Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Totálně pokažený HTML kod při změně kategorie!

Našli jste chybu?

Totálně pokažený HTML kod při změně kategorie!

Příspěvekod CrayXMP » 28 říj 2011 21:23

V souvislosti se zavedenou novou kategorií "servery -náhradní díly" jsem zkusil (stále běžící) aukci s hot-plug rámečkem pro SAS/SATA disk pro servery Dell PowerEdge R510 R710 změnit kategorii:

a) kategorie jde změnit snadno
b) celá aukce je zkopírována jako validní HTML kod (šablona) z našeho serveru
c) naprosto nepochopitelně se nám rozhodil tzv. "light box" s miniaturami dalších fotek - skočila tam další část HTML kodu

ok.. řekl jsem si.. to bude nějaká má chyba, že jsem třeba nenechal částku načíst celou. Takže jsem ji celou modifikoval (vymazal všechen HTML kod, zpět nakopíroval z uložené šablony původní HTML kod a aukci vystavil). Vše vypadalo naprosto OK a v pořádku...

JEN CO JSEM SE POKUSIL u této upravené aukce změnit kategorii znovu, tak už v náhledu je zase vidět stejnou chybu v kodu - spodní část z logem DELL se nám dostane mezi miniatury dalších fotek. Pokud chcete screenshoty, tak mi prosím napište, na jakou adresu je mám zaslat.

tohle tu přeci nikdy nebylo.. je to fakt jenom kvůli té nové kategorii nebo to je něco "hlubšího"? :?
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Totálně pokažený HTML kod při změně kategorie!

Příspěvekod auktiva » 30 říj 2011 09:15

Dobry den,
Nejspise to bude souviset s CK editorem ktery pouzivame pro vytvareni popisu kodu. Zaslete nam odkaz na aukci pripadne HTMl kod na info@auktiava.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron