Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Počet příhozů

Našli jste chybu?

Re: Počet příhozů

Příspěvekod auktiva » 05 črc 2011 21:24

Příhozy tu nejsou kvůli tomu abychom se chlubili (můžete si vyfiltrovat jen příhozy které jsou aktuální). Uživatelé chtěli aby byli vidět i prodeje přes kup teď jako "příhozy", že takové položky více lákají kupující.

Aukce se tu opakují se stejným ID takže jsou mnohdy vidět i staré prodeje položek. Není problém je nevypisovat pokud to někomu vadí.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Počet příhozů

Příspěvekod drobek47 » 06 črc 2011 07:46

Prosím nepište uživatelé chtěli, ale uživatel chtěl. Jestli si myslí, že je to pro něj dobré, tak já si myslím pravý opak. Ale nechme toho. Raději mi poraďte, jak ve svém úštu najdu seznam hodnocení? Pokud se chci podívat na svoje hodnocení, musím se v uživatelích najít jako bych byl cizí, klepnout na svůj nick a seznam se mi ukáže. Ale pokud prohledávám Můj účet, nemůžu najít nic. Možná se tady jen špatně orientuji. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Počet příhozů

Příspěvekod Vratislav16 » 06 črc 2011 08:58

Zdravím= no já jsem někdy také slepý :lol: == PŘIHLASTE SE / pak MŮJ ÚČET / KOMENTÁŘE ( zde máte to své hodnocení)==
můžete si vybrat = VŠECHNY = DOSUD NEUDĚLENÉ = OBDRŽENÉ . Přeji hezký pobyt zde na AUKTIVĚ. A drobku =klideček......
nikdo Vám nechce ublížit, ale nesmíte také do nikoho VRTAT :roll: :!:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Počet příhozů

Příspěvekod drobek47 » 06 črc 2011 09:19

Bohužel Vratislave, není tam nic!!!! Jen posledních deset nákupů z poslední doby. Starší ani jeden, a to jich mám víc jak sto. Všech ostatních vidím, jen ne svoje. Musím se nepřihlášenej podívat na svůj nick a pak je tam všechny mám. Jak se přihlásím, tak na svém účtu nic nemám, jen těch 10 posledních :(
nemám tam ani pár, které jsem před nějakou dobou neudělil.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Počet příhozů

Příspěvekod Vratislav16 » 06 črc 2011 09:36

No tak Vám nikdo nedal ,ani Vy jste neudělil hodnocení :geek: . PROSTĚ JSTE ASI NEZATRHL (čtvereček + kolečko)=UŽIVATELÉ+
TYP KOMENTÁŘE..............
JE TO JEDNODUCHÉ= PO PŘIHLÁŠENÍ jděte na = MŮJ ÚČET / KOMENTÁŘE /DOSUD NEUDĚLENÉ /
UDĚLIT KOMENTÁŘ.... zde musíte zatrhnout= příslušné kolečko a
čtvereček(aby v něm vznikl zelený háček) =DO PRAZDNÉHO POLE NAPÍŠETE TEXT a KLEPNETE
MYŠÍ NA = ULOŽIT KOMENTÁŘE ! POČET KOMENTÁŘŮ = důvěryhodnost partnera ! ! ! To, že můžete
překopírovat HODNOCENÍ je jasné ! - můžete najednou dát stejné na více aukcí ! !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Počet příhozů

Příspěvekod drobek47 » 06 črc 2011 10:10

Udělil jsem všechny komentáře na aukce které jsem prodal i koupil. Koukněte se na VladoESK ten jich má ode mne asi 50 a všechny je u něj vidím. Také tolik jsem od něj dostal. Když se najdu mezi uživateli a klepnu tam na svůj nick, taj je tam mám také. Jak se přihlásím a hledám je na "Můj účet" tak jsou kolonky OBDRŽENÉ, NEUDĚLENÉ i VŠECHNY dokonale PRÁZDNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Počet příhozů

Příspěvekod Vratislav16 » 06 črc 2011 10:44

TAK NĚKDE JE CHYBA, napište přímo adminům na info@auktiva.cz je to nejrychlejší :lol:
Vidím tam posledních 10 HODNOCENÍ od betlema . To, že nevidíte to ve svém účtu je asi nějaká chyba = vypište to přímo na email
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Počet příhozů

Příspěvekod auktiva » 06 črc 2011 14:05

Dobry den,
V prehledu mate 100 hodnoceni a 9 komentaru coz odpovida. Na doposud neudelemme se podivame
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Počet příhozů

Příspěvekod drobek47 » 06 črc 2011 14:21

To já přece vím, jen se ptám, proč je nenajdu na svém účtu? Tam jich najdu jen posledních deset, co jsme si vyměnili s Betlémem. Možná to tak má být. Jen mě překvapuje, že si můžu prohlédnout hodnocení úplně u všech (třeba Vratislav jich má 57 stránek), jen u sebe ne. :(
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Počet příhozů

Příspěvekod auktiva » 06 črc 2011 14:51

Ale u sebe si je preci muzete prohlednout take: http://www..auktiva.cz/user/drobek47. Pokud jde o komentare u starych polozek, tak jakmile je aukce archivovana neni mozne komentar udelit.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron