Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Odesílání infomailů

Našli jste chybu?

Odesílání infomailů

Příspěvekod Pivni_Tacky » 14 říj 2014 08:48

Který ultra k...t vymyslel ten nečitelný kód při odesílání info mailů ????????? :lol: Vystavil jsem spoustu zajímavých předmětů a chci rozeslat svým bývalým zákazníkům z Aukra info o ( pro ně ) velmi zajímavém zboží a na odeslání jednoho infomailu potřebuji půl hodiny , protože jeden kód je zcela nečitelný a když ho neopíši správně - COŽ ANI NEJDE !!! - tak všechno zmizne a já ho musím vyplňovat znovu !!!!!!!!!!!!! TO JSTE NA TOM OPRAVDU TAK DOBŘE, ŽE NEPOTŘEBUJETE PŘETÁHNOUT ZÁKAZNÍKY Z AUKRA ??????? :drink: :drink: :drink:
Pivni_Tacky


 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2014 19:51

Re: Odesílání infomailů

Příspěvekod Vratislav16 » 14 říj 2014 11:20

Já posílám svým partnerům odjinud také emaily ,aby se podívali na AUKTIVU == ale nesetkal jsem se s požadavkem na nějaký kod == psal jsem Vám email = upřesněte co vlastně Vám nejde . Stačí jen par klepů myší + překopirování a za minutu je hotovo.Nevím co provádíte půl hodiny ,jak píšete :mrgreen: Přes nick aukra je problém, neb kdysi na aukru dělali =tytyty,takže další možnost přes email partnera = překopirováním zprávy. Takže zajímalo by mne opravdu co Vy provadíte půl hodiny ...... a jak to provádíte. Když já to mám za necelou minutu ( myslím tu samou upoutávku).
Je ale pravda, že upozornění pro partnera posílám jinak( ne přes DOPORUČIT) =ale přes klasický email a zde nemusíte vyplňovat "dle Vás nesmyslné znaky" :drink: :drink: :drink:
Naposledy upravil Vratislav16 dne 17 říj 2014 07:42, celkově upraveno 3
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Odesílání infomailů

Příspěvekod Vratislav16 » 15 říj 2014 07:50

Nyní jsem zkoušel i to co jste prováděl půl hodiny = já to měl za minutu = OTEVŘEL JSEM SVOU AUKCI ,pak =DOPORUČIT / i ten kod jsem napoprvé napsal správně ( je to ochrana proti spamu) ,to upozorňujeme na konkretni svou aukci, v textu pak rozvedete své upozornění ) a musíte stejně vepsat doručitelův email. Já Vám poslal emailem text UPOZORNĚNÍ
NA MÉ AUKCE. Kdy toto jen kopíruji a odesílám klasicky emailem a hotovo :lol: NÍŽ JE UKÁZKA UPOUTÁVKY PŘES AUKTIVU :
Zajímavá aukce
Dobrý den
Vratislav16 Vás chce upozornit na skvělou aukci MINCOVKA = MINCOVNÍ = URUGUAY /TLAČENÁ*ka1929 běžící na serveru Auktiva.cz

ahoj = podívej
S pozdravem vaše Auktiva.cz

NAKONEC = jen mne štve , že mnozí vybuchnou , neprověří si i jiné možnosti. Panu diskuterovi jsem poradil i přes email ,ani nereagoval ( nepoděkoval, neb mi nenadal). No přeji mu ať se mu tady daří :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Odesílání infomailů

Příspěvekod Pivni_Tacky » 22 říj 2014 13:20

Vážený pane Vratislave, VY JSTE OPRAVDU GENIUS !!! :pivo:
Napoprvé jste mi odpověděl naprosto NESMYSLNĚ !!! takže jsem na to ani nereagoval !!!
A NA PODRUHÉ V PODSTATĚ TÉŽ !!!
PSAL JSEM V MOJÍ PŘIPOMÍNCE ŽE NEMŮŽU PŘEČÍST KÓD , KTERÝ JE Z MNĚ ABSOLUTNĚ NEZNÁMÉHO DŮVODU NEČITELNÝ !!! JO, MNĚ SE TO Z DVACETI POKUSŮ PODAŘILO TAKÉ NĚKOLIKRÁT ROZLUŠTIT, ALE NEJMÉNĚ DESETKRÁT !!! ZDŮRAZŇUJI 10 X !!! TO PŘEČÍST NEŠLO !!! PROTO JSEM TO ZDE NAPSAL !!! UDĚLAT NĚJAKOU SLUŽBU A PAK JI ZKOMPLIKOVAT TAK, ABY NŠLA VYUŽÍVAT - TO MŮŽE UDĚLAT JEN KRETÉN !!! ZDŮRAZŇUJI IMBECIL A KRETÉN !!! Chápu ochranu proti SPAMU !!! A nic proti ni nemám , spíše naopak !!! Dost často mne otravují kreténi jako mapř. Váš jmenovec Jaroslav Štěrba z Mor.Třeb. :mrgreen: - Doufám že nejste rodina !!! :oops: Ale jestli někdo v aukci udělá službu upozornění na aukci, tak je to snad proto, aby prodávajícímu usnadnil práci !!! A ne aby ji zkomplikoval !!! Na eBay tuto službu využívám již více než 10 let a naprosto bez problémů i s ochranou proti Spamu !!! Tady ji využívat NEMŮŽU A NEBUDU !!! protože nemám čas přecvakávat desetkrát ochraný kód !!!
A MNE VŮBEC NEZAJÍMÁ VĚTA KTEROU POUŽÍVÁTE VY PRO PŘILÁKÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ !!! JÁ JSEM PRODAL NA EBAY více než 200 000 předmětů do celého světa !!! TAK CO vY MNE CHCETE UČIT ???
Pokud chcete abych Vám odpověděl, tak pište k věci !!!!! Pokud tomu nerozumíte , tak k tomu NEPIŠTE !!! A poděkovat jsem neměl za co, neboť jste mi nepomohl !!!
A NEZAPOMEŇTE TO NAPSAT ČERVENĚ :oops:
Pivni_Tacky


 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2014 19:51

Re: Odesílání infomailů

Příspěvekod Vratislav16 » 22 říj 2014 14:08

Pane pivni_tacky = nejsem genius a nejsem příbuzný s tím z Mor.Třebové.Jste prvý,kterému za 5 roků =způsob odesílání infomailů vadí. Dále Vám doporučuji, až Vám hlava vychladne, tak napište adminům přes kontakt přímo ( je tam i jejich email) a tam se jim vypište co Vás trápí.A doporučuji Vám= příště nevystupujte jako mistr světa s tím ,že ostatní jsou jen pitomci. Tady ty pitominy v diskusích admini vesměs nečtou a tak znovu= vypište jim své bolístky přes kontakt , ahojjjjjjjj.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Odesílání infomailů

Příspěvekod ATONAJ_2013 » 31 pro 2014 17:01

200 000aukcí prodal do celého světa na ebay.Tomu nevěřím jsem tam reg.a za aukci platím na 10 dnů průměr 1 US dolar.Když neprodám a kde jsou provize? další US doláč!!!
To bych raději vrazil do baráku nebo do vzdělání!!
Jako vtip taky nic moc!!!
ATONAJ_2013


 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 led 2013 12:28


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron