Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

hodnocení

Našli jste chybu?

Re: hodnocení

Příspěvekod Vratislav16 » 31 srp 2012 08:07

Krytias = zase říkáte něco.... = PROSTĚ JSTE PŘEHLÉDL ,ŽE OKNO : KOMENTÁŘE můžete přepnout na ==(jděte ale přes = MŮJ ÚČET /VŠECHNY KOMENTÁŘE / OBDRŽENÉ / DOSUD NEUDĚLENÉ ......... dle toho na co si to přepnete === takže uvidíte = u jednotlivých aukcí ,na př. VÁMI UDĚLENÉ, nebo UDĚLENÉ PARTNERY VÁM :!:
Já na př. ,když odesílám zásilku ( po kontrole ) udělím jemu KOMENTÁŘ. Když mně dojde aukce poštou (po kontrole) = udělím partnerovi KOMENTÁŘ-HODNOCENÍ.Abych nezapomněl = OD PARTNERŮ NEVIDÍTE HODNOCENÍ PROTO= ŽE VÁM HO JEŠTĚ NEDALI .Ještě nakonec.......
Na př. =pravda= v jiném vlákně požadoval, když 1 kupec vydraží třebas 50 aukcí, aby šlo jednodušeji (hromadně) mu udělit komentáře= toto admini přislíbili. Přeji hezký den :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: hodnocení

Příspěvekod Krylias » 31 srp 2012 18:44

Vratislav16 píše:Krytias = zase říkáte něco.... = PROSTĚ JSTE PŘEHLÉDL ,ŽE OKNO : KOMENTÁŘE můžete přepnout na ==(jděte ale přes = MŮJ ÚČET /VŠECHNY KOMENTÁŘE / OBDRŽENÉ / DOSUD NEUDĚLENÉ ......... dle toho na co si to přepnete === takže uvidíte = u jednotlivých aukcí ,na př. VÁMI UDĚLENÉ, nebo UDĚLENÉ PARTNERY VÁM :!:
Já na př. ,když odesílám zásilku ( po kontrole ) udělím jemu KOMENTÁŘ. Když mně dojde aukce poštou (po kontrole) = udělím partnerovi KOMENTÁŘ-HODNOCENÍ.Abych nezapomněl = OD PARTNERŮ NEVIDÍTE HODNOCENÍ PROTO= ŽE VÁM HO JEŠTĚ NEDALI .Ještě nakonec.......
Na př. =pravda= v jiném vlákně požadoval, když 1 kupec vydraží třebas 50 aukcí, aby šlo jednodušeji (hromadně) mu udělit komentáře= toto admini přislíbili. Přeji hezký den :pivo:

:?: :?: :?: :D No comment.
Prečo to spraviť ľahšie keď to ide aj ťažšie? To ste teda sem dali radu za 100 bodov :roll:
Ja to nepotrebujem vidieť po prihlásení vo svojom profile (inak aj profil je veľmi nedobre spravený - 3-ka bude hádam prehľadnejšia)
Tam som si hodnotenia našiel dávno aj bez Vašej "rady".
Viete vôbec čo som mal na mysli? Nezdá sa mi... Ja som už rozdal 1000-ky hodnotení - mne nemusíte písať ako a kedy ich udeľujete Vy...
Pekný večer prajem...
Naposledy upravil Krylias dne 31 srp 2012 18:53, celkově upraveno 1
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: hodnocení

Příspěvekod vpdiablo » 31 srp 2012 18:52

Krylias píše:No a čo z toho vyplýva?
Že tam chýba možnosť si prezrieť hodnotenia udelené daným užívateľom, ktoré je bežné na eBay,Aukre a iných aukčných portáloch.

Máte na mysli podívat se na hodnocení, které udělil daný uživatel jehož kartu máte otevřenu. Ano to tu vidět není, své si zobrazíte, ale když se díváte na jiného uživatele, tak hodnocení "Udělené uživatelem xxyz" chybí, co to dát jako návrh aby to v nové verzi Auktivy bylo vidět.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: hodnocení

Příspěvekod Krylias » 31 srp 2012 18:54

vpdiablo píše:
Krylias píše:No a čo z toho vyplýva?
Že tam chýba možnosť si prezrieť hodnotenia udelené daným užívateľom, ktoré je bežné na eBay,Aukre a iných aukčných portáloch.

Máte na mysli podívat se na hodnocení, které udělil daný uživatel jehož kartu máte otevřenu. Ano to tu vidět není, své si zobrazíte, ale když se díváte na jiného uživatele, tak hodnocení "Udělené uživatelem xxyz" chybí, co to dát jako návrh aby to v nové verzi Auktivy bylo vidět.

Bingo - konečne trefa do čierneho ;)
ÁNO - ja som to aj písal v tom duchu aby sa to zamontovalo do new verzie.

Veď stačí iba máličko a prehľadne :arrow:

Obrázek

Obrázek
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: hodnocení

Příspěvekod Vratislav16 » 31 srp 2012 21:36

Již dříve ( v jiném vlákně) auktiva psala, že to nebude měnit. Každému je prd po tom co já někomu dám za hodnocení. Může se ale podívat, jaká hodnocení jsem dostal já . No a z hodnocení může každý zjistit, kdo ským "obchoduje. Na aukru zavedli dobrou věc ,že tam hodnocení (o jakou aukci se jedná) ,nepovolaný po určité době neuvidí,neb jsou pak aukce přesunuty do archivu :roll:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: hodnocení

Příspěvekod Krylias » 31 srp 2012 22:40

Vratislav16 píše:Na aukru zavedli dobrou věc ,že tam hodnocení (o jakou aukci se jedná) ,nepovolaný po určité době neuvidí,neb jsou pak aukce přesunuty do archivu :roll:

Ale však tak je to na každom aukčnom portále už roky rokúce.Nepoznám ani jeden,ktorý by archivoval staré aukcie nadosmrti.
Aukro má 60 dní,eBay 90 dní ... Nič proti tomu nemám.
Nevidím však ani jeden jediný pádny dôvod prečo to AUKTIVA nezmení či meniť nechce :?: Mám na mysli to hodnotenie ako som ho tu opísal.

Ad Aukro: Má už dlhšie šifrovanie nickov (užívateľov),ktorí prihadzujú {presne tak ako to má aj eBay} a ja i napriek tomu dokážem veľmi ľahko zistiť kto práve prihadzuje na dané aukcie, takže ani to nie je extra platné - keď už.
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Předchozí

Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron