Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Našli jste chybu?

Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod tony43 » 04 lis 2015 10:24

Jak jsem již několikrát upozorňoval stále přetrvává zásadní technická chyba ! Pod si otevřete jakoukoli nabídku a kliknete pod základní snímek na titul " Více fotografií " , pak se vám žádné nezobrazí, ale vrátí vás to zpět na hlavní stranu. To musí zákonitě odradit každého nového návštěvníka www.auktiva.cz !!! Totéž se stane pokud si dole zvětšíte snímek a zavřete ho abyste se vrátil zpět do té nabídky. Opět vás to hodí na HLAVNÍ STRANU !!!
tony43


 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 pro 2009 14:39

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod Behemot » 07 lis 2015 20:23

Tady to je mrtvý, vykašlete se na to a jděte jinam…

BTW, schválně za jak dlouho donde dědek zase prndat ty jeho nečitelný kydy :lol:
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod tony43 » 08 lis 2015 11:59

Dotaz pro uživatele Behemot : Tak proč zde nakupujete, když je to tady podle vás mrtvé ?
tony43


 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 pro 2009 14:39

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod tony43 » 09 lis 2015 07:10

Obě technické chyby na které jsem upozornil jsou již odstraněny !!! Za všechny skalní příznivce http://www.auktiva.cz DĚKUJI !!!
tony43


 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 pro 2009 14:39

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod Vratislav16 » 09 lis 2015 19:27

TOTO má jeden zdejší prodejce ( v kategorii pivo =uzavěry) u svých aukcí
Činnost na Aukru jsem ukončil ,neboť to je totální chaos, ve kterém nic nefunguje a arogantní primitivové, kteří si říkají Aukrotým, Vám sice nikdy s ničím nepomůžou, ale o to více jsou důležití ! Za 11. let činnosti na Aukru jsem nejméně 30 x žádal o vyřešení nějakého problému, ale nikdy zdůrazňuji NIKDY , t.zn. !!! ANI JEDNOU !!! JSEM SE NEDOČKAL POMOCI !!! Když jsem poslal mail, že mi píšou kupující, že mi nefunguje "Kup teď" tak mi vysoce inteligentní členka Aukrotýmu sdělila, že JÁ jim mám poradit jak na to !!! FUJ !!!

!!! z Aukra je mi na blití !!!
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod Behemot » 21 lis 2015 20:21

tony43 píše:Dotaz pro uživatele Behemot : Tak proč zde nakupujete, když je to tady podle vás mrtvé ?

coto blábolíte
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod Vratislav16 » 22 lis 2015 13:27

Behemote = nejančete = nakoupil jste zde minimálně 17 aukcí ,asi jste ještě nevystřizlivěl po včerejšku,blabolíte Vy a ne tony... :opily: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

VYPADEK OD26.8. DO 28.8.2022

Příspěvekod Vratislav16 » 28 srp 2022 14:41

VÁŽENÍ, KDO JSTE NYNÍ na auktiva.cz ,NAPIŠTE SVÉ PROBLÉMY. AUKTIVA OD 26. srpna 2022 měla vypadek skoro 2 dny.POSLEDNÍ ZPRÁVA OD ADMINISTRÁTORA JE,ŽE DOMENA JE PŘESMĚROVÁNA,
na https//www.aukcezahajena.cz/ ,píše na tomto foru uživatel Vratislav16
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Zásadní technická chyba bohužel stále neodstraněna !!!

Příspěvekod Stepco » 01 led 2024 21:53

Vratislav16 píše:TOTO má jeden zdejší prodejce ( v kategorii pivo =uzavěry) u svých aukcí
Činnost na Aukru jsem ukončil ,neboť to je totální chaos, ve kterém nic nefunguje a arogantní primitivové, kteří si říkají Aukrotým, Vám sice nikdy s ničím nepomůžou, ale o to více jsou důležití ! Za 11. let činnosti na Aukru jsem nejméně 30 x žádal o vyřešení nějakého problému, ale nikdy zdůrazňuji NIKDY , t.zn. !!! ANI JEDNOU !!! JSEM SE NEDOČKAL POMOCI !!! Když jsem poslal mail, že mi píšou kupující, že mi nefunguje "Kup teď" tak mi vysoce inteligentní členka Aukrotýmu sdělila, že JÁ jim mám poradit jak na to !!! FUJ !!!

!!! z Aukra je mi na blití !!!


Bohužiaľ mám podobnú skúsenosť a preto som tiež po dlhých rokoch z Aukra odišiel. Aukrotým sú totálni primitívi, ktorí ani nechápu čo od nich chcete. A preto nie sú schopní pomôcť ani poradiť.
Stepco


 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2023 23:06


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron