Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jak přidat další popis k běžící aukci?

Našli jste chybu?

Jak přidat další popis k běžící aukci?

Příspěvekod charitacheb » 19 čer 2019 14:28

Dobrý den, rád bych se zeptal, jakým způsobem lze doplnit popis aukce, která již běží? Když u běžící aukce kliknu na "Změnit aukci", ukáže se mi obrazovka s nadpisem "Aukce, ve kterých se již přihazovalo, nelze měnit. Můžete přidat další popis." a oknem "Popis předmětu". Když do tohoto okna vložím doplňující popis a odkliknu vpravo dole tlačítko "Přidat popis k aukci", systém se přepne na základní stránku nadepsanou "Vybrané aukce" a po návratu na svou aukci tam žádný přídavný popis vložen není. Můžete mi někdo, prosím, poradit, kde dělám chybu? Díky.
charitacheb


 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2019 12:10

Re: Jak přidat další popis k běžící aukci?

Příspěvekod Vratislav16 » 20 čer 2019 08:21

Mně osobně se Vaše akce nelíbí, přihazují lidi s = 0 hodnocením a vesměs z 1 města. U KONTAKTU máte email na provozovatele AUKTIVY = obraťte se na něj s dotazem
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jak přidat další popis k běžící aukci?

Příspěvekod charitacheb » 20 čer 2019 08:49

Díky za radu, kam se obrátit. Myslel jsem, že fórum v této sekci slouží pro hlášení nefunkčnosti systému. Ale zkusím to tedy emailem.
Jinak k 0 hodnocení přihazujících 1 městu: Nebude to tím, že tato benefiční aukce má velmi specifický okruh zájemců a těžko se jí budou účastnit lidi, kteří nemají nic společného s Poutním maratonem, Hospicem Sv. Jiří či Maria Loreto u Chebu? ;-)
charitacheb


 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2019 12:10


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron