat svůj portál. Je mi líto,že není ani jeden trochu funkční portál (mimo aukra) který by alespoň trochu pracoval a hlavně se rozvíjel. Komu není tato situace až tak po srsti a má chuť se podílet na tvorbě nového aukčního portálu,budu skutečně velmi rád. Nemohu a nechci slíbit momentálně výrazné úspěchy,ale Vaše náměty a nápady budou vyslyšené. Snažíme se neustále vyvíjet na http://www.czaukce.cz/ tak se na nás alespoň podívejte....
josefbus


 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 kvě 2013 16:09

Re: Kam spěje "auktiva"? - k zapomnění!!

Příspěvekod petr.kj » 08 říj 2013 09:08

Snaha chválihodná, chybí tam ale jedno podstatné - co za to, a pokud se bude platit za pouhé vystavení a opakování tak sbohem a šáteček.
petr.kj


 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2010 16:34

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron