Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Prosím o radu

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

Prosím o radu

Příspěvekod gorerated » 29 črc 2011 19:16

Vidím že mám nějaký stav kreditu 2,4 Kč, to mám jako zaplatit nebo o co se přesně jedná? Přitom jsem nic neprodal a jen vystavoval, ale myslel jsem že vystavení je zadarmo.
gorerated


 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2011 10:47

Re: Prosím o radu

Příspěvekod auktiva » 29 črc 2011 19:42

Dobrý den,
je to kredit který jste získal ve věrnostním programu.

Asi ho budeme muset zrušit, lidi nejsou zvyklí dostávat něco zadarmo.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Prosím o radu

Příspěvekod AVL68 » 29 črc 2011 19:50

A co tak přidat znak +? Psát +2,4Kč je sice matematicky zbytečné, ale snad by nevznikal dojem dluhu. :D :D :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Prosím o radu

Příspěvekod auktiva » 29 črc 2011 20:03

No nevim, lidé nám kvůli tomu píší dost často.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Prosím o radu

Příspěvekod CrayXMP » 29 črc 2011 20:22

auktiva píše:No nevim, lidé nám kvůli tomu píší dost často.



podle mě je hlavně matoucí, že tam nahoře hned vedle svítí i "očekáváme vaši platbu!".. když si před to kredit dáte slovíčko "bonus kredit" a za to hned třeba takovou tu ikonku ? (člověk na ní najede myší, a hned se mu přes ALT zobrazí smysl dané částky), tak by vám to možná situaci naprosto přehledně vyřešilo.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Prosím o radu

Příspěvekod Vratislav16 » 29 črc 2011 21:02

gorerated= já myslím ,že žijem v civilizované zemi a ne někde "mezi opicema". Laskavě si přečtěte obchodní podmínky a budete vědět, ŽE ZA 1 VYSTAVENOU AUKCI = dostanete bonus = 10 auktiva haleřů. Pokud budete chtít si zpropagovat 1 aukci na titulní straně .... přečtěte si ceník+ věrnostní program ( viz odkaz= http://www.auktiva.cz/vernostni-program/ ).
Vy jste totiž jeden z těch co by se někomu upsal a PAK BY SE DIVIL, ŽE BANKA MU SEBERE BARÁK..... to je příklad.
Zde se ukázkově bavíme o "ničem zbytečně" = NEB SE NA NĚCO PTÁTE A NEPŘEČTETE SI ,CO MÁTE NAPSÁNO "PŘED OČIMA" :lol: Nic ve zlém= přeji hezký víkend :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Prosím o radu

Příspěvekod auktiva » 29 črc 2011 21:07

CrayXMP píše:
auktiva píše:No nevim, lidé nám kvůli tomu píší dost často.



podle mě je hlavně matoucí, že tam nahoře hned vedle svítí i "očekáváme vaši platbu!".. když si před to kredit dáte slovíčko "bonus kredit" a za to hned třeba takovou tu ikonku ? (člověk na ní najede myší, a hned se mu přes ALT zobrazí smysl dané částky), tak by vám to možná situaci naprosto přehledně vyřešilo.


Ono to zase tak vedle není, je to celkem viditelně odděleno. Navíc to není bonusový kredit, to je prostě kredit, můžete jít i do mínusu a dobít si ho.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Prosím o radu

Příspěvekod AVL68 » 29 črc 2011 22:27

Auktiva: Pokud takový druh dotazu není výjimečný, pak by to asi chtělo "opticky doladit". ;)

Vratislav16: I v civilizované zemi existují lidé, co méně čtou a raději se ptají. Můžete "poučovat" jak chcete, ale tím pohodlnost a lenost nevymýtíte. Jde o přirozenou lidskou vlastnost. Je třeba se s tím smířit. :)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Prosím o radu

Příspěvekod CrayXMP » 29 črc 2011 23:52

auktiva píše:
CrayXMP píše:
auktiva píše:No nevim, lidé nám kvůli tomu píší dost často.



podle mě je hlavně matoucí, že tam nahoře hned vedle svítí i "očekáváme vaši platbu!".. když si před to kredit dáte slovíčko "bonus kredit" a za to hned třeba takovou tu ikonku ? (člověk na ní najede myší, a hned se mu přes ALT zobrazí smysl dané částky), tak by vám to možná situaci naprosto přehledně vyřešilo.


Ono to zase tak vedle není, je to celkem viditelně odděleno. Navíc to není bonusový kredit, to je prostě kredit, můžete jít i do mínusu a dobít si ho.



To je zajímavé, že je možné jít i do MINUSU.. jsem vůbec netušil. No, ale fakt to "čekáme vaši platbu!" to hrozně mate a lidi možná i straší... a když to jsou jednotky "speciální Auktiva měny", nepřipadá vám naprosto MIMO je označovat naprosto USTALENYM SYMBOLEM PRO CZK měnu??!!!!! To fakt vám DOSLOVA VYCITAM!!! Si to nazvěte jak chcete, ale pak se nedivte, že si lidi stěžují, protože JSTE TO BYLI VY! - kdo je takto zmátl!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Prosím o radu

Příspěvekod auktiva » 30 črc 2011 08:43

Když to nazveme mumulandský dolar tak se nás lidé budou ptát co to jako má být a kolik si za to mohou pořídit.

Prostě tu máte ceník služek který je v CZK a když využíváte služby tak se vám to postupně odečítá, prostě jako účet v hotelu či restauraci a pak to jednou za čas zaplatíte.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron