Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Našli jste chybu?

Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod bluepearl » 15 dub 2012 21:23

Při jakékoliv snaze upravit inzerát nebo pohybu po mém účtu mě to při cca každém 3 kliku háže na přihlašovací tabulku na auktiva a vyžaduje opět přihlášení. Nejsem schopen učinit více jak 3 úkony ,,kroky klikem myši,, aby mě to na přihlášení nehodilo zase a zase.
bluepearl


 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 srp 2011 17:46

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod Vratislav16 » 15 dub 2012 22:35

Zdravím = pletete si pojmy == opravujete AUKCI a ne INZERÁT :!: TAKŽE = otevřete si aukci , kterou chcete opravit + upravit .
(samozřejmě : jste přihlášen) . PO OTEVŘENÍ == vpravo máte napsáno (v modrém poli) :PRODAT PODOBNÝ PŘEDMĚT / ZMĚNIT AUKCI ==== na tohle klepnete : a můžete měnit text , obrázky ,atd a pokračujete dál, až znovu AUKCI SPUSTÍTE . Jen jste slepý, to já dříve byl také :lol: == přeji hodně zdaru při opravě aukce :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod bluepearl » 16 dub 2012 08:30

Dobrý den pane Vratislav, děkuji za reakci ale tím to nebude. V auktivě se pohybovat umím, vystavovat aukce i upravovat aukce, rovněž je znovuvystavovat. Problém který mám není v neznalosti v úpravě ale zřejmě někde v systému. Nejedná se jen o opravy aukcí ale o takřka jakýkoliv pohyb na uživatelském účtu který mě stále směruje na přihlašovací tabulku. Udám jeden z mnoha případů jako příklad.

Zobrazí se přihlašovací tabulka - přihlásím se - jsem přihlášen - vlezu do sekce ,,prodávám,, - v ní kliknu na stránku č.2 - opět mě to hodí na tabulku s přihlášením - zase se jménem a heslem přihlásím - vlezu třeba na stránku 3 (pokud mě to pustí) - najdu inzerát který chci upravit - kliknu na záložku editovat inzerát - opět mě to hodí na tabulku přihlášení uživatele.
Prostě neudělám více jak 3 kliky myší na uživatelském učtu, aby to po mě stále dokola nechtělo přihlášení.

Co se týká pojmu - aukce a inzerce, uvedl jsem to myslím dobře, jsem zvyklí aukcí nazívat prodej který je doslova ,,aukce,, a inzercí prodej který je za cenu ,,kup ted,,

Děkuji za vysilující radu a jsem rád za pomoc, ale tento problém je zřejmě někde u Auktivi, nikoliv v mých zkušenostech. :pivo:
bluepearl


 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 srp 2011 17:46

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod Vratislav16 » 16 dub 2012 08:38

Zkuste otevřít v jiném prohlížeči ( sdělte co používáte) , Já používám = GOOGLE CHROM == mám to bez závad , někdy otevírám AUKTIVU přes MOZILU .Třebas : není jedno, zadáte přihlašovací heslo špatně= můžete mít zapnut CAPS LOCK :lol: Možná je to použitým prohlížečem, nebo děláte nějakou chybu Vy :!: :!: :!:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod bluepearl » 16 dub 2012 09:02

Mozilu - FIREFOX 10.0
a přihlášení (jméno a heslo) je v pořádku, jinak by mě to v případě špatně zadaného vubec neukázalo můj účet a mé produkty, jen mě to opakovaně háže na přihlášení pořád dokola. Do soboty to jelo ok, ted to blbne. Vymazal jsem i coocís, mezipaměť a historii a nepomohlo. Mozili bych se nerad vzdával, mám v ní tisíce jiných podpůrných produktů pro svou práci.
bluepearl


 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 srp 2011 17:46

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod auktiva » 16 dub 2012 11:55

Dobrý den,
přetrvává problém stále? Při podobných problémech nám prosím napište přes kontaktní formulář, fórum nečteme tak často.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod vpdiablo » 16 dub 2012 18:46

IE9 bez problemu. A vzhledem k tomu že se system auktivy zatím nezměnil, to znamená vše funguje stejne jako pred týdnem či dvěma, viděl bych chybu u firefoxu ... aktualizace, nebo konfliktni problem se zobrazovanim stranek, který se dříve neprojevil.

PS: mě se stalo při online hře že jsem hral na serveru, najednou spadla hra a pokaždé když jsem se nalogoval na server hra spadla, pokud jsem ale šel na jiný hra fungovala bezproblemu, nakonec sem musel obnovit soubory hry, které se tvářily jako nezměněné ale po jejich nahrazení už zase vše fungovalo. Třeba to bude podobny případ.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod auktiva » 16 dub 2012 21:27

Nám se někdy zdá že i počítače mají duši a čas od času se zblázní. Někdy pomůže prostý restart
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod bluepearl » 17 dub 2012 20:38

Dnes to přestalo, samo od sebe, bez restartu, bez ničeho.
bluepearl


 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 srp 2011 17:46

Re: Přihlašovací tabulka - pořád dokola

Příspěvekod Vratislav16 » 17 dub 2012 22:03

:drink: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron