Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Prodej.

Vaše návrhy a nápady

Prodej.

Příspěvekod dromoudr » 01 úno 2014 14:26

Dobrý den.Tak se tady rozhlížím a koukám jak to zde fičí.Prodávám celkem velké množství knih na aukru a chci se přemístit někam jinam.Na aukru to ještě do nedávna bylo slušné,ale poslední dobou,to je na nic.Ale zde to s prodejem knih,také není růžové.Projížděl jsem aukce a nikde se nic neděje.Kromě sběratelství.A má to tu výhodu,neplacení.Kdežto na aukru,po odečtení plateb aukru,toho moc nezbyde.
dromoudr


 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 led 2014 12:38

Re: Prodej.

Příspěvekod Vratislav16 » 08 bře 2014 08:41

No na aukru to vypadá také na velký propad prodeje = viz tamější diskuse. Každý den tam něco nejede (od přihlášení,vyhledávaní ,atd) . Vypadá to, že tento týden skončil činnost další čistě sběratelský portál = http://www.auktion.cz ,který zahájil v r.2013 . Pro nezájem ...... A tak buďme rádi ,že mimo aukra zde máme auktivu !!!!!
ikup + odklep == skomírají dlouhodobě
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prodej.

Příspěvekod pivovar » 08 bře 2014 14:34

Zdravím,tak s tím serverem Auktion.cz ,tak to je mazec,pokud za tím nestojí nějaký velký upgráde a server skončil,mohli něco řící,mám tam fůru nevyúčtovaných aukcí a peníze za ně doma.Kam dál na ikup? a nebo na přiklepni?Na aukro nejdu,tam to je drahý!
pivovar


 
Příspěvky: 31
Registrován: 12 črc 2009 19:37

Re: Prodej.

Příspěvekod Vratislav16 » 08 bře 2014 18:25

pivovare zbývá zase jen auktiva. Nevím co pořád řešíte. Dlouhodobě IKUP i PRIKLEPNI stagnují s pár aukcema,tam není perspektiva.To,že nyní zkrachoval i auktion o něčem svědčí. Prostě český národ se nerad stěhuje. Ať si každý je tam ,kde mu to vyhovuje, já řeším jen sebe a kamarády.
Já již nejsem ten typ, abych neustále začínal tam ,kde není žádný kupec a prodejce. Já a mnozí ostatní kamarádi jsme zdrhli před mnoha roky z aukra ,pak jsme si užili své,když zkrachovalo odklepnuto a tak jsme rádi , že zde to funguje, tak jak to funguje ( bez problémů). Pro sběratele je zde příznivé prostředí o něž jsme se určitým dílem postarali. A jiné obory ,ať se také starají...( na příklad o rozdělení kategorií,s adminy se dá jednat přes email, je jiná věc,že zde se neprezentují v diskusi.Jen oni ví proč tomu tak je.Já to neřeším, neb mně a kamarádům vyšli vstříc přes email) :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prodej.

Příspěvekod petr.kj » 09 bře 2014 09:15

Mno - Přiklepni -- mám tady a na přiklepni asi tak stejný počet položek, dá se říct že na Přiklepni jsem sám:) a světe div se - prodávám jen tam, ne horentně ale prodávám. Vlastně jde proti sobě když tam ještě někoho lákám. I když by se tam dalo lecos zlepšit - třeba možnost vyúčtování nákupu.
petr.kj


 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2010 16:34

Re: Prodej.

Příspěvekod Vratislav16 » 09 bře 2014 11:07

:mrgreen: No jo , ale nedopověděl jste větu= poslední hodnocení a prodej? máte v červnu 2013 na priklepni a pořád jste tam jako poustevník(sám a sám ) na "kterého narazila nějaká turistka a nakoupila AUSTRALII".
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prodej.

Příspěvekod biggles » 13 bře 2014 08:36

Vratislave zdravím tě po dlouhé době, mrkni do kecárny vlákno NAZDAR BAZAR, pokouším se přetáhnout aukráky sem. Alespoň zatím s diskuzí, která má na Aukru končit. Možná se daří, tak zkus , jako lídr Auktivy tam nějak rozproudit diskuzi a možná sem přijdou s diskuzí časem i jejich aukce:D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Prodej.

Příspěvekod Vratislav16 » 13 bře 2014 09:37

Také zdravím, já odešel z aukra před xx roky. Bohužel já ale nemám čas kecat o něčem a o ničem. Raděj "pracuji" . Nyní jsem vyřídil zaplacené aukce+ zabalil a jdu na poštu. Přihnali jste se zde, jak tataři ve středověku , tak je třeba se asimilovat v klidu a kupovat, neb vystavovat aukce. Zde ve městě na náměstí u kašny máme tzv kašňový výbor, tam alespoň každého znám. Tady s anonymy nemám proč diskutovat o tom jestli mne bolí, nebo nebolí koleno ,nebo zda mám po noční.Na tohle je asi opravdu fejsbůkkk. Ahoj!!! :drink: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prodej.

Příspěvekod dromoudr » 14 bře 2014 10:43

Tak jsem si říkal že to zkusím někde jinde s prodáváním.Viz předchozí článek,že prodávám na aukru a chci někam jinam.Zkusil jsem sem dát pár aukcí knih.Za celou dobu,asi dva měsíce,ani škrt.Tady chcípnul pes.Knihy tady nejedou.Vůbec.
dromoudr


 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 led 2014 12:38

Re: Prodej.

Příspěvekod vpdiablo » 14 bře 2014 11:19

dromoudr píše:Tak jsem si říkal že to zkusím někde jinde s prodáváním.Viz předchozí článek,že prodávám na aukru a chci někam jinam.Zkusil jsem sem dát pár aukcí knih.Za celou dobu,asi dva měsíce,ani škrt.Tady chcípnul pes.Knihy tady nejedou.Vůbec.

A co jste čekal? Zodpovězte si otázku .... když se na Aukru dejme tomu z milionu a půl uživatelů najde pár desítek zájemců, kolik se jich najde na serveru s počtem uživatelů do 20 000? Až si na tuto otázku správně odpovíte, bude Vám jasné, že pasivním přístupem k prodeji nedojde, musíte své bývalé i budoucí zákazníky přitáhnout sebbou a pak to začne fungovat, tedy pokud to takto budou dělat všichni a ne 10 lidí z tisíce. 8-)
Někdo ale začít musí.
PS: pokud máte knihy šmrcnuté italštinou, v poptávkách je někdo schání.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron