Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Našli jste chybu?

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod drobek47 » 10 úno 2012 07:50

Vratislav16 píše:drobku= jinak řečeno : mám dotaz= proč nevybíráte přímo aukce z neprodaných ??????????? Jste 1 proti 5400 co jsou registrováni. Nikdo jiný to nechce !! to co Vy


Protože já mluvím o nově založených aukcích, ne o neprodaných. Ani při vybírání z neprodaných si bez editování nemůžu určit konec aukce. A nelžete, že to nikdo jiný nechce. Začal jste s tím Vy, já se jen přidal.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod drobek47 » 10 úno 2012 08:03

Vratislav16 píše:Co to AVL zde říkáte za bludy== já si neprodané aukce mohu spustit, jak chci : 1) čas mohu nechat původní, neb 2) čas mohu změnit + DÁLE SI MOHU NASTAVIT POČET OPAKOVÁNÍ =1 až 30 x === viz níže překopirovaná možnost :!: :!: :lol:
Zpozdit začátek aukce o: -Aukce se přesune do čekajících aukcí a začne až se zpožděním které zadáte
dny
hodiny
minuty

Opakování aukce: - Určí, kolikrát se aukce bude opakovat, při neúspěšném prodeji

Zrušit
..... TYTO INFORMACE VYČTETE ,POKUD BUDETE MÍT V NEPRODANÝCH NĚJAKOU AUKCI A BUDETE JI CHTÍT SPUSTIT= JINAK JE NEUVIDÍTE :!:


Mě nejde o to, aby aukce začala se spožděním. Když budu chtít, aby aukce začala v sobotu večer, tak si ji v sobotu večer spustím a nemusím to pracně nastavovat. Jde o to, aby končila kdy já chci a to bez předělání nejde. Škoda, že na odklepu zrušili pokec. Zrovna Vy jste si tam pochvaloval, jaká je to perfektní vychytávka. Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod Vratislav16 » 10 úno 2012 08:34

Já si nastavím čas spuštění již hnedka napoprvé a neřeším pozdější změny. To bych nedělal nic jiného. Mám i jiné zájmy. Jsem třebas rád , že je zde možno nastavit opakování neprodaných automaticky. Na aukru, když se nedá pozor, se mohou aukce při opakování spustit i 2x :!: Když jsem založil toto vlákno ,tak jsem něco navrhoval, ale vidím, že jsem skoro osamocen a tak na tom netrvám. Přizpůsobim se ,neb jsem adaptibilní ! Přeji hezký den
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod drobek47 » 10 úno 2012 09:09

Obrázek Nastavit čas spuštění při opakování tady sice lze, ale nemá to vliv na konec aukce! Jestli se pletu, tak mi prosím řekněte jak. Obrázek
A již nemám čas se o tom dohadovat, chci spustit nějaké aukce Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod Vratislav16 » 10 úno 2012 10:07

auktiva píše:Dobrý den,
konec aukce sice můžeme udělat s větším rozptylem, server je ale stejně dokáže zpracovávat s určitým krokem. Rádi bychom behem 1-2 mesíce řpišli na lepší server, takže pak třeba uděláme změnu a přejdeme na zpracování po minutě.

Takže já dneškem končím svou diskusi v tomto vlákně a nechávám toto na adminech.A nebudu je rozptylovat. Diskuse myslím bylo dosti a záleží, jaké admini mají možnosti. Jdu se vyvětrat ven.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod AVL68 » 10 úno 2012 11:58

drobek47, vratislav16: Nejsem si úplně jistý, zda všichni mluvíme o tom samém... :?
V každém případě souhlasím s Vratislavem - ukončeme toto téma. Můžeme se sem vrátit až to bude mít cenu - v "novém" systému. Třeba tam všechno bude a budeme jen chválit. Tož ať se zadaří. :pivo:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Předchozí

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron