Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Našli jste chybu?

MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod vitamin123 » 12 lis 2011 20:54

Máme u vás s přítelkyní účet oba, proč však když je příhlášená ONA, figuruji zde na foru, podívám-li se dolů..které nicky procházejí forum, jsem tam JÁ..
psala do fora a jsem tam jako autor já..
to si myslím, že je chyba
díky...
vitamin123


 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2011 23:03

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod Vratislav16 » 12 lis 2011 21:32

vitamine= napište prosím nic přitelkyně . Jsem uživatel, teoreticky se mně to jeví nemožné= to co tvrdíte :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod auktiva » 12 lis 2011 22:40

Dobrý den,
musíte se podívat kdo je přihlášen na fóru (nikoliv do systému). Přihlášení jsou separátní, protože někdo si na fóru může nastavit neodhlašování, což systém z bezpečnostních důvodů neumožňuje.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod Vratislav16 » 12 lis 2011 22:46

V systému a foru se přihlašujete + odhlašujete samostatně. Takže ,když jste odhlášen ze systému, může být pořád přihlášen na foru a naopak!!!!!!!!!!! :!: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod vpdiablo » 12 lis 2011 22:58

vitamin123 píše:Máme u vás s přítelkyní účet oba, proč však když je příhlášená ONA, figuruji zde na foru, podívám-li se dolů..které nicky procházejí forum, jsem tam JÁ..
psala do fora a jsem tam jako autor já..
to si myslím, že je chyba
díky...

Vidím to takto ... přihlášení na auktivu nemá nic společného s přihlášením do fóra, forum má své přihlášení samostatné a aukční server také, takže pokud budete mít dva počítače můžete tu být zároveň jak na portále tak na foru, pokud používáte jeden počítač a jdete sem pod jedním účtem z počítače, je možné, že díky coocies se přihlásí na forum automaticky pod vaším přihlášením, což se do aukčního portálu nestane, protože tam musí dát heslo a potvrdit přezdívku.
jediná možnost jak toto zrušit je deaktivovat automatické přihlášení do fora, pak bude muset vyplnit vou přezdivku a heslo
Doufám že jsem to vysvětlil srozumitelně.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod vitamin123 » 12 lis 2011 23:22

auktiva píše:Dobrý den,
musíte se podívat kdo je přihlášen na fóru (nikoliv do systému). Přihlášení jsou separátní, protože někdo si na fóru může nastavit neodhlašování, což systém z bezpečnostních důvodů neumožňuje.


Aha , děkuji bude to tím, byl jsem ve foru přihlášen já (i na Auktivě) poté odešel z fora (tedy jak vidím neodhlášen) a odhlásil se z Auktivy na kterou se přihlásila přítelkyně, poté šla do fora kde jsem byl vlastně přihlášen doposud já a né ten kdo byl aktuálně přihlášen na Auktivě - tudíž přítelkyně...rozumím
díky za info týmu i vpdiablovi a ostatním
vitamin123


 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2011 23:03

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod korunka1111 » 13 lis 2011 00:14

auktiva píše:Dobrý den,
musíte se podívat kdo je přihlášen na fóru (nikoliv do systému). Přihlášení jsou separátní, protože někdo si na fóru může nastavit neodhlašování, což systém z bezpečnostních důvodů neumožňuje.

Proč to nesjednotíte - jsem přihlášena na aukce tak to udělejte i na forum - to by neměl být problém a bude méně kontrolování co kde a kdy a jak se kliká méně - ne?
korunka1111


 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 čer 2011 13:19

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod Vratislav16 » 13 lis 2011 07:49

Jsou zde "mudrlanti" kteří rejdí jen v diskusi= další do diskuse nejdou a jsou jen v systému (prodej+koupě), tak proč to sjednocovat. Ať se každý přihlásí, jak chce = je to jeho volba :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: MALÁ CHYBIČKA, ale přesto...

Příspěvekod vpdiablo » 13 lis 2011 11:36

korunka1111 píše:
auktiva píše:Dobrý den,
musíte se podívat kdo je přihlášen na fóru (nikoliv do systému). Přihlášení jsou separátní, protože někdo si na fóru může nastavit neodhlašování, což systém z bezpečnostních důvodů neumožňuje.

Proč to nesjednotíte - jsem přihlášena na aukce tak to udělejte i na forum - to by neměl být problém a bude méně kontrolování co kde a kdy a jak se kliká méně - ne?

No myslím že by to technocky sice šlo, ale proč by měl být uživatel přihlášen automaticky do fora , když do něj za dva roky ani jednou nenahlédne a zbytečně by tu byl vidět jako připojený do fora každý uživatel který by byl na portale auktivy online a přesto by jste si tu s nikým nepokecali. Takto je alespoň přesně vidět kdo tu je a kdy, zda si s někým pokecáte nebo jste momentálně na foru sama. Plus výhoda když si chcete pokecat s konkrétní osobou i soukromě a je tu ,nemusíte čekat až vám přijde email že si to přečetla a odpověděla vám, můžete si soukromě pokrafat online v realnem čase, i na to se da využít tlačitko SZ= soukroma zprava
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Další

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron