Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Prosím o radu

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

Re: Prosím o radu

Příspěvekod Vratislav16 » 30 črc 2011 11:02

Souhlasím s administrátory= prostě lidi nic nečtou( OBCHODNÍ PODMÍNKY,CENÍK,VĚRNOSTNÍ PROGRAM) http://www.auktiva.cz/vernostni-program http://www.auktiva.cz/cenik/ http://www.auktiva.cz/podminky/

Pak se hrozně divíme :lol: a novináři to nafukujou ( aby prodali svou snahu) , že na př. někdo pro dluh 500,-Kč příjde o barák za milion ! !TO BERTE JAKO PŘIROVNÁNÍ. Každý je strůjcem štěstí svého. :mrgreen: :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prosím o radu

Příspěvekod AVL68 » 30 črc 2011 20:49

Auktiva: A proč místo Dobít kredit není uvedeno Dobít účet? Vždyť po kliknutí na Dobít kredit dojde k připsání Kč na můj účet, NE NA KREDIT :lol: . Je nutné držet se termínu KREDIT?

Při zobrazení:
Stav účtu xxx.xx Kč
Dobít účet.
by snad dotazů ubylo. Nebo ne? Mě to takhle připadne logičtější a méně matoucí.

Ještě se zeptám. Proč je při mém stavu účtu 302Kč uvedeno Dobít kredit s VYKŘIČNÍKEM? Nestačila by tečka? 8-) Ten vykřičník (červený) by se mohl objevit při stavu pod 50Kč (například).

CrayXMP: U mobilů máme přeci taky KREDIT v Kč. ;)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Prosím o radu

Příspěvekod CrayXMP » 30 črc 2011 22:22

CrayXMP: U mobilů máme přeci taky KREDIT v Kč.


Jenže to srovnáváte nesrovnatelné: u mobilů je kredit v Kč, ale ten je opravdu kryt "měnou", za kterou jste si nakoupil v reálném životě danou službu. Zkrátka dáte někde u pokladny 300 fyzických Kč (nebo z platební karty) a to se vám posléze promítne do výše vašeho volacího kreditu. Jak to přesně funguje, netuším, protože jsem v životě neměl ani jednou předplacenou kartu.

ale tady to jsou "virtuální peníze" .. nikomu nemusíte dávat koruny či haléře za danou službu a stejně tak se nemůžete žádným způsobem domáhat vyplacení či vrácení zmíněného "kreditu" v případě krachu poskytovatele, nedodržení obchodních podmínek atd.. zkrátka tohle nejsou "české koruny" kryté devizovými a zlatými rezervami ČNB a proto používat pro toto označení "Kč" je naprosto zavádějící..

p.s. .. teď jsem dočetl jakýsi zajímavý příspěvek o nějakém "přeběhlíkovi, co vystavil 100 aukcí.. ".. velmi poutavě napsáno :)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Prosím o radu

Příspěvekod auktiva » 31 črc 2011 09:41

CrayXMP: To jste právě na omylu. Z čeho vycházíte že se nemůžete domáhat vyplacení? Z čeho se domníváte že nemůžete dát 300Kč a koupit si za to služby? To že jste dostal kredit do začátku zdarma a to že je tu věrnostní program neznamená, že to nejsou reálné peníze. Ano, bonus Vám nevyplatíme, ale pokud si peníze dobijete a věřte či ne, ale někteří uživatelé to dělají, tak si za to kupují služby a kdyby chtěli, je možné ho vyplatit zase zpět v podobě peněz. Je to stejný způsob jako u mobilu. Tam občas také dostanete nějaký ten kredit zdarma a nejsem si jist, ale myslím že vyplatit zpět nejdou ani peníze které si reálně dobijete na předplacenou kartu.

Kredit nebo účet... myslíme že to nepomůže. Jinak je to rozlišeno barevně, do nějaké úrovně je "Dobít kredit!" červeně a pak zeleně.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Prosím o radu

Příspěvekod AVL68 » 31 črc 2011 13:49

auktiva píše:Kredit nebo účet... myslíme že to nepomůže. Jinak je to rozlišeno barevně, do nějaké úrovně je "Dobít kredit!" červeně a pak zeleně.

Nesouhlasím. Podle mě to matoucí je. Mým názorem je, popis sjednotit. Když ne podle mého předchozího návrhu:
Stav účtu xxx.xx Kč
Dobít účet.

tak aspoň takto:
Stav kreditu xxx.xx Kč
Dobít kredit.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Prosím o radu

Příspěvekod CrayXMP » 31 črc 2011 14:20

auktiva píše:CrayXMP: To jste právě na omylu. Z čeho vycházíte že se nemůžete domáhat vyplacení? Z čeho se domníváte že nemůžete dát 300Kč a koupit si za to služby? To že jste dostal kredit do začátku zdarma a to že je tu věrnostní program neznamená, že to nejsou reálné peníze. Ano, bonus Vám nevyplatíme, ale pokud si peníze dobijete a věřte či ne, ale někteří uživatelé to dělají, tak si za to kupují služby a kdyby chtěli, je možné ho vyplatit zase zpět v podobě peněz. Je to stejný způsob jako u mobilu. Tam občas také dostanete nějaký ten kredit zdarma a nejsem si jist, ale myslím že vyplatit zpět nejdou ani peníze které si reálně dobijete na předplacenou kartu.

Kredit nebo účet... myslíme že to nepomůže. Jinak je to rozlišeno barevně, do nějaké úrovně je "Dobít kredit!" červeně a pak zeleně.



Aha.. to jsem netušil. Tak v tom případě se OMLOUVAM. Já měl za to, že je to opravdu "virtuální obnos", který nelze zpětně převést na měnu.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Prosím o radu

Příspěvekod ancovicka-nails » 31 črc 2011 16:17

neřešíte už tu náhodou pitominy??,na aukru si změní ze dne na den název z aukce na nabídka, ještě jim při tom spadne půlka funkcí a všicni tam drží hubu a krok a ještě za to platí jako mourovatí :D
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Prosím o radu

Příspěvekod vpdiablo » 31 črc 2011 17:10

ancovicka-nails píše:neřešíte už tu náhodou pitominy??,na aukru si změní ze dne na den název z aukce na nabídka, ještě jim při tom spadne půlka funkcí a všicni tam drží hubu a krok a ještě za to platí jako mourovatí :D

Protože furt nějak stále nechápou že pro Aukro již budou aukce jen okrajovou záležitostí, a veskutečnosti již o aukce nemá zájem, aukru už jde jen o prodej nových nepoužitých věcí za penou cenu, taky to propagují všude a stejně Vám budou prodejci na aukru oponovat a spílat jak jste zaujatí a že to přece není pravda. :lol:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Prosím o radu

Příspěvekod AVL68 » 31 črc 2011 19:07

Nechme prosím Aukro Aukrem. Jsme zde, na příjemné Auktivě.

ancovicka-nails: Ano, jde o drobnost, ale matoucí. Ale i detail má vliv na celkový dojem. Často větší, než mu náleží. 8-)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron