Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Registrace z jiných států

Našli jste chybu?

Registrace z jiných států

Příspěvekod Vratislav16 » 07 zář 2011 15:12

Zdravím = vím,že na jiných serwrech jsou zaregistrováni i z různých světadílů. Zde jsem odpoledne zjistil, že bylo nějaké omezení: povoleno jen pro česko,SLOVENSKO , RAKOUSKO,NĚMECKO. PARTNER Z POLSKA SE NEMOHL REGISTROVAT. dLE SDĚLENÍ adminů, toto rozřířili o Polsko.Před chvíli se mně ozval jeden čech žijící v USA.Dříve jsem na jiném serwru,bez problémů "obchodoval" na př. s uživateli = z Norska,Anglie,Kanady. Zde to myslím prozatím nejde !? Proto ostatní vyzývám k diskusi : o které další státy by se to zde mělo rozšířit ?
Co na to admini ? Je v tom nějaký problém ?( asi s ověřením adresy a možným podvodům ! :!: :?: ). Myslím,ale že by zde mohla být diskuse. :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Registrace z jiných států

Příspěvekod zdedoalt » 10 zář 2011 10:40

Rád přivítám nové uživatele odkud koliv, nemám problém odeslat vydražené položky kdekoli,běžně tak dělám na serweru mimo Evropu. Proč jsou omezení, všechny světové aukční serwery jsou otevřeny všem.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Registrace z jiných států

Příspěvekod LiborH » 11 zář 2011 08:26

Zdravím,

přimlouvám se samozřejmě také pro to,aby bylo možno prodávat i do veškeré ciziny,ale je to pochopitelně věc majitele Auktivy,ale podle toho,jak bývá rychlý a vstřícný k našim připomínkám,mám za to,že to nebude problém.
Tak se mějte LiborH
LiborH


 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 čer 2010 17:33

Re: Registrace z jiných států

Příspěvekod CrayXMP » 11 zář 2011 23:39

zdedoalt píše:Rád přivítám nové uživatele odkud koliv, nemám problém odeslat vydražené položky kdekoli,běžně tak dělám na serweru mimo Evropu. Proč jsou omezení, všechny světové aukční serwery jsou otevřeny všem.



no. je vidět, že očividně máte k Polsku velmi blízko, když píšete "SERWER".. ;)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Registrace z jiných států

Příspěvekod Betlem2 » 12 zář 2011 17:05

i já se přimlouvám, tedy pokud je to možný :)
Betlem2


 
Příspěvky: 9
Registrován: 05 kvě 2010 17:07


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron