Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přihlašování do fóra

Našli jste chybu?

Přihlašování do fóra

Příspěvekod www.1moto.cz » 14 bře 2014 23:22

Mám zde ještě druhou identitu Palbro a zaboha mi nejde se přihlásit fóra, heslo s kterým se přihlásím na Hlavní stránku a aukcí jsem si nechal zaslat nové a funguje, do fóra se s ním nedostanu a když odkliknu zaslání nového hesla, tak se dostávám zpět do hlavní aplikace kam přístup mám. Psal jsem nějaký den zpátky pomoci kontaktního formuláře a nikdo zatím nereagoval.
Kdysi jsem se fo fóra z identity Palbro přihlašoval, dokonce jsem tam i přispěl a teď to nejde. Díky za pomoc s řešením problému.
Uživatelský avatar
www.1moto.cz


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 pro 2010 14:25

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod www.1moto.cz » 14 bře 2014 23:27

Ještě jsem si všiml, že je zde nějak přesunutý čas o hodinu dopředu. Psal jsem v pátek 23:22 a vidím čas příspěvku sobota 00:22
Uživatelský avatar
www.1moto.cz


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 pro 2010 14:25

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod vpdiablo » 15 bře 2014 22:06

www.1moto.cz píše:Ještě jsem si všiml, že je zde nějak přesunutý čas o hodinu dopředu. Psal jsem v pátek 23:22 a vidím čas příspěvku sobota 00:22

čas si nastavujete ve vašem profilu fora, je to proto, že forum je primárně určeno pro uživatele připojující se z různých časových pásem a každý uživatel si tak nastavuje sve časove pasmo fora.
Jděte na uživatelský panel (vlevo nahoře) pak karta nastavení a pokud máte dobře časové pásmo, mrkněte zda je nebo není zaškrtnuto políčko s platí letní čas
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod Vratislav16 » 16 bře 2014 10:42

vpdiablo píše:
www.1moto.cz píše:Ještě jsem si všiml, že je zde nějak přesunutý čas o hodinu dopředu. Psal jsem v pátek 23:22 a vidím čas příspěvku sobota 00:22

čas si nastavujete ve vašem profilu fora, je to proto, že forum je primárně určeno pro uživatele připojující se z různých časových pásem a každý uživatel si tak nastavuje sve časove pasmo fora.
Jděte na uživatelský panel (vlevo nahoře) pak karta nastavení a pokud máte dobře časové pásmo, mrkněte zda je nebo není zaškrtnuto políčko s platí letní čas


Takže ještě jednou= NAHOŘE JE = OBSAH FORA / VŠEHOCHUŤ / KECÁRNA ...pod tím klepněte na =UŽIVATELSKÝ PANEL =
po otevření na = NASTAVENÍ ....... a zde si laskavě nastavte své časové pásmo. MNOZÍ DISKUTUJÍCÍ MOHOU BÝT TŘEBAS = v tramtarii, Americe, Australii a tam je všude jiný čas . Doufám stačí na vysvětlenou.
:pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod www.1moto.cz » 16 bře 2014 13:04

Díky pánové, už mám nastavené správně. Teď ještě, abych se mohl přihlašovat do fóra se svou druhou identou.
Uživatelský avatar
www.1moto.cz


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 pro 2010 14:25

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod Vratislav16 » 16 bře 2014 15:11

Je pravda , že forum a aukce jsou tzv samostatné jednotky, ale pokud jde se přihlásit na aukci pod jmenem = palbro= a heslem, nevidím důvod ,aby to nešlo i na forum. Musíte dělat nějakou chybu. Já na př. používám stejné heslo pro více jmen a mám po problémech.
NA AUKCI JDE PROVÉST ZMĚNY PŘES = MŮJ ÚČET / NASTAVENÍ / NASTAVENÍ FORA / OSOBNÍ ÚDAJE / atd = můžete změnit i adresu bez občanky !!!!!!!!!!! Ale na tuto adresu Vám třebas dojde vydražena zásilka ... TAKŽE JIŽ VÍTE ASI, JAK NA TO ???? :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod www.1moto.cz » 16 bře 2014 17:38

Nejde to, už jsem udělal hejno pokusů včetně zaslání nového hesla, do aukcí se přihlásím, do fóra ne. O nic ale nejde, když budu mít něco na srdci, mohu použít tuto identitu. Admíni to stejně asi nečtou, psal jsem jim pomocí kontaktního formuláře a nereagují.
Přeji příjemný večer.
Uživatelský avatar
www.1moto.cz


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 pro 2010 14:25

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod Vratislav16 » 16 bře 2014 17:59

www.1moto = před chvíli jsem Vám poslal email . Pokud se přihlasíte normál do aukce , tak musíte i pod stejným jménem + heslem na diskusi. Jestli jste na aukci www.1moto , tak na diskusi se můžete přihlásit = palbro + heslo (palbra) = je mně to divné , nemáte zapnut caps Lock ?? JInak další pokyn máte v emailu, tady jej nebudu prezentovat. Mějte se fajn :opily:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod Palbro » 16 bře 2014 21:06

Tak po zásahu adminů to konečně funguje. Děkuji
Hledáš li pomocnou ruku, najdeš ji na konci své paže...
Uživatelský avatar
Palbro


 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 zář 2011 16:08

Re: Přihlašování do fóra

Příspěvekod Vratislav16 » 03 dub 2014 07:29

ZKUŠEBNĚ = je čas 8:29
Doplněno === NEZAPOMEŇTE SI NASTAVIT == LETNÍ ČAS . JAK NA TO ??? JEDNODUŠE = přihlaste se na FORUM , pak po otevření FORA = vlevo nahoře klepněte na UŽIVATELSKÝ PANEL / NASTAVENÍ / uděláte myší puntík do kolečka =PLATÍ LETNÍ ČAS /ANO (nezapomeňte potvrdit !)
a máte vystaráno zase do změny na podzim , kdy budete muset zase změěnit = JINAK nebudete mít "alibi" = u diskuse se Vám objeví čas o hodinu jinak
:lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron