Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Našli jste chybu?

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod Mytys » 27 led 2012 09:38

Další příklad: Aukce se u Vás dají vystavit ZDARMA. Zadám li ve vyhledávači: aukce zdarma tak se tam neobjevíte vůbec. Jedno slovo do titulku a je po problému. vy ale máte všechna klíčová slova v pořádku že. Jak píšete nahoře. A já nemám pravdu jak google či seznam vyhledává. Nebudu se s vámi hádat ale přečte si jak funguje vahledávání na internetu. Já říkám že podle titulku stránky, popisu stránky, hlaviček textů, textů atd. Nikoliv podle zadaných slov v KEYWORDS.

Další příklad: Založte si pomocné stránky vysvětlující prodej na auktivě. Aukro je má proč ne vy?
http://www.aukro-aukce.eu/
http://www.aukce-aukro-cz.cz/aukro-aukce-online/
http://www.aukro-cz-aukce.wz.cz/
http://aukce-aukro-online.fyzmatik.cz/
a desítky dalších

Udělejte si jednostránkový informační popis vašeho portálu a já si ho klidně uložím na svoje firemní webové stránky.

Ještě si pořád myslíte že jste udělali vše pro Váš WEB? Chtěli jste připomínky tak je máte. Otázkou je zda na ně budete reagovat. Já chtěl jen pomoci aby to tu šlapalo lím.
Mytys


 
Příspěvky: 15
Registrován: 22 lis 2011 21:41

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod Vratislav16 » 27 led 2012 10:10

Mytys= klobouk dolů == to jste teda silný rádce. Přeji Vám i adminům hezký den.
Já jsem jen obyčejný uživatel, tak já takto radit nemohu :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod auktiva » 27 led 2012 17:51

mytis: my se s vámi nechceme hádat, ale optimalizaci děláme již nějaký čas a to co navrhujete jsme již zkoušeli. Problé sousloví jako je aukce zdarma, aukce online,... Je to že nejsou vyhledávané (stačí se podívat na seznamu na statistiky). Proto se snažíme jít jednak po vyhledávanějších výrazech a hlavně po slově aukce, kdy v kombinaci s dynamickymi popisky cílíme na vyhledávání jednotlivých položek a ne portálu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod Mytys » 27 led 2012 19:50

Poslední příspěvek

Aha, je vidět že nevíte o čem je řeč:
vy píšete - Problé sousloví jako je aukce zdarma, aukce online,... Je to že nejsou vyhledávané (stačí se podívat na seznamu na statistiky).

a na hlavní straně ve zdrojovém kódu máte: <title>aukce online - auktiva</title>

moje poznámka: Titulek je jeden z hlavních vyhledávacích faktorů na google. Máte v titulku hlavní stránky slova které podle Vás nejsou vyhledávané. Tím popíráte co tvrdíte.

Opravu hlavičky stránek si můžete udělat sami a zadarmo. Chtěl jsem Vám jen poradit zkušenostmi z vlastní praxe. Raději budete platit drahou reklamu na google či provádět drahý seo servis externími firmami. On je asi velký problém založit si zdarma podpůrné weby na free hostingu a další vychytávky ZDARMA.

Nic, končím tuto debatu, připadám si jako na aukru.
Mytys


 
Příspěvky: 15
Registrován: 22 lis 2011 21:41

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod AVL68 » 27 led 2012 20:49

Mytys, radu jste dal, dobrá vůle byla. Přesto, v tomto případě patří rozhodnutí jiným. ;)
PS: Ta poznámka o Auru byla míněna vážně? To už jste tu tak dlouho a máte tolik zkušeností na takové závěry? Zachovejte klid a přeji více nadhledu. :pivo:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod auktiva » 27 led 2012 21:25

Mytis: Aukce onllině - auktiva je v každé hlavičce ale slova online se chceme zbavit, opravdu nám spíše škodí.

<title> musí být dynamický, google ho jinak penalizuje.

Aukro si samo o sobě žádné podpůrné weby nezakládá, ty vytváří lidi v partnerském programu, což aukru v konečném důsledku i škodí (byly doky kdy kupříkladu na slovo aukro, bylo aukro.cz až ke konci hlavní stránky).

My se optimalizací zabýváme také dlouho a ono jedna věc je optimalizovat web, který má jasné zaměření a pak nás, kde každá stránka patří do jiného segmentu. Navíc google pro ČR je velmi špatný. Zadejte si do něj slovo aukce. Na prvním místě je web aukce.cz na kterém již několik let žádný aukční portál neběží, popis je falešný a web je přesměrovaný.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod Mytys » 03 úno 2012 20:57

Tak jsem si zadal slovo aukce ( na seznamu) jak mi radíte a vy jste až........
Podle čeho vyhledáno viz. zdroják: <p>Objevte ty nejzajímavější aukce</p>
Tam má být to nejdůležitější podle čeho má vyhledat. OBJEVTE co má kdo kde objevovat? NEJZAJÍMAVĚJŠÍ to je fakt správné slovo pro vyhledání auktivy? AUKCE ano to jediné slovo je správné - gratuluji. Možná by pomohlo změnit název webu na www.aukce-auktiva.cz . Z původní auktivy bych to přesměroval. Všiměte si že všichhi kdo mají ve webovém názvu aukce jsou před vámi.
Jo a na hlavní straně může být titulek klidně statický. U jednotlivých aukcí dynamický ale stejně vám to nějak nefunguje. Vyhledávání podle názvu předmětu funguje u aukra teda lépe i s propojením na Heuréku.
To jsou pouze mé poznatky, nejsem váš nepřítel. Už jsem se rozhodl že se vám do toho nebudu plést ale když jsem zjistil že za týden se vůbec nikdo nepodívá na moje aukce tak mi to nedalo.
Mytys


 
Příspěvky: 15
Registrován: 22 lis 2011 21:41

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod auktiva » 03 úno 2012 22:01

No vidíte, jednou to zkusíte a zrovna to nefunguje. Posledních pár měsíců jsme byli na seznamu na slovo aukce na průměrném 3. místě a pravděpodobně se tam zase během pár dnů vrátíme. Pořadí na seznamu bývá občas nestabilní.

Ano, aukce v doméně zabírá, ale každý kdo se v tomhle vyzná ví, že dlouhá doména škodí. Tady se jedná již o brand jako takový. Cílit na slovou aukce, které nemá nějakou extra hledanost by nebyl zase tak dobrý tah. Jak říkáme, snažíme se cílit na velký objem slov.

Jestli něco nefunguje, tak nám to musíte napsat a my to opravíme.

Napojení Aukra na Heureku se tu již někde řeší, škoda slov.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod FanParadise_eu » 13 bře 2012 00:01

Nechtěli by jste změnit Vánoční vzhled :shock: Auktivy?
Kdo tady přijde má mínění, že tady o čtvť roku pozadu, nebo to už je new design na tento rok?
btw. je to první věc, co mě tady zarazila a díval jsem se, zda Auktiva funguje, nebo skončila Vánocemi 2011 :!:
FanParadise_eu


 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2012 20:38

Re: Opravte si ten WEB ať jste vidět na internetu

Příspěvekod auktiva » 13 bře 2012 10:41

Toto je spíše zimní a příjde úplně nový vzhled.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron