Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Postřehy ze zakládání aukce

Našli jste chybu?

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod auktiva » 19 lis 2011 15:08

Podíváme se na to, u ceny ale 0 znamená opravdu 0, musíte jí smazat
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Fosfor » 19 lis 2011 15:20

ok, takže další postřeh:
- default stav položek v okně "Volby" by měl být takový, aby neovlivňoval vyhledávání. tedy např. pole "cena od - do" nevyplněné, a ne s přednastavenými nulami
Uživatelský avatar
Fosfor


 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2011 22:05

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Vratislav16 » 23 lis 2011 17:22

Zdravím , na chvíli jsem přestal navádět aukce,podíval jsem se na diskusi, po chvíli jsem chtěl otevřít poslední aukci a nejde mně otevřít = abych mohl pokračovat v navádění přes podobnou. Nevím co se děje :?: :?: neb co jsem snad provedl špatně. Poradí někdo ,dík. :roll:
Dodávám == přepnul jsem z google chrom na mozilu a funguje to . Tak jsem z toho "blbý :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Twiggina » 26 lis 2011 18:01

Zdravím, jsem tu velmi krátce, ještě se rozkoukávám, ale jedno si nemohu odpustit.
Začala jsem dávat zboží do prodeje a musím uznat, že obsluha je naprosto perfektní, jednoduchá tak, že i já, která si dokáže občas velmi urputně sedět na kabelu, to bez problémů zvládám. :D
Děkuji tímto týmu auktivy a jelikož tu nemáte žádné kvítí tak posílám aspoň :beer: :D
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Vratislav16 » 27 lis 2011 11:17

A to teprv, když si vychutnáte další vymoženosti= na př. NEPRODANÉ AUKCE (pokud máte nastaven počet opakování)SE VÁM SAMY SPUSTÍ cca okolo půlnoci ( na aukru musíte sama + hrozí nebezpečí,že 1 fyzickou věc nakonec spustíte 2 i vícekrát :lol: ,
DALŠÍ ZDEJŠÍ VÝHODA= VYUČTOVÁNÍ PRODEJE + NAPSÁNÍ HODNOCENÍ,atd........ No chtělo by to zde ještě snad SLEDOVÁNÍ
(pomocí zadání klíčového slova v popisu).Jinak mně osobně zde již nechybí nic. U aukcí lze si přednastavit přes = NASTAVENÍ /
HROMADNÉ POZNÁMKY ,neb další ...... zprávy+ podmínky prodejce ,jež se objeví u zveřejněné aukce , neb po aukci =KUPCI =
zpráva na př. o mé dovolené ,atd........... :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod ancovicka-nails » 27 lis 2011 13:42

no hromadné podmínky prodejce, co se nastaví okamžitě do každé běžící aukce je skvělá vycytávka, když si vzpomenu, že na aukru se to muselo měnit ručně do každé aukce a když jich má člověk několik tisíc......
opravdu auktiva je uživatelsky velice přívětivá a hlavně vás nikdo neustále nepřesvědčuje, že je něco takto lepší a vy jste ten blbec co to nechápe jako se ted děje na aukru - viz nový vzhled, povinné placení přes payu atd.
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Twiggina » 27 lis 2011 16:48

Re: ancovicka-nails
Naprostý souhlas, aukro je nejspíš před krachem aneb o to vehementně usiluje svým chováním a nefunkčností. Dnes již nejde ani poslat na forum aukra nový dotaz, asi to zablokovali.
Budu se muset rozloučit s těmi skoro osmi stovkami co tam mám předplaceno na účtu a padám odsud. Dnes jsem zakoupila dvě aukce a konečný formulář nejde odeslat, tak kdo ví zda jsem vůbec něco koupila. :roll:
Už si brousím zuby na pár věcí zde, musím si udělat trochu radosti a hlavně oslavit přestup na auktivu. :D :drink:
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod Twiggina » 27 lis 2011 17:04

Re: Vratislav16
Dík za rady. Jsem děvče zvědavé a stará šťoura, tak jsem již hodně z toho vykoumala, je to paráda.
To vyúčtování prodeje a hodnocení si doufám také brzo vyzkouším. ;)
Na aukro zablokovaly možnost nových dotazů, tak jsem do pár stávajících diskuzí napsala kde mě prodejci najdou.
Asi mě označí za spam a poletím, ale co mohou čekat když se chovají, tak jak se chovají.

Věřím, že i nakupující brzo přijdou na to kam jít nakupovat.
Ještě jednou dík a hezký večer :beer:

AUKTIVA TÝME PROSÍM, PROSÍM SMUTNĚ KOUKÁM, NEBYLA BY TAM JEDNA ÚÚÚPLNĚ MRŇAVÁ KYTIČKA?
JSEM ABSTINENT A TADY ROZDÁVÁM PIVO, JÁ BYCH RADĚJI TO KVÍTÍ. :lol:
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod zanna72 » 27 lis 2011 18:22

Twiggina píše:Re: Vratislav16
Dík za rady. Jsem děvče zvědavé a stará šťoura, tak jsem již hodně z toho vykoumala, je to paráda.
To vyúčtování prodeje a hodnocení si doufám také brzo vyzkouším. ;)
Na aukro zablokovaly možnost nových dotazů, tak jsem do pár stávajících diskuzí napsala kde mě prodejci najdou.
Asi mě označí za spam a poletím, ale co mohou čekat když se chovají, tak jak se chovají.

Věřím, že i nakupující brzo přijdou na to kam jít nakupovat.
Ještě jednou dík a hezký večer :beer:

AUKTIVA TÝME PROSÍM, PROSÍM SMUTNĚ KOUKÁM, NEBYLA BY TAM JEDNA ÚÚÚPLNĚ MRŇAVÁ KYTIČKA?
JSEM ABSTINENT A TADY ROZDÁVÁM PIVO, JÁ BYCH RADĚJI TO KVÍTÍ. :lol:

Taky mi chybi kytky ve smajlikach tak prosim prosim něco pro žensky. :D
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Postřehy ze zakládání aukce

Příspěvekod vpdiablo » 27 lis 2011 20:34

Děvčata mam pro vas jednu radu, do jedne založky si otevřete třebas tento odkaz ...
http://www.smajlici163.wz.cz/

no a pak už jen stačí vkládat jen odkaz na smailika mezi tagy "Img" jako by to byl jakýkoliv jiný obrázek, my co máme IE bez pluginu to mame složitější v tom že k adrese smaila se dostaneme přes prave myšitko / vlastnosti a zkopirovat URL
případně můžete využít jakoukoliv stránku na které jsou smailici nebo gify
třeba tuto níže ...
http://sirmi.ic.cz/smajl.html

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron