Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Našli jste chybu?

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod AVL68 » 08 úno 2012 15:47

drobek47 píše:k bodu 3) Přesně takhle je to na odklepnuto, kde to mají perfektně propracované. Hromadně tam z neprodaných jedním kliknutím můžete zadat aukcí kolik chcete a ony se spouští po minutě...

No, uvidíme, jak to admini nakonec vyřeší. "Poučit" se jinde nemusí být na škodu, a vlastních nápadů mají jistě taky dost. Takže zatím :pivo: .
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod auktiva » 08 úno 2012 17:46

AVL68 píše:Nestíhám reagovat.
drobek47 píše:1) Nastavení začátku aukce nezabere žádný čas, protože zadávám pomocí prodat podobnou a tam to zůstává trvale nastaveno, tady musím vždy vyhkedat nastavení konce aukce a nastavit znovu.
2) Do čekajících lze přesunout z neprodaných kdykoliv jakékoliv množství aukcí v požadovaný čas bez jakéhokoliv příkazu.

1) Já psal o zadávání časového údaje při zakládání aukce.
2) Nevím zda si rozumíme. Lze do Čekajících přesunout aukci, která nemá zadaný čas vystavení? Tedy, že bez dalšího zásahu uživatele tam bude čekat na věky? Pokud je toto možné, tak je moje klábosení na toto téma zbytečné, protože vycházím z mylných informací.

Osobně si myslím, že při volbě Vystavit ihned je zadávání jakéhokoliv času zbytečné. Taková aukce se vystaví hned a skončí za x dní ve stejný čas. Pravda, tato možnost tu není.


Toto není pravda, tato možnostz tu je. Pokud s časem nehnete tak se vám aukce ukončí za požadovaný počet dnů. Akorát je to zaokrouhleno na pětiminutové intervaly. Nic víc.

Spustit neprodané rychle tu máme taky, akorát je ponechán původní čas, který uživatel požadoval.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod AVL68 » 08 úno 2012 21:40

auktiva píše:...Spustit neprodané rychle tu máme taky, akorát je ponechán původní čas, který uživatel požadoval.

Ano, v Neprodáno rychlé vystavení je. Já ale psal o Čekající aukce. Tam tato možnost není. Zmiňoval jsem to v souvislosti s touto "akademickou" 8-) úvahou:
AVL68 píše:1) Založím několik nových aukcí, u každé zvolím jiný čas ukončení. Třeba v intervalu 5minut.
2) Tyto aukce nevystavím hned, jsou "uloženy" do čekajících (funkce která nyní neexistuje).
3) Až "přijde jejich čas", spustím je všechny tlačítkem Spustit hned.
4) Aukce běží a končí v různé časy.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod auktiva » 08 úno 2012 22:12

V čekajících opravdu tato možnost není. Nikdo nepředpokládal, že by si tam někdo odkládal stovky aukcí.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod Vratislav16 » 08 úno 2012 22:30

čao= nezakládal jsem toto vlákno proto, aby se to tu tak moc motalo. Nezainteresovaný se v návrzích již ani nevyzná. Nakonec stavající stav mi vyhovuje. Jen jsem nastínil další možnost do budoucna , až zde na 1 aukci, neb u dalších aukcí 1 prodejce bude více zájemců. Takže při rozptylu 2-5 minut mezi koncem aukcí , aby 1 zájemce stihl přihodit v posledních vteřinách, po sobě končících aukcích. Což by přineslo určitou dramatičnost.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod drobek47 » 09 úno 2012 07:01

auktiva píše:V čekajících opravdu tato možnost není. Nikdo nepředpokládal, že by si tam někdo odkládal stovky aukcí.


Já čekající na nic jiného nepoužívám. Uložím tam aukce cik cak, jak mi to přijde pod ruku a potom v potřebný čas z toho vybírám ty, které chci spustit. (třeba nějaký námět). Tady to bohužel nejde.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod AVL68 » 09 úno 2012 18:42

Debata ve vlákně určitě zbytečná nebyla. Admini jistě ví, oč drobkovi jde a je jen na nich, zda mu v "zmodernizovaném" systému vyhoví.

V debatě můžeme pokračovat po změnách. ;)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod Vratislav16 » 09 úno 2012 20:10

drobku= jinak řečeno : mám dotaz= proč nevybíráte přímo aukce z neprodaných ??????????? Jste 1 proti 5400 co jsou registrováni. Nikdo jiný to nechce !! to co Vy
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod AVL68 » 09 úno 2012 22:33

Vratislave, Vy to stavíte do roviny: drobek proti všem. Tak to přece není... :roll:

Při rychlém opakování z neprodaných, se nemění "automaticky" čas konce aukce, v závislosti na času jejího vystavení. Zůstává ten původně nastavený. Chci-li změnit konec aukce, musím ji pracně editovat.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ČAS UKONČENÍ AUKCE=I DALŠÍ MOŽNOST

Příspěvekod Vratislav16 » 09 úno 2012 22:55

Co to AVL zde říkáte za bludy== já si neprodané aukce mohu spustit, jak chci : 1) čas mohu nechat původní, neb 2) čas mohu změnit + DÁLE SI MOHU NASTAVIT POČET OPAKOVÁNÍ =1 až 30 x === viz níže překopirovaná možnost :!: :!: :lol:
Zpozdit začátek aukce o: -Aukce se přesune do čekajících aukcí a začne až se zpožděním které zadáte
dny
hodiny
minuty

Opakování aukce: - Určí, kolikrát se aukce bude opakovat, při neúspěšném prodeji

Zrušit
..... TYTO INFORMACE VYČTETE ,POKUD BUDETE MÍT V NEPRODANÝCH NĚJAKOU AUKCI A BUDETE JI CHTÍT SPUSTIT= JINAK JE NEUVIDÍTE :!:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron