Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Prodejce dne

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

Re: Prodejce dne

Příspěvekod auktiva » 05 srp 2011 18:47

Tam právě šlo o prodej a nejspíše i úspěšný, bohužel před ním byl neúspěšný. Momentálně jsou ve výběru prodejci s kladným hodnocením
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Prodejce dne

Příspěvekod joskarant » 18 lis 2011 16:18

Dobrý den,
tady jsem za novice, ale na jiném serveru mám prodáno více než 22 tisíc položek.
Pokouším se zde, také něco udělat pro konkurenční prostředí - pro Auktivu.cz
Vystavuji zde menší vzorek sběratelského filatelistického materiálu. Bohužel, stále je zde málo nahlížitelů - případně i kupujících.

K zamyšlení :
Chcete-li rozjet tento portál, zaveďte alespoň (nějaké) poplatky za vystavení - vyčistí se možná nabídky od brakovin a nabídky budou vypadat seriózněji.
Každopádně přeji všem kupujícím a nahližitelům, hezké dny na portálu AUKTIVA.cz

Prodejce joskarant
joskarant


 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2011 08:32

Re: Prodejce dne

Příspěvekod ancovicka-nails » 18 lis 2011 18:51

joskakrant - jestli chcete pplatky za vystavení, tak si zústante na aukru, tam vám naúčtují i nos mezi očima
co takhle než furt volat po reklamě, udělat reklamu sám, napsat svým zákazníkům, že tu prodáváte...
jinak takovéto zkoušení jestli tu za týden něco prodám a pak budu kritizovat...nevím jestli je to dobrý přístup
když si otevřete kamenný obchod, nikomu o tom neřeknete, budete tam mít málo zboží, tak taky nemůžete čekat, že se vám tam dveře netrhnou...
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Prodejce dne

Příspěvekod Vratislav16 » 18 lis 2011 18:53

joskarant= já jsem zde již 2 roky a jinde jsem měl hodnocení 10 600 a zde jsem začínal od "píky". Nic proti Vám, ale vždy mne nadzvedne něčí (tj Vaše) mudrování :!: Proč nesdělíte kde je ten brak ?? Neb proč na to neupozorníte toho prodejce ?
Zde máte odpověď adminů v jiném vlákně = přeji Vám zde příjemný pobyt(douška= od 23.čer.2011 jste zde registrován a do dneška z Vaši strany žádná činnost=koupě prodej== jen rozumování DNESKA ) :pivo:

Re: Provize a poplatky
od auktiva » sob lis 05, 2011 22:45

Přátelé, myslíme si že se tu diskuse zase zvrtla kamsi a je to zbytečné. Na začátku se tu řešila provize a u té se uvidí, záleží na potřebě serverů a také na tom jaké služby budete chtít. Pokud se tu někdo baví o poplatku za vystavení tak ten neplánujeme.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Re: Prodejce dne

Příspěvekod joskarant » 24 lis 2011 23:15

Dobrý den,
vyjádřil jsem zde jen svůj názor , nevystřelil jsem na nikoho konkrétně, očekával jsem spíše odezvu, že mi to bude objasněno, proč je to tu tak zavedeno a případný nástin budoucnosti...
Bohužel jsem se mýlil, zareagovaly pouze "potrefené husy"!
Tož asi tak ...joskarant
joskarant


 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2011 08:32

Re: Prodejce dne

Příspěvekod ancovicka-nails » 24 lis 2011 23:23

joskarant píše:Dobrý den,
vyjádřil jsem zde jen svůj názor , nevystřelil jsem na nikoho konkrétně, očekával jsem spíše odezvu, že mi to bude objasněno, proč je to tu tak zavedeno a případný nástin budoucnosti...
Bohužel jsem se mýlil, zareagovaly pouze "potrefené husy"!
Tož asi tak ...joskarant

asi jsem potrefená husa, ale já z aukra odešla kvůli šíleným poplatkům za vystavení a čím dál horším službám....mě rozhodně poplatky za vystavení nechybí, kdybyste prodával sortiment oblečení nebo zdraví a krása a nebyl jen překupník co prodává každý týden něco jiného, asi by jste mluvil jinak - poplatky na aukru v těchto kategoriích si normální obchodník dovolit nemůže
nevím jaký sortiment prodáváte vy, ale v mém sortimentu a rozsahu to na aukru není už dlouho únosné
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Prodejce dne

Příspěvekod joskarant » 25 lis 2011 00:14

Mohu vás ujistit, že nabízím k prodejům postupně "tisíce" různých položek.
Ono to v té kategorii filatelie ani není jinak možné. Za téměř 40 let se něco nashromáždí, koupí, výmění, získá ...
No a když není pokračovatel, tak šup s tím postupně do "sběratelského oběhu", ať si přilepším k důchodu a druhým udělám sběratelskou radost.
Takže jste si "zakejhala o překupníkovi", a teď si můžete udělat čárku kamkoliv libo.
joskarant


 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2011 08:32

Re: Prodejce dne

Příspěvekod The_Star_Rover » 25 lis 2011 01:53

Kde je kolonka [PRODEJCE DNE] ? Koukám koukám a nikde nevidím.. Děkuji.. ;)
The_Star_Rover


 
Příspěvky: 7
Registrován: 02 lis 2011 00:36

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron