Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ID položky

Našli jste chybu?

Re: ID položky

Příspěvekod auktiva » 10 srp 2011 20:03

Teď řešíme jednu možnost, mohla by být hotova do konce týdne
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ID položky

Příspěvekod CrayXMP » 11 srp 2011 00:42

Plano1 píše:Dobrý den,

jak jsme na tom s ID prodeje?

Děkuji


jen zcela na okraj: jaký KONKRETNI PROBLEM vám tento systém v tuto chvíli způsobuje? Stalo se vám, že jste z jedné aukce (která se opakovala stejným ID) prodal více jak dva předměty? To jen tak, abychom si i mi ostatní učinili nějakou představu, o jak závažný problém se jedná..

proboha čoveče! vždyt vám nedělá problém si zavést vlastní formát číslování ve fakturách. Můžete třeba dávat VS jako "xxxxx (aukce).DDMM" či "xxxxx (aukce)DDMM" (pokud vám banka nesebere "tečku". :evil:
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: ID položky

Příspěvekod Plano1 » 11 srp 2011 08:50

CrayXMP píše:jen zcela na okraj: jaký KONKRETNI PROBLEM vám tento systém v tuto chvíli způsobuje? Stalo se vám, že jste z jedné aukce (která se opakovala stejným ID) prodal více jak dva předměty? To jen tak, abychom si i mi ostatní učinili nějakou představu, o jak závažný problém se jedná..

proboha čoveče! vždyt vám nedělá problém si zavést vlastní formát číslování ve fakturách. Můžete třeba dávat VS jako "xxxxx (aukce).DDMM" či "xxxxx (aukce)DDMM" (pokud vám banka nesebere "tečku". :evil:


Vážený Cray,

ano, velice často prodávám z jedné aukce více předmětů a to i při opakování (zde zatím ne, ale věřím, že časem se to rozjede).

K vašemu dalšímu odstavci se nebudu vyjadřovat, buďte tak hodný a řešte si problémy svoje (např nemožnost prodeje věci za 5 Kč).

Děkuji
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: ID položky

Příspěvekod CrayXMP » 12 srp 2011 01:36

Plano1 píše:
CrayXMP píše:jen zcela na okraj: jaký KONKRETNI PROBLEM vám tento systém v tuto chvíli způsobuje? Stalo se vám, že jste z jedné aukce (která se opakovala stejným ID) prodal více jak dva předměty? To jen tak, abychom si i mi ostatní učinili nějakou představu, o jak závažný problém se jedná..

proboha čoveče! vždyt vám nedělá problém si zavést vlastní formát číslování ve fakturách. Můžete třeba dávat VS jako "xxxxx (aukce).DDMM" či "xxxxx (aukce)DDMM" (pokud vám banka nesebere "tečku". :evil:


Vážený Cray,

ano, velice často prodávám z jedné aukce více předmětů a to i při opakování (zde zatím ne, ale věřím, že časem se to rozjede).

K vašemu dalšímu odstavci se nebudu vyjadřovat, buďte tak hodný a řešte si problémy svoje (např nemožnost prodeje věci za 5 Kč).

Děkuji


Stejně jako vy máte zájem pomoci mi vyřešit "neřešitelný" komplex s prodejem předmětů niterné povahy, tak obdobně jsem i já reagoval na váš "zakomplexovaný" a nesmyslný požadavek jedinečného ID. To je totiž něco, co si dokážete vyřešit vy sám, nic vás to stát nebude - ale ne, budete tady otravovat, aby vám všechno admini ulehčili. Námaha a pracnost vyřešit si váš problém "svépomocí" se naprosto nedá srovnávat se zmíněnou logistiku prodeje.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: ID položky

Příspěvekod Plano1 » 12 srp 2011 09:04

Ano, máte pravdu, pouze váš problém je ten důležitý... Vidíte, mě zase připadá totální nesmysl ten váš, ale to je jedno. Řešte si svůj a já si budu řešit zase ten svůj.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: ID položky

Příspěvekod ancovicka-nails » 12 srp 2011 11:56

a nešlo by zadávat jako variabil čslovy´čtování jen si nejsem jistá zda h vidí kupující a já můžu vyhledávat podle čísla vyúčtování, taky prodávám stále se opakující zboží, zatím jsou proeje mlé,ta není prblém, ale po tm co auko stále vyhání prodejce svými zlepšeními, věřím, že e tu prodej rychle rozjede
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: ID položky

Příspěvekod Plano1 » 12 srp 2011 15:57

No prostě ideální by bylo, kdyby se při opakování měnilo číslo aukce, jako to je všude jinde.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: ID položky

Příspěvekod Vratislav16 » 12 srp 2011 19:54

plano= co vymyšlíte za blbosti :!: U obou konkurencí zustávají čísla aukcí při opakování stejná :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ID položky

Příspěvekod auktiva » 12 srp 2011 20:21

U aukra nezůstává tam se myslím mění
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ID položky

Příspěvekod Plano1 » 12 srp 2011 20:40

Vratislav16 píše:plano= co vymyšlíte za blbosti :!: U obou konkurencí zustávají čísla aukcí při opakování stejná :mrgreen:


A na to jste přišel jak? Nevím jak to bylo na odklepu, ale na aukru se mění.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron