Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Chce to ZVIDITELNIT

Vaše návrhy a nápady

Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod bestshop » 15 led 2014 11:56

Chce to pořádnou REKLAMU! Vím že reklama není nejlevnější záležitost, ale jinak neprorazíme! :(

Na žádných stránkách jsem nikdy neviděl reklamní banner nebo odkaz. Chce to pořádnou reklamu a když ne v tisku tak alespoň na internetu! Využijte stránky ermail.cz, kupte u nich kampaň a oslovíte tím tísíce lidí!
Obrázek Obrázek
bestshop


 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2013 16:39

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod LED_WORLD » 02 úno 2014 11:56

Dobrý den.
Přesně tak, chce to zviditelnit.
Měl jsem a stále mám na Aukro.cz vystaveno několik aukcí. Jenže, začalo to zvyšováním poplatků za prodej (v některých kategoriích a při používání "Manažera prodeje" je to až 8%!!!), pak změnou dizajnu a konče neustálými výpadky. Aukru jsem na poplatcích a provizích zaplatil za poslední měsíce několik tisíc korun. Ve fóru si nemá cenu stěžovat, je promazáváno "cenzory" Aukra.

Tak jsem se rozhodl, že začnu své aukce prezentovat jinde.
Moc fandím nezávislým a novým věcem a tak jsem se rozhodl Vás prezentovat na Google pomocí Adwords. V mých reklamách je tam odkaz přímo na Auktiva.cz (ne že na ty reklamy budete vy pitomci klikat, stojí mě to prachy :D )

Pokud Vám budu v něčem pomoct, jsem Vám k dispozici.

Přeji hodně štestí.
Marek Charvát
LED_WORLD


 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2014 18:57

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod vpdiablo » 03 úno 2014 15:35

Tak hlavně aby Vám na ně klikali Vaši noví kupující a nakoupili u Vás zde na Auktive, to by se ten klik alespoň vyplatil.
Jinak pokud chcete nějaké obrázky coby banner či logo, použijte tyto z tohoto vlákna....
vlákno s bannery
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Behemot » 17 úno 2014 22:47

Proč je budu tahat do bordelu, ze kterýho nemám než práci a trápení, když je můžu přitáhnout na web/e-shop a na prodejnu?
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Vratislav16 » 24 zář 2014 07:51

Nyní mně psal jeden zajemce( je ze Slovenska) o několik mých aukcí . Tyto našel na www.hledej-aukce.cz . A tak jsem mu poradil aby se zaregistroval( nemusí si ověřovat svou adresu) a přihodí. A tak jsem zvědav ...... :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod paboukkakabouk » 26 zář 2014 20:24

:D zdravím , tak jak to dopadlo? Přihlásil a přihodil? :pivo:
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Vratislav16 » 26 zář 2014 21:39

Přihlásil se a přihazuje. A tak jsem zde přetáhl mnoho dalších.... No a toto by měli dělat i jiní zdejší pardali.... :lol: Pokud se zdejší prodejci nebudou sami aktivní, tak jejich chyba.Samozřejmě je třeba mít i přiměřené ceny. Ale to nestačí= je třeba s kupci vytvářet i určitou komunikaci ,vysvětlovat a nabízet..... Je to pak vidět i na počtech hodnocení.
Kolik z Vás zde diskutujících jste zde dotáhli dalších uživatelů ??? :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Krylias » 01 říj 2014 13:00

Vratislav16 píše:Kolik z Vás zde diskutujících jste zde dotáhli dalších uživatelů ??? :pivo:


Téééda - tu je ale tých diskutujúcich :lol: :mrgreen:
Na Auktive skapal pes a zostal už len pes pohľadnicový a možnože ešte aj pes známkový.Iné rasy tu nikdy nežili.
Príjemné Veľkonočné sviatky prajem :D
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Vratislav16 » 01 říj 2014 21:29

Krylias špásuje = na aukru je odstaven a zde před časem skončil s knihama, které bohužel nikdo nechtel.A tak dští kolem sebe síru , škoda = kdysi se zdálo, že bychom si i rozuměli :mrgreen: Ještě doplňuji: u nás ve městě máme tzv kašňový výbor = to jsou chlapi ,kteří nemají na hospodu kačky a tak drbou celé dopoledne a pak jdou na oběd ,po něm si dají šlofíka a je čas na televizi a spánek .A zase den v háji. To jsou také individua ,jež se zviditelňují na náměstí. Jiní se zde zase zviditelňují,když něco prodají, nebo koupí. Krylias zase se zviditelňuje zde na diskusi. Já zase, aby řeč nestála,,,,,,,,,,ahoj :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chce to ZVIDITELNIT

Příspěvekod Krylias » 21 lis 2014 23:36

Vratislav16 alias Vševedko a Zemanov švagor píše:


Plavčík Vratko tu má 160.000 pohľadníc a ten jeho známy z kašňového výboru pozbieral kde sa dalo všetky ZSSR a ČSSR známky a zaklincoval s 80.000 zúbkovanými kúskami finálnu podobu Auktivy.Pardón,ešte som zabudol na pivné tácky,ktorých za svoju pivnú kúru Vratko nazbieral takmer 13.000 :lol:
Popros Zemana,ten Ti ich dodá :D Na zdravie,Vratko ! :opily:
Vratko,ešte jednu informáciu,aby ste boli znova o čosi múdrejší.Všetky knihy,do úplne jednej čo som tu pred rokmi vystavil som predal na Aukre okamžite ako som ich odtiaľto stiahol.To bola bleskovka,pánečku!
Tu by ich nenašiel ani špeciálne vycvičený pes :) Ale tu by i ten pes zakrátko od hladu a smädu skapal.
Príjemné (uhoľné) prázdniny želám všetkým plavčíkom.Nejak tu v tomto brlohu vari prezimujete a na jar si tu znova krásne pokecáme :mrgreen:
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron