Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Našli jste chybu?

Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 03:54

Jaký máte "obchodní model" či "plánovaný přístup" v situaci, kdy zde bude registrováno cca 20,000 uživatelů?

Je to možná v tuto chvíli naprosto "nepodstatný" dotaz, nicméně za posledních 5 měsíců, kdy zde přibylo cca 1500-2000 nových uživatelů, tak mám za naprosto prokázané, že pohotové reakce adminů na toto přímou úměrou reagují a již nejsou nadále v řádech "jednotek minut" ale spíše "desítek minut - až hodin".. Jste vůbec schopni ustát během 3měsíčního období nával cca 100.000 uživatelů a z toho vyplývající cca 1.000.000 aukcí?


mé dotazy jsou tak impertinentní, neboť neustále nezaznamenáváme jakékoliv dotazy na vystavené předměty - a co je horší, ani se nezobrazují skrze Google - tak kdo je má pak hledat? Na druhou stranu, jen totálně naivní prodejce si může myslet, že Auktiva při stovkách tisíc aukcí bude neustále veškeré náklady na své IT, clustery a připojení do netu hradit jen z nějaké pofidérní provize za zveřejňování reklamních bannerů... takže jaký obchodní model vlastně můžeme očekávat??
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod auktiva » 11 pro 2011 11:27

dobrý den,
to se vám jen zdá. Ono dost záleži kdy dotaz položíte a na naší současné vytíženosti. Navíc na fóru neustále někdo nesedí, práce máme opravdu mnoho a jako hlavní stále považujeme náš kontaktní email. Uživatelů sice přibývá, ale dotazů nikoli.

Obchodních plánů je nekolik, jde o to, zda chcete full service a kvalitní, nebo vám stačí nižší kvalita a zadarmo.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod gugacka » 11 pro 2011 20:50

CrayXMP píše: a co je horší, ani se nezobrazují skrze Google


hloupost, Auktiva je na tom líp, než Aukro....

zadejte do goglu "pdp-124p" jenom stránky česky, krásně je to tam vidět, jaký pořadí vede :)

Ebay
Odklepnuto
Auktiva
Naše maličkost
A teprv pak Aukro

A to se nebavim o tom, že Aukro musí mít mnohonásobně víc zpětných odkazů

p.s. jinak koukám že jste sem dnes přišel zase trošku poprudit co? Tý impertinence je na můj vkus až moc, nic ve zlým ;)
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 22:30

no.. tak to "PDP.cosi".. to fakt nevím, co ani je - ale asi to máte vyzkoušené..

no možná budete mít pravdu v tom, že se na mém příspěvku značnou měrou podepsalo zveřejněné vlákno na aukro, kdy nám Aukro vyhrožuje blokací účtu kvůli nějakému totálním "IDIOTOVI", co nás žaluje za úmyslně zamlčenou VIZUALNI vadu - při našich super kvalitních fotografiích (povzdech).. a Aukro mu to žere do té míry, že nám opakovaně vyhrožuje blokací účtu a vůbec je nezajímá, že tu vadu mohl způsobit sám kupující.. jen stále posouvají onen terminal date.

a co mě štve ze všeho nejvíc je, že pořád NEMAME SOUHLAS AUKTIVY s vystavováním našich "special" aukcí typu hromadný nákup.. z toho důvodu sem ani žádné další dávat teď nebudeme - protože práce spojená s jejich pozdější úpravou na případně schválené nové podmínky se nám naprosto nevyplatí..

P.S. ostatně vy se také dokážete pěkně ohledne USB padělků rozčilovat!
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod gugacka » 11 pro 2011 22:59

kdyby jste se obtěžoval to tam zadat, tak zjistíte že je to napájecí zdroj na hp d530, ale to je jedno.

přeskakujete z a do b na c. To je nesmysl.

Ne ve vašem vlákně ohledně blokace s Vámi povětšinou souhlasím, jenže svým DĚLEJ PROTOŽE TO JÁ TEĎ HNED CHCI všude kde se ukážete mě neskutečně sejříte. A určitě nejen mě. Ten žblept ve vlákně o odměně pro diabla snad ani nemá cenu komentovat

Ano rozčiluju se kvůli zlodějům. asi takhle :evil:
Vaše reakce mě rozčilují asi takhle :roll:

Snad ten rozdíl pochopíte a začnete vystupovat trochu kultivovaně a společensky ne sobecky jájájájájá
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod auktiva » 11 pro 2011 23:02

Jak jsme říkali, ta možnost by v současné debě byla značně nepřehledná a pokud si to chcete vzít na svá bedra a dohadovat se s kupujícími.. tak směle do toho ale my Vám s tím pak pomáhat nebudeme, již takhle máme infomail zaplňen dotazy, nad kterými občas žasneme.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 23:09

gugacka píše:kdyby jste se obtěžoval to tam zadat, tak zjistíte že je to napájecí zdroj na hp d530, ale to je jedno.

přeskakujete z a do b na c. To je nesmysl.

Ne ve vašem vlákně ohledně blokace s Vámi povětšinou souhlasím, jenže svým DĚLEJ PROTOŽE TO JÁ TEĎ HNED CHCI všude kde se ukážete mě neskutečně sejříte. A určitě nejen mě. Ten žblept ve vlákně o odměně pro diabla snad ani nemá cenu komentovat

Ano rozčiluju se kvůli zlodějům. asi takhle :evil:
Vaše reakce mě rozčilují asi takhle :roll:

Snad ten rozdíl pochopíte a začnete vystupovat trochu kultivovaně a společensky ne sobecky jájájájájá


zajímavé postřehy.. a ano, nezlobte se, ale jako obchodník "chci ted a ted a hned" - protože za dva roky mi to bude nejenom k ničemu, ale řada dalších tzv. "obchodníků" si naprosto nebere sebemenší servítky a prodává ještě ostřeji a v této souvislosti nezbývá než na daný stav buď reflektovat (a přizpůsobit se) nebo zmizet z trhu.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 23:10

auktiva píše:Jak jsme říkali, ta možnost by v současné debě byla značně nepřehledná a pokud si to chcete vzít na svá bedra a dohadovat se s kupujícími.. tak směle do toho ale my Vám s tím pak pomáhat nebudeme, již takhle máme infomail zaplňen dotazy, nad kterými občas žasneme.



mohu toto sdělení brát ve smyslu, že když si na nás budou případní kupující u vás stěžovat, že to nebudete považovat za jakýkoliv přestupek oproti platným Obchodním podmínkám a tedy v žádném případě nám z tohoto důvodu nehrozí žádné represe typu zablokování účtu apod.?
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod gugacka » 11 pro 2011 23:13

Pozor na to co mu odpovíte, to by se Vám jednou mohlo vymstít :D
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Obchodní model při 20.000+ uživatelů

Příspěvekod CrayXMP » 11 pro 2011 23:26

gugacka píše:Pozor na to co mu odpovíte, to by se Vám jednou mohlo vymstít :D



no to Bezpochyby.. zde máte můj absolutní souhlas.. (po nedávné zkušenosti na Aukro).. a jinak, co se týče vašeho HP zdroje - asi vám bude hned jasné, proč "mi to nic neříkalo" - protože nejsem HP expert . to že vás mé příspěvky "derou", je mi líto, ale znáte to.. někteří lidé zastávající názor "co na srdci, to na jazyku".. (u mně je to spíše co se mi bouří v krvi, to hned vyplivnout..) ;)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Další

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron