Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Chybné údaje o aukci

Našli jste chybu?

Chybné údaje o aukci

Příspěvekod Danuna » 02 pro 2018 17:12

Po zaregistrování na auktiva.cz hned první zkušenost není dobrá. Aukci na knihu Harém Colina Falconera jsem sice vyhrála, ale bohužel knihu nemám. Prodejce Moravec Miroslav Kutná Hora mi po zavolání telefonem ohledně upřesnění předání sdělil, že kniha byla předevčírem prodána a on bohužel ještě nestačil toto na aukčním portálu opravit. Musím dodat, že následovala omluva s tím, že budu zařazena na listinu čekatelů. Tak nevím, jsem v rozpacích a vkrádá se myšlenka, že prodejce si představoval vyšší cenu a hodlá knihu nabídnout za čas znovu.Každopadně si myslím, že toto by se dít nemělo a považuji to za elementární chybu vašeho portálu a doufám, že příště bude vše v pořádku.
Danuna


 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 pro 2018 11:53

Re: Chybné údaje o aukci

Příspěvekod Vratislav16 » 02 pro 2018 20:06

:pivo: Milá paní ,mašinerie AUKTIVY (admini) s problémem nic nesvedou. Ale Vy ano= MÁTE MOŽNOST TENTO PROBLÉM "OSLADIT" prodejci formou KOMENTÁŘE = HODNOCENÍ , napsat komentář a dát aaaaž NEGATIVNÍ HODNOCENÍ a další kupci si pak dají pozor na tohoto prodejce . Takto můžete i napsat prodejci = dostala jste i jeho email, aby si uvědomil........
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron